10 світових рекордів тварин 

10 світових рекордів тварин 

Багато тварин можуть змусити нас надихати, дивувати, розважати та навіть мати титули рекорду Гіннеса. Цього року також рекорди Гіннеса знову повернулися з великою кількістю кваліфікованих, талановитих, незвичайних та найдивовижніших видів із царства тварин. Давайте подивимось наші найулюбленіші рекорди тваринного світу, які охоплюють майже від найбільшого до найшвидшого та найдальшого.

Найважча шерсть вівці світу

Кріс – це австралійська вівця, яка зробила світовий рекорд з видатних рекордних 41 кілограм вовни. Люди виявили цю вівцю на північній околиці австралійської столиці Канберрі у 2015 році. Вона входить у десятку найкращих світових рекордів. Руно настільки заросло, і це життя цієї вівці залишило дуже небезпечним. Таким чином, чиновники вирішили зняти його, врятувавши йому життя.

10 світових рекордів тварин 

Народженим, хто вижив, стало очевидно, що він прогулювався австралійською глибинкою близько шести років. Коли люди врятували його, величезна вага шерсті, яку він носив, майже не дозволяв Крісу стояти. Виживання його до цього моменту не було нічим диво коротким, але цьому мериносу потрібна була допомога.

Виконавчий директор RSPCA ACT, Таммі Вен Данг, підрахував, що у Кріса більше ніж п’ять років вовни. Ймовірно, це був невеликий контакт з людьми. Як перевізник найважчого руна у всьому світі, він обігнав новозеландську вівцю Біг-Бен, яка виявила підтримку майже 29 кг шерсті у 2014 році. Коли Кріс стриг, пряжа також досягла невеликого розміру автомобіля і коштувала 250 євро. Отже, процес спричинив трансформацію, яка вразила.

Кріс був обережний, як ласкавий, так і ласкавий. Смерть цієї тварини сталася у віці десяти років. Ця новозеландська вівця витіснила з життя колегу Ківі Шрека, яка здобула популярність у рідній країні. Потім він познайомився з прем’єр-міністром Хелен Кларк і став предметом кількох дитячих книг перед смертю у 2011 році.

Найдовщі вуха собаки

Тиггер, бладхаунд, є новим володарем світового рекорду з найдовшими вухами у собаки. Довгі частки цієї собаки вимірювали 13,75 дюйма і 13,5 дюйма для правого та лівого вух. Браян та Крістіна Флеснер із США володіли цим Тигром та виграли багато титульних виставок та понад 180 нагород Best of Breed.

10 світових рекордів тварин 

У 2003 році він також потрапив до «Залу слави» Bloodhound. Тигр помер з сумом у жовтні 2009 року. Але в гавані, чорно-засмаглому кунхаунді, найдовші вуха у собаки, що живе. На 8 червня 2010 року вимірювання гавані становлять 12,25 дюйма для лівого вуха та 13,5 дюйма для правого.

Традиційно це мисливська собака. Порода більш відома своїми характерними висячими вухами. Він використовує ці вуха, щоб змітати аромати з землі. Дженніфер Верт, штат Колорадо, США, належала гавані, яка випереджає зграю.

Діапазон вух у Харборі вищий за зріст найнижчого чоловіка у світі Джуні Балауінга, який має розміри близько 23,5 ″. За словами Гіннеса, навіть зараз незвичні довгі вуха в Гавані викликають певні проблеми, оскільки незнайомці намагаються підійти та дати їм потягнути. Це один зі світових рекордів тварин.

Найвища собака у світі

Світові рекорди Гіннеса називали дога з Мічигану, найвищої живої собаки у світі у 2012 і 2013 рр. Зевс, 165-кілограмовий ніжний велетень, помер 3 вересня 2014 року з природних причин. Зевс витягнувся на 7 футів 5, стоячи на задніх ногах. Якщо виміряти його в жовтні 2011 року, Зевс становив 3 фути 8,0 дюйма від ноги до холки.

10 світових рекордів тварин 

Кевін Дорлаг, власник “Зевса”, повідомив, що він помер після проявів симптомів старості. Його власники розповідали Гіннесу, що кожні два тижні Зевс пожирав 30-кілограмовий мішок їжі. Крім того, він пив воду прямо з кухонного крана, використовуючи всі чотири лапи на підлозі. Він завжди вимагав фургон для перевезення.

Вирішуючи ім’я, власник Деніз вимагав великого імені для свого велетенського собаки, тоді як її чоловік хотів назвати цю собаку гарним маленьким ім’ям. Попри зріст, він мав спокійну особистість. Більше того, він добре ладнав з будь-якою людиною чи твариною. Крім того, Зевс був дуже ніжною і сертифікованою терапевтичною собакою. Він відвідав більше людей у ​​сусідній лікарні.

Через дивовижну висоту Зевса він може пити прямо з крана. Попередній рекордсмен, Гігантський Джордж, був нижчим за Зевса, який мав розмір 43 дюйми та жив у США. Зевс, як і Джордж, і багато інших попередніх рекордсменів, є догом.

Найшвидша черепаха у світі

Черепаха недостатньо відома своєю швидкістю. Але справді, ми можемо сказати, що є принаймні одна черепаха, яка є надзвичайно рухливою. Чи може якась черепаха перегнати людину? Яка швидкість найшвидшої черепахи? Книга рекордів Гіннеса також веде найшвидший рекорд черепахи. Зазвичай черепаха бігала зі швидкістю 0,63 милі на годину.

10 світових рекордів тварин 

Вони погано відомі своїм повільним темпом, однак навіть для черепах. Найвища швидкість, яку може досягти черепаха, становить 0,28 м / с (0,92 фута / с). Берті в Долині пригод, Великобританія, досяг цієї швидкості 9 липня 2014 року.

Це завжди було дуже активно. Відвідувачі цієї долини пригод би шокували, наскільки швидким він був. Ми можемо знайти Чарлі, який був попереднім рекордом для черепахи з найвищою швидкістю. Берті був черепахою, який пройшов 18-футовий курс із часом 19,53 секунди. Це означає, що він досягав швидкості 0,92 фута в секунду або 0,62 милі / год. Берті, «Усейн Болт» черепах, бив 37-річний рекорд.

Він може пройти біг на 100 метрів всього за шість хвилин, а це означає, що він вдвічі швидший за середню черепаху. Можливо, Берті найближчим часом не закінчить з Усейном Болтом. Берті сердечно живе в “розкішному вольєрі з подругою Шеллі”, де він любить улюблену закуску – полуницю.

Найдовша кішка у світі

Це один зі світових рекордів тварин. За даними Книги рекордів Гіннеса, Стю був найдовшим домашнім котом на планеті. Крім того, 28 серпня 2010 року Стюї виміряв близько 48,5 дюймів. Смерть Стю сталася 4 лютого 2013 року через рак у його будинку в Рено, штат Невада, у віці 8 років. Робін Хендріксон та Ерік Бренднесс були власниками цієї домашньої кішки.

10 світових рекордів тварин 

Це сірий таббі Мейн Кун, а повне ім’я було Mymains Stewart Gilligan. Попри свої розміри, це була дуже тиха і сором’язлива кішка. Людо був попереднім рекордсменом найдовшого домашнього кота. Тепер рекорди Гіннеса надали Барівелю звання найдовшого кота, який досі живе. Він мірив 47,2 дюйма в довжину, і цей мейн-кун проживає в Італії.

Він має профіль Instagram і отримує багато коментарів із запитаннями про його розмір. Ця порода, також відома як американська довгошерста. Крім того, він майже десять років тримає найдовший титул домашніх котів. Улюблені страви цієї кішки включають рибу, особливо тунця та курку. До Барівеля та Стюї попереднім рекордсменом цього титулу була магія Скарлетт.

Це була саванна кішка з леопардовим принтом. Кішка саванни відноситься до помесі кота сервала та домашньої кішки, а магія Скарлетт має довжину 42,72 дюйма. Вона також має солодкий темперамент і зазвичай приходить у школи, бібліотеки та будинки престарілих.

Найдовша змія у світі

Найдовша змія на планеті – Медуза. Це сітчастий пітон і вид змії з сімейства Pythonidae. Крім того, Full Moon Productions Inc. в Канзас-Сіті, США, належала цій змії. Червоний список МСОП перелічив їх як найменшу стурбованість через широке поширення. У багатьох країнах люди полювали на цю змію за шкіру.

10 світових рекордів тварин 

Люди також використовували його в традиційній медицині – багато людей продають цю змію як домашню тварину. При вимірі 12 жовтня 2011 року його довжина складала 25 футів 2 дюйми. Плазуну вісім років і важить 350 фунтів. Він тримався звитим у закутку в примарному домашньому атракціоні.

Первинний раціон Медузи складається з поєднання кролів, оленів та свиней, що подаються йому кожні два тижні. Поведінка пітона може бути дикою, також непередбачуваною. Але Медуза зазвичай терпима, занадто поважна до інших, якщо вона не голодна, не збуджена чи не спровокована. Коли ми проходимо через оточення Медузи, ми повністю вражені не тільки його розмірами, але й красою. Ця змія має один зі світових рекордів тварин.

Він також любить щурів для веселого перекусу. Обробники знають, що він має муркотіння, як вібрація. Це також зароблятиме, коли воно буде тертим і щасливим, і йому подобається плавати у створеному басейні, особливо. Більше того, це стосується інших змій у будинку з привидами, але це Королева змій. Іноді вона поєднується зі своїми власниками королевою привидів. Вона хотіла, щоб двадцять надійних обробників безпечно її перевозили, і ми завжди тримаємо Щуряка на хвості.

Пес із найбільшими очима

Це один зі світових рекордів тварин. Більшість собак починають своє життя з великих, млявих, нестримних очей. Книга рекордів Гіннеса показала титул собаки з найбільшими очима для бостонського тер’єра, на ім’я Брускі. Власники мопсів можуть сказати, що Брускі – це лише виняток. Бостонські тер’єри мають гігантські глобуси!

У тер’єрів чудові очі. Він більш відомий своїм стадом і полюванням. Цей чотирирічний Брускі живе зі своєю власницею Вікторією Рід та іншим бостонським тер’єром Тобі. Крім того, ця собака – чорно-білий бостон-тер’єр. Зараз він є рекордом собаки з величезними очима. Він має діаметр близько 28 мм.

Вікторія спочатку не відзначила надзвичайно великих очей Брускі. Але після сім’ї, друзів і навіть його ветеринара помітили, наскільки великі очі у Брускі. Тож вона подала заявку на рекорд Гіннеса від його імені – що призвело до того, що титул, який він зараз має дуже швидко. У серпні 2009 року Брускі був усиновлений з притулку. Попередній власник знущався над ним. Отже, він у безпеці та щастя у своєму новому будинку з Вікторією. Глобуси цієї собаки викликають у нас бажання негайно забрати їх додому!

Найбільший крокодил у світі

Це один зі світових рекордів тварин. Лолонг був морським крокодилом. У 2012 році рекорди Гіннеса визнали його величезним крокодилом у неволі у світі. Попереднім рекордсменом був самець морського крокодила Кассій у 2011 році. Кассій знову тримає рекорд Гіннеса з моменту смерті Лолонга у 2013 році.

Тварина має розмір 20 футів 3 дюйми в довжину і важить 2370 фунтів. Отже, вона робила серед гігантських крокодилів, коли-небудь вимірюваних від морди до хвоста. Експерти підрахували, що їй було більше ніж 50 років. Він помер через пневмонію та зупинку серця 10 лютого 2013 року.

Люди спіймали Лолонга в затоці Бунаван в провінції Агусан-дель-Сур на Філіппінах 3 вересня 2011 р. Люди захопили його за сприяння місцевого урядового підрозділу, мисливців за крокодилами Палавана та жителів. Полюючи протягом трьох тижнів, знадобилося близько сотні людей, щоб вивести його на сушу. У кілька моментів він став агресивним під час захоплення. Крім того, він двічі зламав стримувальні мотузки, перш ніж врешті-решт був належним чином закріплений.

Таксидермія у Філіппінському національному музеї природознавства зберегла останки його. Він був головним підозрюваним у зникненні водяних буйволів у громадській зоні. Під час огляду вмісту шлунку після захоплення топленого масла не було виявлено залишків водяних буйволів, про які зникли до арешту Лолонг, а також людських останків.

Найкоротша корова у світі

За даними Книги рекордів Гіннеса, Манік’ям – найкоротша у світі корова. Корова мала розмір приблизно 24,07 дюйма від копита до холки та важила всього 40 кг – попередній рекордсмен Гіннеса Блейз із США, який був висотою 2 фути 3,19. Команда з рекордів Гіннеса прибула у власну країну бога, Кералу, раніше у 2015 році.

Вони відвідують 6-річну Манік’ям у її рідному місті. У той час вона стає місцевою знаменитістю. Вона живе зі своїм власником в Атолі в штаті Керала на півдні Індії. Н. В. Балакрішнан є її власником, він був фермером і екологом. Крім того, це один зі світових рекордів тварин.

Балакрішнан отримав Манік’яма як новонароджене теля. Попри те, що годує цю корову і вирощує її точно так само, як і інших корів на фермі, її зростання зупинилося трохи більше ніж на два фути. Манікям – незвичайна істота. Вона як їхній член родини. Вона критична до них і реагує, коли вони називають її ім’я. Балакрішнан зв’язався із рекордом Гіннеса, коли ветеринарний хірург сказав йому, що Манік’ям був надзвичайно низьким, всупереч відсутності деформацій.

Манік’ям – рідкісна порода корінного індійського вечура. Експерти вважають, що молоко має лікувальні якості та легку засвоюваність через менший розмір жирових кульок. Топлене масло Vechur, вироблене з коров’ячого молока Vechur, славиться високими лікарськими показниками білка А2 бета-лактальбуміну та вищим вмістом аргініну. Він ідеально підходить для оздоровлення людей.

Вам також може сподобатися

Твариний світ Тихого океау

Морж Атлантичний вид моржів здебільшого зустрічається між Канадською Арктикою на сході та Російською Арктикою на заході. У цьому регіоні налічується близько 25 000 моржів, кількість дорослих моржів постійно зменшується. Морські…
Відкрити

5 прикладів турботи про потомство у ссавців

Важливо пам’ятати, що не тільки люди приймають екстраординарні заходи для захисту, виховання своїх дитинчат. У тваринному світі повно мам, які не поспішають вчити своїх малюків знаходити їжу і захищатися від…
Відкрити