10 причин, за якими ПК краще, ніж Mac.

10 причин, за якими ПК краще, ніж Mac.

Вікові дебати: ПК краще, ніж Маки? Ну, відповідь не така однозначна. Ви могли б навести вагомі аргументи в будь-якому випадку. Сьогодні ми будемо сперечатися на користь ПК. Ось 10 причин, за якими ПК краще, ніж Mac.

1. Економічно ефективним

Коли ви купуєте ноутбук або настільний комп’ютер, ви отримуєте набагато більше грошей з точки зору апаратного забезпечення. Існують також тисячі комп’ютерів для продажу в тисячах роздрібних продавців, тому існує безліч варіантів, коли мова заходить про ціну. Mac, з іншого боку, мають майже універсальну ціну, тому ви навряд чи отримаєте гарну угоду.

2. Краще для геймерів

Ігрова індустрія величезна. Комп’ютерні ігри стають все більш просунутими і вимагають великої кількості місця і новітніх відеокарт. За ціною Macbook (який, звичайно, не може працювати з новітніми іграми), ви можете вибрати комп’ютер з комп’ютерним обладнанням, необхідним для запуску сучасних ігор. Крім того, багато ігор просто не сумісні з операційною системою Mac.

3. Простота в налаштуванні або у роботі

Якщо ви знаєте, що робите, комп’ютери ПК можуть бути налаштовані або навіть побудовані з нуля без особливих проблем. Навпаки, Маки дійсно не можуть бути налаштовані взагалі. Це означає, що за відносно невелику суму грошей ви можете придбати дійсно потужну машину.

4. Операційна система

Це складне питання – деякі вважають за краще операційну систему Mac, інші вважають за краще Windows. Ось хороша метафора, яка допоможе вам зрозуміти різницю: Mac схожий на водіння в автоматичному режимі, а Windows – як водіння в ручному режимі. Ви маєте більше контролю над процесами вашого пристрою при використанні комп’ютера з Windows. Є більше налаштувань, з якими можна возитися, і більше дрібних змін, які перетворять звичайний комп’ютер в машину, яка працює саме так, як вам потрібно.

5. Гнучке обладнання

На відміну від Mac, апаратне забезпечення ПК може бути змінено і оновлено при необхідності. Ви можете встановити нову відеокарту, збільшити обсяг жорсткого диска або замінити обладнання, яке перестало працювати. Фактично, ви можете повністю зібрати свій ПК з вашим власним індивідуальним набором компонентів. Подібні речі просто неможливі з Mac.

6. Індивідуальні ПК для ваших конкретних потреб

Гнучке апаратне забезпечення означає, що ви можете створити систему, що ідеально підходить для ваших конкретних потреб. Машини можуть бути оптимізовані для геймерів, відеоредакторів, архітекторів, дизайнерів, фоторедакторів і багато чого іншого. Спеціалізовані компоненти можуть бути встановлені на ваш ПК, що означає, що ви не будете витрачати гроші на функції, які ви ніколи не будете використовувати.

7. Безпека

Ми не говоримо про безпеку з точки зору вірусів, тому що ПК більш сприйнятливі. Ми говоримо про безпеку з точки зору захисту від невдалих інновацій, радикальних змін і можливої ​​ліквідації самої операційної системи. Користувачі Mac складають всі свої яйця в одну корзину – одна і та ж компанія виробляє і свій пристрій, і свою операційну систему. Якщо майбутні інновації Mac зазнають невдачі, користувачі Mac повинні будуть або посміхнутися, або зазнати невдачі, або зробити вибір. Оскільки комп’ютерів ПК так багато, у користувачів ПК завжди буде вибір пристроїв. І оскільки більшість користувачів комп’ютерів використовують ПК, Windows з меншою ймовірністю внесе радикальні зміни.

8. Дешева підтримка

Технічна підтримка Apple обходиться дорожче, ніж підтримка Windows і ПК. При купівлі товару Mac 90-денна підтримка по телефону надається безкоштовно. Звичайно, підтримка дійсно хороша, але вона триває всього 90 днів. Після цього ви будете платити. Крім того, якщо ваш комп’ютер зламається, ви можете полагодити його де завгодно. Не всі комп’ютерні магазини мають справу з Mac, і доставка вашого пристрою безпосередньо в Apple може бути дорогим.

9. Потрібно менше оперативної пам’яті

Віртуальна пам’ять Windows набагато ефективніше, ніж Mac. На комп’ютері з нестачею пам’яті буде працювати повільно, але він не зламається. У Mac, на якому закінчується пам’ять, набагато більше ймовірності збою. Це означає, що вам потрібно менше оперативної пам’яті на комп’ютері Windows, щоб забезпечити його надійність.

10. Безкоштовне програмне забезпечення

Користувачам Windows є безліч безкоштовних програм. Ми дозволимо статистику говорити за себе. Download.com має більш 55 000 програм, сумісних з ПК, і трохи менше 5000 для Mac.

Вам також може сподобатися

Хто відкрив електрику?

Хто відкрив електрику? Електрика – це форма енергії, яка трапляється в природі, тому вона не була «винайдена». Що стосується того, хто це відкрив, існує безліч помилок. Деякі вважають, що Бенджамін…
Відкрити

Ігри на iOS, які допоможуть вбити час

У попередній статті ми представили вам захоплюючі та динамічні ігри. Сьогодні ж ми хочемо показати небанальні ігри для любителів iOS. Мені дійсно подобаються різні ігри, особливо якщо вони чимось унікальні,…
Відкрити

Топ 10 найкращих серіалів

Ви вже знаєте, які у вас улюблені телешоу, і ви, ймовірно, знаєте, які шоу у ваших друзів, особливо якщо вони відверто висловлюються в соціальних мережах. Але чи замислювалися ви коли-небудь…
Відкрити

Найкращі ноутбуки 2021 року

Шукаєте найкращі ноутбуки? Якщо ви вперше купуєте ноутбук, важливо знати, яка операційна система вам підходить. Незалежно від того, чи потрібен вам ноутбук для основних обчислювальних потреб або для професійної роботи,…
Відкрити