10 природних чудес Австралії

10 природних чудес Австралії

Австралія сповнена приголомшливих пейзажів та природних чудес, які ідеально підходять для пригод на природі. Звичайно, найвідоміший – це Великий Бар’єрний риф, але тут є ще й драматичні гірські хребти, рожеві озера з міхурами та тропічні острови, наповнені унікальною дикою природою. Наша команда австралійських експертів подорожувала по всій цій дивовижній країні, часто виходячи на непрохідний шлях, щоб відкрити найнеймовірніші пейзажі Австралії. Ці 10 природних чудес Австралії напевно змусять вас мріяти про подорож вниз!

 

Великий Бар’єрний риф

10 природних чудес Австралії

Чи знали ви, що Великий Бар’єрний риф – це єдина жива істота на землі, видима з космосу? Їй також приблизно 25 мільйонів років і це найбільша у світі рифова система – вона простягається майже на 2000 миль від узбережжя Квінсленда. Понад 400 різних видів коралів та 1500 видів тропічних риб називають цю дивовижну рифову систему будинком.

 

Улуру

10 природних чудес Австралії

Улуру, також відомий як Айерс-Рок, є святим місцем для корінних жителів Червоного центру Австралії. Моноліт розташований у самому центрі глибинки Австралії, в оточенні яскраво-червоної землі, всіяної блідо-зеленими пустельними чагарниками. Улуру здобуває свою славу не тільки завдяки своїм величезним розмірам, але і завдяки чудовому різноманіттю відтінків, які розмиваються на камені протягом дня, особливо на сході та заході сонця.

 

Дванадцять апостолів

10 природних чудес Австралії

Дванадцять апостолів – це вапнякові вали, створені в результаті ерозії. Ви можете побачити їх із Великої океанської дороги, популярної поїздки від Мельбурна до Аделаїди (або навпаки). Попри назву, насправді існує лише дев’ять “апостолів”. Сьогодні вони продовжують розмиватися зі своєї бази зі швидкістю два сантиметри на рік.

 

Риф Нінгалу

10 природних чудес Австралії

На рифі Нінгалу ви опинитесь в оточенні смарагдових лагун, блискучих коралів та яскравих тропічних риб! Риф Нінгалу – найбільший кораловий риф, який окантовується в Австралії, і до нього можна дістатися прямо з берега, що робить його дивовижним місцем для підводного плавання. Ви також можете плавати з китовими акулами або горбатими!

 

Блакитні гори

10 природних чудес Австралії

Цей відкос гірських хребтів розташований приблизно за 2 години за межами Сіднея. Тут ви опинитеся в захваті від кольорів перед собою: червоний камінь поступається місце зеленому евкаліптовому лісу, увесь покритий мерехтливим серпанком, що забарвлює краєвид у синій колір. Одними з найвідоміших місць у Блакитних горах є Ехо-Пойнт, Великий роздільний хребет і Три сестри. Слідкуйте за сонними коалами на деревах!

 

Острів Фрейзер

Острів Фрейзер, розташований біля узбережжя Квінсленда, є найбільшим пісковим островом у світі. Тут ви знайдете тропічні ліси, піщані дюни висотою 780 футів, 100 прісноводних озер та унікальних тварин, таких як валлабі, цукрові планери, єхидні та динго!

 

Діапазон джунглів

Діапазон Бангл Бангл – це ущільнений масив пісковиків, розташований у Національному парку Пурнулулу в дикому районі Кімберлі в Західній Австралії. Піднімаючись майже на 1000 футів над вкритими травою рівнинами, які їх оточують, помаранчеві та чорні пісковикові куполи є однією з найбільш захоплюючих геологічних пам’яток у світі. Також в районі, що оточує Бангл-Шунгл, є значні ущелини, тропічні басейни та печери, де живуть унікальні ссавці та дика природа.

 

Національний парк Какаду

10 природних чудес Австралії

Національний парк Какаду відрізняється типовими пейзажами глибинки, що надихнули крокодила Данді. У межах цієї масивної пустелі на Північній території ви знайдете неймовірне тропічне біорізноманіття. У Какаду проживає 2000 видів рослин, приблизно одна третина всіх австралійських видів птахів і приблизно одна п’ята всіх австралійських ссавців. Тут також мешкають заплави, припливи та кам’янисті відслонення. Різьблення порід аборигенів зустрічається по всій території, а також як прісноводні, так і морські кроки.

 

Озеро Гіллієр

10 природних чудес Австралії

Озеро Гіллієр – найвідоміше із віддалених потойбічних рожевих озер Західної Австралії. Розташоване на Близькому острові рожеве жувальне озеро вражає видовищем навколишнього лісу, білого піщаного пляжу та бірюзового океану! Хоча ви можете побачити озеро під час екскурсії на човні, ми рекомендуємо переглянути його на мальовничому польоті з Есперансу.

 

Вершини

Розташовані приблизно за 3 години за межами Перту, Пінаклес – це вапнякові утворення, створені приблизно 30 000 років тому, коли відступаючі океани залишали на березі відклади черепашок. Вони піднімаються на кілька метрів з піску в Національному парку Намбунг на віддаленому західному узбережжі. Ви, ймовірно, побачите тут дивовижну кількість дикої природи, включаючи кенгуру, ему та плазунів.

Вам також може сподобатися

Екологічні проблеми Львівщини

Львів, як і багато інших міст, стикається з низкою екологічних проблем, які чинять негативний вплив на здоров’я мешканців і навколишнє середовище. У цій статті я розгляну деякі з основних екологічних…
Відкрити

Електрика в житті людини, як люди користуються нею

Електрика грає надзвичайно важливу роль у сучасному житті людини. Вона є невід’ємною складовою частиною нашого повсякденного існування, забезпечуючи зручність, комфорт і безпеку. Способи використання електрики Освітлення Електрика дозволяє нам освітлювати…
Відкрити

Цікаві факти про Мерилін Монро

Хоча Мерилін Монро народилася в на початку минулого століття, вона до цих пір залишається найстійкішим секс-символом в США і в усьому світі. Красива фігура Мерилін в формі пісочного годинника, ласкавий…
Відкрити