10 незвичайних смаків морозива

10 незвичайних смаків морозива

Ви коли-небудь пробували морозиво зі смаком лобстера або помідора? Можливо ви навіть не чули про таке. А багатьом людям насправді подобаються такі екстравагантні смаки. Кукурудза, фуа гра, червоний перець тощо … І ні, це не наші фантазії, а реальні види морозива.

Мариноване манго

10 незвичайних смаків морозива  Морозиво на основі вершкового сиру із дещо пряним соусом з манго, бальзамічного оцту, білого перцю, запашного перцю й гвоздики.

Сире м’ясо коня

10 незвичайних смаків морозива  У закритому парку Токіо Намжда Таун є два десятки атракціонів, але можна легко витратити весь свій час біля лотків з морозивом. Такі екзотичні смаки, як сире м’ясо коня, коров’ячий язик, сіль, якісоба, восьминіг і кальмар полоскочуть ваші смакові рецептори.

Качани кукурудзи

10 незвичайних смаків морозива  Брати Брюс і Марк Беккер створили понад 5000 унікальних смаків морозива, серед яких в фаворитах досі залишаються кукурудзяні качани, хрін, часник, піца і лосось.

Фуа Гра

10 незвичайних смаків морозива  «OddFellows» в Нью-Йорку зробили “дивацтва” своєю візитною карткою.

Груші з блакитним сиром

10 незвичайних смаків морозива  Поєднання солодкого й солоного, широко поширене в Портленді, штат Орегон, зможе приголомшити ваш мозок.

Екстракт перцю

10 незвичайних смаків морозива  «Традиційний» – це не те слово, яке ви б обрали для опису будь-якого з 100 сортів морозива в The Ice Cream Store в Рехобот-Біч, штат Делавер. Любов власників до пряних смаків зіграла не останню роль у створенні їх фірмового морозива з корицею і червоним перцем.

Бурбон і кукурудзяні пластівці

10 незвичайних смаків морозива  Морозиво в Humphry Slocombe в Сан-Франциско розпродається дуже швидко, тому вам краще прийти раніше, щоб насолодитися неабияким поєднанням лікеру з пластівцями.

Інжир

10 незвичайних смаків морозива  Мабуть, немає такого смаку, який нью-йоркські ласуни не захотіли б перетворити в морозиво. Інакше як іще пояснити популярність цього смаку серед інших 300, створених в Il Laboratorio del Gelato.

Лобстер

10 незвичайних смаків морозива  При кожному укусі ви знайдете в цьому морозиві шматочки свіжого лобстера.

Креольські помідори

10 незвичайних смаків морозива  Філософія молокозаводу в Новому Орлеані проста: “Їжте морозиво. Будьте щасливі. “Але серед такого різноманіття смачного морозива, щербета і фруктового льоду лише одиниці погодяться проміняти солодкі ласощі на те, що за назвою більше схоже на салат.

Більше інформації можете дізнатися за ссилкою.

Вам також може сподобатися

Дослідження заломлюючих властивостей збиральної та розсіювальної лінз

Заломлюючі та розсіювальні лінзи є ключовими елементами оптичних систем і мають різні властивості та застосування. Дослідження заломлюючих та розсіювальних властивостей цих лінз відіграють важливу роль у вивченні оптичних систем та…
Відкрити

Як людство захищають Індійський океан від екологічних катастроф?

Захист Індійського океану від екологічних катастроф вимагає спільних зусиль країн, організацій та індивідуальних осіб. Заходи для захисту екології Індійського океану: Міжнародні угоди і конвенції Країни, що оточують Індійський океан, активно…
Відкрити

Що таке акустичні резонатори та де їх застосовують

Акустичні резонатори – це пристрої, які використовуються для підсилення або підтримки акустичних хвиль в певному діапазоні частот. Вони мають властивість резонансу, тобто вони здатні підсилювати акустичні хвилі з певною частотою…
Відкрити

Чи нудна Японія за межами Токіо?

Отже, вам цікаво, що робити за межами Токіо. Якщо вам подобається проводити час на свіжому повітрі. Пробувати місцеві страви та діалекти. Відвідувати святині, храми та історичні пам’ятки. Або просто хочеться…
Відкрити

Міягі: країна історії самураїв

Сендай, столиця префектури Міягі і найбільше місто в Тохоку, був заснований легендарним самураєм Дате Масамуне більше 400 років тому. Він відомий насамперед своєю жорстокістю, а також любимо за його почуття…
Відкрити