100 цікавих фактів про Японію

Культура неймовірно багата, їжа шалено смачна, усі такі ввічливі, транспорт завжди вчасно, і так багато різноманітності з точки зору географії та культури.
100 цікавих фактів про Японію

Я вперше поїхав до Японії 2 роки тому, і з того часу я був зачарований країною!

Культура неймовірно багата, їжа шалено смачна, усі такі ввічливі, транспорт завжди вчасно, і так багато різноманітності з точки зору географії та культури. Чесно кажучи, я міг би продовжувати та говорити про те, як сильно я люблю країну, тому що існує так багато речей, які роблять Японію особливою для мене. Відтоді я ще два рази повертався до країни, і кожного разу, коли відвідую, не хочу їхати. Я мрію одного разу зняти будиночок у Кіото чи Осаці на місяці та просто жити там, щоб повною мірою відчути культуру. До того часу я завжди планую та з нетерпінням чекаю своєї наступної поїздки до Японії.

У будь-якому випадку, саме з цих причин я почав досліджувати та дізнаватися більше про країну, саме тому я створив цей список зі 100 цікавих фактів про Японію!

1.) Японія в основному складається з 4 основних островів

Поки Японія – це архіпелаг із майже 6852 островами, лише 4 острови з усіх їх складають більшу частину суші Японії. На острови Хонсю, Кюсю, Сікоку та Хоккайдо припадає 97% загальної площі Японії. Головні міста, такі як Токіо, Осака та Кіото, розташовані на острові Хонсю.

2.) Токіо – це найбільш заселений мегаполіс у світі

Більший столичний район Токіо складається з 3 префектур і включає столицю Японії Токіо, і, за оцінками, населення становить 38,14 млн. Чоловік, що робить його найбільш населеним мегаполісом у світі.

3.) Японія має другу найвищу тривалість життя у світі

Японія в значній мірі пов’язана з Гонконгом із середньою тривалістю життя 83,6 та 84 роки. Багато людей пояснюють тривалу тривалість життя Японії традиційно більш здоровим харчуванням у порівнянні із західними країнами (думайте, що більше риби та менше червоного м’яса, більше овочів і менші порції), наскільки часто люди ходять як частина поїздок, і культурою, яка надає надзвичайне значення сім’ї.

4.) 69% Японії покрито лісом

Коли ви думаєте про Японію, ви, мабуть, думаєте про всі різні міста країни. На диво більша частина Японії, яка становить 69%, фактично вкрита лісами. Я все ще пам’ятаю, як досліджував свій перший ліс у Японії в районі гори Фудзі. Була табличка, яка застерігала відвідувачів стежити за чорними ведмедями, і я, чесно кажучи, ніколи до цього моменту не думав, що чорні ведмеді бродять по лісах Японії.

5.) В Японії існує шалена кількість активних вулканів

Всього в Японії можна знайти 110 діючих вулканів! 47 із цих діючих вулканів насправді ретельно спостерігаються і спостерігаються вченими, оскільки вони виверглись нещодавно або тому, що вони вважають, що існує ймовірність виверження.

6.) Щороку відбувається понад 1500 землетрусів!

Так, ви правильно прочитали! Оскільки Японія розташована на вершині або близько 4 різних тектонічних плит, Тихоокеанської, Північноамериканської, Євразійської та Філіппінської плит, це одне з найбільш сейсмічно активних місць у світі. Звичайно, більшість із цих землетрусів – це маленькі, крихітні землетруси, яких ви б не відчули, але раз по раз трапляються великі та руйнівні землетруси.

7.) Землетрус у Канто 1923 року став найбезпечнішим землетрусом у країні

Починаючи з №6, як я вже говорив, у Японії, на жаль, трапляються великі землетруси. Найбільш смертоносний землетрус в історії країни стався 1 вересня 1923 р. І стався в 7,9 бала. За оцінками, землетрус тривав від 4 до 10 хвилин, і в цілому близько 140 000 людей втратили життя.

Землетрус у Тохоку 2011 року, землетрус силою 9 балів за ступенем балу 9 балів, насправді є найсильнішим землетрусом, який коли-небудь стався в Японії, в результаті чого загинуло 29 000 людей. Оскільки багато будинків у 1923 році були дерев’яними, багато людей втратили життя в пожежах, спричинених землетрусом 1923 року.

8.) Японія має найглибшу у світі підводну поштову скриньку

Найглибша підводна поштова скринька знаходиться в Сусамі, який є відомим рибальським містечком у префектурі Вакаяма, і був зафіксований рекордами Гіннеса у 2002 році. Поштова скринька розташована під водою на висоті 30 метрів і з 1999 року зібрала понад 32 000 одиниць пошти.

9.) Гора Фудзі – священне місце

Гора Фудзі – це не просто найвища гора в Японії, вона також була священним місцем в релігії Сінто, щонайменше з VII століття. Найцікавіше, що в релігії Сінто Камі (божественна особа) гори Фудзі є принцесою Коноханасакуя. Її символ – вишневий цвіт.

Мені пощастило, що минулого року я мав нагоду відвідати район гори Фудзі. Хоча я не практикую синтоїстську релігію, я, безумовно, відчував потойбічну атмосферу і спокій, коли ходив навколо озера Кавагучіко в тіні гори Фудзі під ранньою ранковим сонцем.

10.) Японці мають глибоку прихильність до природи

Подібно до №9, завдяки глибокій духовності синтоїстської релігії в країні, ви виявите, що більшість японців глибоко оцінюють і люблять природу. Це пов’язано з тим, що в релігії синтоїстів практикуючі синтоїзм вважають, що все в природі, від скель і гір до річок, має духи.

11.) Японське море містить велику кількість риби

Японське море має концентрацію розчиненого кисню, що перевищує звичайну, що дозволяє процвітати у водах багатьом різноманітним видам. Понад 3500 видів тварин, що включає близько 1000 різних видів риб, називають Японське море своїм домом.

12.) Його історія датується приблизно 30 000 до н. Е. – 35 000 до н. Е

Інформації про цей період в Японії не надто багато, але вважається, що найдавніші мисливці та збирачі, які пробралися до Японії, були приблизно від 30 000 до н. У цей час в історії Японія була пов’язана з азіатським континентом наземними мостами, тому вважається, що ці найдавніші люди досягли Японії наземними мостами.

Цей період Японії також відомий як докерамічна ера, оскільки майстерність і технологія виготовлення кераміки ще не були відомі.

13.) Період Джомона: Перше суспільство Японії

Перше відоме суспільство в країні сталося під час Джомонського періоду майже 15 000 років тому. Вони впровадили гончарні вироби в Японський архіпелаг, а також звідки походить назва їхнього суспільства. Як повідомляється, на пам’ятках культури Джомон все ще є залишки керамічних артефактів та інструментів на кам’яній основі того часу.

14.) Після періоду Джомона настав період Яйой

Період Яйой розпочався в 300 р. До н. Е. і ознаменувало кінець періоду Джомона. Люди, що належали до цього племені, були досвідченими ткачами, ремісниками та чудовими фермерами. Народ Яйой був більш розвиненим, ніж народ Джомон, і найбільш відомий як перший народ, який почав вирощувати рис.

Оскільки вони мали змогу обробляти та обробляти рис, люди цього часу почали переходити від мисливців-збирачів до більш стилю поселення, і населення через це зростало.

15.) Морозиво яке не тане!

Гаразд, заголовок виглядає так, як морозиво з часом розтопиться, але це морозиво, як повідомляється, не розтане кілька годин. Це відкриття було випадково зроблено, коли вчені експериментували з хімією полуниці, щоб допомогти фермерам, постраждалим від землетрусу 2011 року.

Якщо вам потрібні додаткові докази, просто перегляньте це коротке відео!

16.) Португальці були першими європейцями, які відвідали Японію

Першими європейцями, які відвідали Японію, були португальці в 1543 році, коли вони висадилися в порту Нагасакі. Цей перший візит португальців ознаменував початок торгового періоду в Нанбані, який тривав з 1543 по 1614 рік.

У цей період японці та португальці вільно торгували товарами між собою, а в Японію були введені нові технології та культурна практика, такі як європейські гармати, європейська броня та європейські кораблі.

Ще одним дивовижним фактом цього періоду є те, що португальці фактично ввели в Японію темпуру, яка зараз є однією з найпопулярніших страв у всій Японії.

17.) Японія мала період повної ізоляції від решти світу

Через величезний вплив, який європейська культура справляла на Японію, з моменту першої зустрічі з ними в 1543 р. Японський сёгун Токугава Леміцу закрив Японію для всіх іноземців у 1635 р. У цей час кожен, хто бачив, як користується європейськими товарами, бути покараним. Цей закон називався Указом Сакоку 1635 р. І тривав понад 200 років.

18.) Шосе, яке проходить через будівлю

Так, ви правильно прочитали! В Осаці швидкісна дорога Ханшин проходить прямо через 5, 6 і 7 поверх Будинку воріт. Насправді працівники будинку насправді не помічають, оскільки стіни та підлоги будівлі звукоізольовані, а шосе насправді не стосується будівлі.

19.) Японія має слово для смерті від перевтоми, “Кароші”

Одне з перших речей, яке ви помітите, відвідавши Японію, це те, наскільки наполегливо працюють усі, особливо зарплатні та зарплатні у великих містах Японії. Щодня під час ранкової години пік ви бачитимете чоловіків та жінок у темних костюмах, які сардиться до метро, ​​щоб вчасно дістатись до роботи.

Потім пізно ввечері ви побачите, як вони повертаються в метро або до місцевого бару напівсонними та знесиленими довгим робочим днем.Не дивно, чому в Японії існує термін “Кароші”, який буквально означає смерть від перевтоми. У квітні 2019 року було введено в дію нове законодавство про працю, яке обмежує кількість годин, які працівники можуть відпрацювати за тиждень, тому, сподіваємось, довгі години стануть трохи кращими.

20.) Один чорт здорової дієти

Японська дієта, безумовно, відома у всьому світі як одна з найбільш здорових дієт. У традиційних дієтах, які містять велику кількість рису, риби та овочів, люди в Японії, як правило, їдять менше жирної їжі, багатішої на вітаміни та мінерали. Їх дієта є одним із факторів тривалої тривалості життя в Японії.

21.) Останній імператор у світі

Японія – єдина країна у світі з імператором. Незважаючи на те, що імператор Японії не володіє великою владою і в основному грає символічну роль, вони все ще є гордою частиною традицій Японії.

Нинішнім імператором Японії є Нарухіто, який зайняв цю посаду 1 травня 2019 року, після того як його батько Імператор Акіхіто зрікся свого престолу 30 квітня 2019 року.

22.) Японія – третя за величиною економіка у світі

Ви можете не думати про це, коли вперше думаєте про Японію, оскільки її острівна країна, але це третя за величиною економіка у світі. Неймовірно дивитися на те, як швидко зросла країна, особливо після того, як їй довелося оговтатися від руйнувань, які вона зазнала під час Другої світової війни.

Якщо ви не живете під камінням і недавно кудись їздили, то, напевно, ви можете здогадатися, що одним з найбільших країн-експортерів продукції є автомобілі з усіма хондами та Toyota на дорозі.

23.) Заборонений епізод покемонів

16 грудня 1997 року в Японії в ефірі вийшов епізод покемонів, який фактично спричинив медичні проблеми у 700 дітей, і їх довелося відправити до лікарні. У кінці кінців у деяких дітей навіть ставали судоми. Причиною того, що стільки дітей постраждало від цього епізоду, було освітлення стробоскопа. Плюс до того часу, Покемон був одним з найпопулярніших шоу в Японії, тому багато дітей дивилися епізод, який збільшував шанси людей постраждати.

24.) Політична структура Японії

Через розмір країни країна була політично структурована на 8 різних регіонів та 47 різних префектур. Префектури фактично сходять до періоду Мейдзі (1868 – 1912), який був створений для заміщення земель, контрольованих Даймйо, могутніми феодалами, які правили країною до періоду Мейдзі.

25.) Японія – країна мінливого клімату

Оскільки Японія географічно простягається з Півночі на Південь на таку велику відстань, клімат у різних районах країни, як правило, різниться в значній мірі. Клімат у деяких великих містах, таких як Токіо, коливається від помірного до субтропічного. Це означає спекотне літо і м’яку зиму, а також 4 різних сезони.

З іншого боку, клімат на північному острові Хоккайдо набагато прохолодніший. Літо приємне і м’яке, але взимку в районі випадає тонна снігу, і температура часто опускається нижче нуля.

26.) Це рай для мандрівників

Пішохідні прогулянки, мабуть, не в голові у людей, коли вони приїжджають до Японії, але насправді у них величезна колекція гір та стежок для піших прогулянок. Плюс, через географічну різноманітність країни існує величезний вибір різних видів походів. Ви можете кинути виклик собі як фізично, так і розумово, піднявшись на величну гору Фудзі, прогулявшись паломницькими маршрутами, визнаними ЮНЕСКО, або прогулявшись по деяких стежках в Японських Альпах.

27.) Гора Такао: Природна зона відпочинку поблизу Токіо

Якщо ви проводите час у Токіо, вам насправді не потрібно занадто далеко заходити в гори Японії! Гора Такао (高 尾 山, Такаосан) розташована лише за 50 хвилин їзди від станції Синдзюку, і вона поверне вас назад приблизно ¥ 390.

Як тільки ви дійдете туди, ви зможете піднятися на вершину, яка становить близько 2000 футів, або якщо вам не хочеться цілими пішохідними переходами, ви також можете сісти на канатну дорогу, яка веде вас на півдорозі гори.

Зверху видно вид на Токіо, а в ясні дні ви можете побачити навіть гору Фудзі!

28.) 7-ма найдовша берегова лінія у світі

Японія має сьоме за довжиною узбережжя у світі, лише вибивши Австралію, США та Антарктиду у топ-10. Загалом берегова лінія Японії охоплює 18 486 миль і включає скелі, пішохідні стежки, сонливі прибережні містечка та деякі найбільші міжнародні рибальські порти у світі

29.) Скелі Кітаямадзакі: Найвідоміший із них

Скелі Кітаямадзакі – це 5-мильна ділянка узбережжя Рікучу в префектурі Північний Івате, що має 650-футові скелі, розтягнуті вздовж 5-мильної ділянки. Район настільки відомий тим, що в 1999 році він отримав перше місце в категорії „природний ресурс: узбережжя” у Національній оцінці туристичних ресурсів, проведеній Фондом японського бюро подорожей.

Найкращий вид на узбережжя – з обсерваторії Кітаямадзакі, яка має 3 різних оглядових майданчики на різній висоті, щоб з одного місця можна було отримати різний вид на узбережжя.

30.) В Японії є епічні ущелини

Я точно не знав цього, поки не почав досліджувати, але в Японії є кілька вражаючих ущелин, з яких відкривається вид на скелі, ліси та сусідні водоспади. Хоча ви можете піти в походи в більшості цих ущелин, в деяких інших ущелинах ви можете прогулятися мальовничим човном або оглядовим поїздом через них.

Серед найвідоміших ущелин Японії – ущелина Такачіхо, ущелина Куробе та ущелина Гейбікей.

31.) Є масивні вапнякові печери

Як я вже говорив, географічне різноманіття в Японії божевільне! Насправді величезна кількість вапнякових печер розкидана по всій країні, і це чудовий спосіб уникнути літньої спеки або зимових холодів, оскільки температура в печерах постійно тримається цілий рік.

Ці печери сформувались мільйони років тому і мають природні утворення, такі як вапнякові басейни, струмки та підземні водоспади. Кілька найвідоміших вапнякових печер в Японії – це печера Акійосідо, печера Абукумадо та печера Рюсендо.

32.) Ви можете знайти в країні чудові болота

В Японії є одні з найкрасивіших болотних угідь у світі, які особливо популярно відвідувати в осінні місяці, коли листя змінює колір. Будемо сподіватися, що одного разу я зможу відвідати ці болота під час осіннього забарвлення, коли ви побачите не лише листя, що змінюють кольори, але й траву в болоті. Деякі з найпопулярніших болотних угідь в Японії – це Національний парк Озе, Болота Сенджогахара та Болота Кусіро.

33.) Начі – найвищий водоспад в Японії

Водоспад Начі, що стоїть на висоті 133 метри, є найвищим водоспадом Японії і знаходиться в місті Начікацуура, префектура Вакаяма. Він вважається одним з трьох найкрасивіших і найбільших водоспадів в Японії, а також є частиною паломництва Кумано Кодо, про яке я згадував у №26.

34.) Бум домашніх тварин Японії 2003 року

Починаючи приблизно з 2003 року, домашні тварини ставали дедалі популярнішими в Японії, а до 2009 року в Японії було майже на 6 мільйонів більше котів і собак, ніж дітей. У цього буму також є темна сторона, однак, оскільки багато людей, які не були на 100% готові до домашнього улюбленця, вирішили його придбати, а потім незабаром після того, як вирішили, що вихованець забагато і віддав його в притулок. Через це в 2010 році, як повідомляється, 500 000 собак були забиті в державних центрах управління тваринами в Японії.

35.) Японські поїзди надзвичайно пунктуальні

Потяги в Японії настільки пунктуальні, що це страшно! У той же час це змушує мене з подивом дивуватися, як вони це роблять, тому що існує так багато різних ліній поїздів, які курсують по всій країні в певний день. Насправді, у 2017 році лінія Tsukuba Express між Токіо і Цукубою потрапила в загальні заголовки, коли керівництво залізничної лінії публічно вибачилося за те, що покинуло станцію на 20 секунд раніше.

36.) У Японії є Піщані дюни

Так, напрочуд у Японії також є дюна, а це означає, що вони в значній мірі мають все, що ви хотіли б колись у країні! За винятком жартів, найбільшою і єдиною дюною в країні є Піщані дюни Тотторі, яка має довжину 9 миль і ширину 1,5 милі. Понад 2 мільйони відвідувачів щороку приїжджають сюди, щоб дослідити дюни. Тут також є інші заходи, щоб взяти участь, наприклад, настільний спорт, парапланеризм, катання на верблюдах, відвідування музею та навіть підйом канатної дороги на оглядовий майданчик.

37.) Хікікоморі – Населення, яке вийшло з суспільства

В Японії живе населення, в основному чоловіків, відоме як Хікікоморі, яке повністю відійшло від суспільства і, здебільшого, не виходило зі своїх кімнат принаймні від 6 місяців до 1 року. Під час перепису населення в Японії 2016 року вони нарахували близько 540 000 людей, які вважатимуться хікікоморі, але важко сказати, оскільки більшість із цих людей, як правило, хочуть залишатися під радаром. Незважаючи на те, що цей термін японський, хікікоморі є і в інших частинах світу, таких як США, Бразилія та Оман.

38.) Існувала заборона танцювати після півночі

Цікаво, що в Японії було заборонено танцювати після півночі або 1 години ночі в барах, клубах та інших громадських місцях, що тривало з 1948 по 2015 рік. Цей закон був вперше прийнятий під час Другої світової війни, оскільки багато танцювальних майданчиків під час окупації США Японії фактично був фронтом для проституції.

36.) У Японії є Піщані дюни

Так, напрочуд у Японії також є дюна, а це означає, що вони в значній мірі мають все, що ви хотіли б колись у країні! За винятком жартів, найбільшою і єдиною дюною в країні є Піщані дюни Тотторі, яка має довжину 9 миль і ширину 1,5 милі. Понад 2 мільйони відвідувачів щороку приїжджають сюди, щоб дослідити дюни. Тут також є інші заходи, щоб взяти участь, наприклад, настільний спорт, парапланеризм, катання на верблюдах, відвідування музею та навіть підйом канатної дороги на оглядовий майданчик.

37.) Хікікоморі – Населення, яке вийшло з суспільства

В Японії живе населення, в основному чоловіків, відоме як Хікікоморі, яке повністю відійшло від суспільства і, здебільшого, не виходило зі своїх кімнат принаймні від 6 місяців до 1 року. Під час перепису населення в Японії 2016 року вони нарахували близько 540 000 людей, які вважатимуться хікікоморі, але важко сказати, оскільки більшість із цих людей, як правило, хочуть залишатися під радаром. Незважаючи на те, що цей термін японський, хікікоморі є і в інших частинах світу, таких як США, Бразилія та Оман.

38.) Існувала заборона танцювати після півночі

Цікаво, що в Японії було заборонено танцювати після півночі або 1 години ночі в барах, клубах та інших громадських місцях, що тривало з 1948 по 2015 рік. Цей закон був вперше прийнятий під час Другої світової війни, оскільки багато танцювальних майданчиків під час окупації США Японії фактично був фронтом для проституції.

39.) У країні величезна кількість онсенів (гарячих джерел)

Через географічне розташування Японії та її вулканічну активність, країна має близько 2300 онсенів на вибір, розташованих по всій країні. Кажуть, що вода з цих гарячих джерел може лікувати безліч речей, включаючи ревматизм, гіпертонію, втому та хронічні захворювання шкіри, такі як екзема.

Мені пощастило, що я зупинився в рьокані в районі озера Кавагутіко, тому я потрапив до приватного Онсена, поки був там. Сподіваюся, я можу потрапити до деяких інших онсенів під час наступних візитів до Японії, оскільки я завжди хотів випробувати ті, що в Хаконе.

40.) Найстаршому онсену – 3000 років

Дого Онсен, розташований на острові Сікоку, є найстарішим онсеном у всій Японії з історією понад 3000 років. Для всіх вас, шанувальників Міядзакі, кажуть, що Дого Онсен є натхненням для знаменитої лазні у фільмі “Віднесений дух”.

У 1994 році це була перша громадська лазня в Японії, яка була визначена важливим національним культурним активом, а в 2009 році вона була нагороджена 3 зірками Зеленим путівником Мішлен для Японії. Порада відвідувачеві: Ремонт Dogo Onsen розпочався у січні 2019 року, тому 2-й та 3-й поверхи закриті. Район Камі-Но-Ю на 1-му поверсі все ще відкритий.

41.) Онсен в Японії був відкритий древніми мисливцями

ілюстрація воїна, що стоїть поруч з onsen

Вважається, що гарячі джерела Японії вперше були відкриті древніми воїнами та мисливцями. За легендою, коли ці мисливці відстежували поранених тварин, вони часто бачили, як тварини прямували до цих гарячих джерел, оскільки тварини знали силу води Онсена, щоб загоювати їм рани.

42.) Лише 1,7% земель в Японії займають пасовища та луки

Коли ви замислюєтеся над цим, це насправді не так дивно, проте це здивувало мене. Я б міг подумати, що в японській місцевості буде більше луків, але оскільки країна така гірська, лісиста, а міста настільки розвинені, пасовища та луки складають лише незначну частину географії країни.

43.) Лише 12,7% земель підходить для сільського господарства

Що стосується вищезазначеного, оскільки Японія в основному покрита гірськими хребтами та вулканами (68% Японії), земель для сільського господарства небагато, і лише 12,7% земель підходить для сільського господарства. Більша частина землі, яку можна обробляти, знаходиться на узбережжі острова або в долинах річок між горами.

44.) Річка Сінано – найдовша річка Японії

Хоча в Японії багато багато річок, більшість з них коротші. Річка Сінано, навпаки, на відстані 228 миль, є найдовшою в країні, яка розташована на Хонсю, головному острові Японії. На довжині 228 миль ця річка має приблизно таку ж довжину, як річка Северн в Англії, яка є найдовшою річкою у Великобританії.

Джерело річки – з японських Альп на горі Кобусі, а звідти вона впадає в Японське море.

45.) Озеро Біва – найбільше озеро Японії

Найбільше озеро Японії – озеро Біва. Прісноводне озеро, розташоване в префектурі Сіга та на північний схід від Кіото. Озеро займає площу 258,8 квадратних миль, що величезно, якщо говорити про Японію, але якщо порівнювати озеро Біва з іншими великими озерами світу, воно насправді досить невелике.

Наприклад, Велике Солоне озеро в штаті Юта займає площу 1800 квадратних миль, а Велике Озерне Покращене – колосальну площу 31700 квадратних миль!

Вважається, що озеро Біва було засноване в період Едо через те, як близько воно виглядало як японський інструмент під назвою Біва.

46.) Один із найнижчих показників безробіття у світі

Хоча баланс між роботою та особистим життям в Японії не найкращий, країна має один із найнижчих рівнів безробіття у всьому світі. Нинішній рівень безробіття в країні становить 2,4%, що не настільки низько, якщо порівнювати його з Камбоджею та Катаром, де рівень безробіття становить 0,30% та 0,60%. Однак, порівнюючи його з найбільшими світовими економіками, такими як США, Китай, Німеччина та Великобританія, ви отримуєте відчуття того, наскільки він низький.

Рівень безробіття в найбільших економіках світу

Японія 2,3%

Китай 3,67%

США 3,8%

Великобританія 3,8%

47.) Ісеванський тайфун – найбільш руйнівний тайфун, який вразив Японію

Щороку на Японію потрапляє багато тайфунів, але найбільш руйнівним в історії країни є Айсеванський тайфун 1959 року, який коштував понад 5000 життів. Тайфун також відомий як Супер Тайфун Віра, і насправді це третя найбільш смертельна стихійна катастрофа в Японії протягом 20 століття. Лише дві інші стихійні лиха – Великий землетрус Канто 1923 року та Великий землетрус Ханшин-Аваджі забрали більше життів.

48.) Великий землетрус у Східній Японії – найпотужніший землетрус у Японії

Великий землетрус у Східній Японії також відомий як землетрус і цунамі в Тохоку. Хоча це стихійне лихо не було найбільшим землетрусом, який обрушився на Японію, якщо дивитись на кількість втрачених життів, воно було найпотужнішим з точки зору масштабу. Великий землетрус у Східній Японії стався 11 березня 2011 року силою 9 балів, і, як повідомляється, його відчули в усьому світі. Після закінчення землетрусу було зруйновано понад 120 000 будівель, а передбачуваний збиток склав близько 199 мільярдів доларів.

49.) Найстаріша компанія у світі до 2006 року

Kongo Gumi Co. Ltd, заснована і заснована в Осаці будівельна компанія, яка спеціалізується на будівництві буддистських храмів, насправді була найстарішою діючою компанією з понад 1400-річною історією до того, як її придбала та поглинула будівельна група Такамацу в 2006 році.

Божевільно думати, але компанія була заснована в 578 році нашої ери і брала участь у будівництві деяких найвідоміших будівель в районі Осаки та Кіото, включаючи замок Осаки та Хорю-джі в Нарі.

50.) Японія має шкалу Шіндо для вимірювання сили землетрусів

Ще одна цікава річ про землетруси в Японії – це спосіб їх вимірювання. Хоча багато частин світу повідомлятимуть про потужність землетрусу, Японія повідомляє про силу землетрусу за допомогою так званої шкали Шіндо.

Ось різниця. Магнітуда вимірює силу землетрусу в епіцентрі землетрусу, але шкала Шіндо вимірює, наскільки сильним був вплив землетрусу залежно від місця розташування. Ось як виглядає шкала Шіндо.

51.) Країна торгових автоматів

Я не перебільшую, коли кажу, що в торговому автоматі в Японії можна купити майже все що завгодно! Загалом в Японії на кожну 1 особу продається близько 23 торгових автоматів, і ви можете придбати там овочі, рамен, яйця, іграшки та навіть машини з торгових автоматів. Це дорівнює майже 5 мільйонам торгових автоматів у всій країні!

52.) Японія щойно легалізувала азартні казино

Хоча азартні ігри були незаконними в Японії протягом декількох років, 20 липня 2018 року вони були легалізовані у формі азартних казино. Незважаючи на те, що азартні ігри були незаконними протягом такого тривалого часу, люди в Японії все ще могли «грати в азартні ігри» у формі Пачинко, що виглядає як найбожевільніша гра в пінбол, в яку ви коли-небудь могли грати. Щоб обійти незаконний закон про азартні ігри, у салоні Пачінко ви торгуєте металевими кулями, які виграєте за якийсь жетон, а потім робите невелику прогулянку до місця поблизу, щоб торгувати цим жетоном за готівку.

53.) У Японії продається багато підробленої їжі

Майже біля кожного японського ресторану ви знайдете підроблену версію їжі, яку подають у цьому ресторані, або навіть анімовану версію страв, що подаються в ресторані. Ну, вам доведеться десь купувати ці підроблені продукти харчування, так?

Це місце – вулиця Каппабаші в Токіо, і тут ви можете знайти все, що вам потрібно, як ресторатора, включаючи каструлі, сковорідки, посуд, ножі та так, величезний вибір фальшивої їжі!

54.) Народжуваність в Японії найнижча, вона коли-небудь була

Рівень народжуваності в Японії фактично досяг найнижчого значення з тих пір, як країна почала реєструвати цю статистику в 1899 році, а це означає, що чисельність населення зараз зменшується. За даними Національного інституту дослідження населення та соціального забезпечення країни, в Японії проживає близько 127 мільйонів людей. Через історично низький рівень народжуваності населення може зменшитися нижче 100 мільйонів до 2049 року.

55.) Люди на Окінаві живуть набагато довше, ніж більшість

Окінава насправді має один з найвищих показників людей, що живуть за 100 років, ніж де-небудь ще у світі! Точніше кажучи, на кожні 100 000 жителів Окінави 67 людей доживають до 100 років. Багато людей вважають, що причиною тривалого життя Окінави є їх дієта та важливість дружби між жителями острова.

56.) Готування локшини – це знак вдячності

Одне з перших речей, які будь-які батьки говорять своїм дітям під час їжі, – жувати із закритим ротом і спокійно їсти. Так, японці також вважають, що їсти голосно неповажно, але це не так, якщо ви їсте локшину!

Поглинання вашої локшини є нормою, і ви, безумовно, можете розраховувати почути купу прилипань, якщо відвідаєте будь-який магазин рамен, соба чи удон.

Раніше Соба була звичайною вуличною їжею, тому кажуть, що практика обсмажування локшини походила від людей, які швиденько перекушували цих візків соба. Багато людей також стверджують, що віджимання локшини покращує смак.

57.) Один з найбільших споживачів морепродуктів у світі

Вживаючи близько 6% світового врожаю риби, японець є одним з найбільших споживачів морепродуктів у світі. Єдина країна, яка має більше споживання морепродуктів у Китаї. Загалом це дорівнює приблизно 60 фунтів морепродуктів, які споживає кожна людина щороку.

58.) Дрімання заохочується в Японії

Це не означає, що ви можете просто подрімати коли завгодно протягом робочого дня, але дрімка на роботі, безумовно, є прийнятною в Японії, оскільки це свого роду знак того, що ви працюєте самі в знемозі.

Якщо ви вже були в Японії, то ви будете знати, що багато людей дрімають на публіці, особливо під час поїзда. Все це дрімота, мабуть, тому, що, як відомо, японські робітники щодня висипаються трохи (менше ніж 6 годин).

59.) Люди обожнюють різдвяну вечерю у KFC

Це звучить божевільно, коли ви вперше це чуєте, але майже 3,6 мільйона японців мають KFC на різдвяну вечерю. Це все завдяки менеджеру першого в країні KFC Такесі Окаварі, який придумав їх знамениту маркетингову кампанію з продажу різдвяної бочки із смаженою куркою людям в Японії!

Тоді в Японії не багато людей святкували Різдво, і різдвяних традицій було не так багато, тож за допомогою маркетингової кампанії традицією став KFC. Це неймовірно чудова маркетингова кампанія!

60.) Японія є однією з найбезпечніших країн у світі

Я думаю, що це досить добре відомо, але якщо ви вже не знали, Японія є однією з найбезпечніших країн у світі.Як я вже говорив, ми вже неодноразово відвідували Японію і ходили по вулицях у будь-який час доби і ніколи не почувались небезпечно. Зі статистичної точки зору, згідно з Numbeo.com, що є консолідацією інформації, зібраної в результаті опитувань відвідувачів веб-сайту, і використовується як джерело у багатьох міжнародних газетах та журналах (BBC, Time, New York Times та ін.) , Японія має показник індексу безпеки 80,43, що настільки ж безпечно, наскільки це можливо!

61.) Внутрішнє взуття заборонено

Одне можна сказати точно. Перед тим, як увійти до будь-якого японського будинку, вас, швидше за все, попросять зняти взуття і дадуть чисту пару внутрішніх капців для носіння. Як і в інших азіатських країнах, вважається звичним і набагато гігієнічнішим знімати взуття перед тим, як заходити до чиєїсь хати.

Що робить Японію унікальною, це те, що ви також побачите, як це трапляється в ресторанах і навіть на деяких робочих місцях. В Японії вважається грубим носити взуття всередині будинку.

62.) В Японії є музичні туалети

Однією з найбільш унікальних речей в Японії є високотехнологічні туалети, які ви знайдете в країні. Ці унітази не тільки автоматично нагрівають крісло для вас, але вони також миють ваше дно і можуть відтворювати музику, щоб заглушити небажаний шум! Коли ми були в Японії, майже всі туалети були такими високотехнологічними типами туалетів, тож у вас є великі шанси натрапити на них.

Не всі вони вміли відтворювати музику, тож бажаю тобі найкращого успіху у пошуку такої!

63.) Квадратні кавуни в Японії

Залиште це Японії, щоб зробити фрукти такою екстравагантністю. Хоча люди по всій земній кулі мають кавуни, японці створили квадратні дині на додаток до звичайних кавунів.

Квадратні кавуни в основному використовуються для прикраси та подарунка, і їх ціна може досягати 100 доларів. Божевільна річ у тому, що вони спеціалізуються не лише на квадратних кавунах. У них також є кавуни у формі серця, більші за середні кавуни, які називаються кавунами Годзілла, і вибухонебезпечний кавун, який називається динамітовим кавуном.

64.) В Японії проходить фестиваль пенісів

Так, ви правильно прочитали. Перша неділя квітня щороку – це фестиваль Канамара Мацурі, який також відомий як Фестиваль пеніса, а також Фестиваль сталевого фалуса.

Легенда свідчить, що в піхві богині, яка відкусила пеніси своїх перших двох чоловіків, жив дуже ревнивий демон. Наступний хлопець, який намагався завоювати богиню, не дозволив історії про демона відлякати його. Цей хлопець був ковалем, і його план полягав у тому, щоб обдурити демона, виробивши сталевий фалос.

Це спрацювало!

Коли демон пішов відкусити пеніс коваля, у нього був повний рот, а демону відламали зуби. З часом коваль переміг богиню, а решта – історія.

65.) Вживання сирого м’яса надзвичайно поширене

Більшість людей знають про те, як японці люблять погоду з сирою рибою у вигляді нігірі чи сашимі, але чи знали ви, що в країні є й інші страви з сирого м’яса, які подають у ресторанах, які не є рибою? Деякі з цих страв включають сире куряче сашімі (торісаші), сире олені сашімі (шикасасі) та сире кінське сашими (басаші).

66.) Числу 4 не пощастило в Японії

Як і в інших країнах Азії, число 4 вважається нещасним в Японії, оскільки вимова дуже схожа на слово смерть. В Японії цифру 4 можна читати “yon (よ ん)” або “shi (し)”. Японський кандзі для смерті – це «ши (死)», тому ви, мабуть, можете сказати, наскільки вони близькі один до одного зараз.

67.) Театр Ногаку – нематеріальна культурна спадщина ЮНЕСКО

Театр Ногаку виник у 8 столітті, коли до Японії з Китаю привезли різні вистави. Ногаку насправді складається з двох різних типів вистав, ліричної драми «но» та комічного театру «киен» Ногаку був настільки популярний в Японії, що це один із головних впливів у Кабукі та японському театрі ляльок.

68.) Спеціально вирощені фрукти в Японії вважаються розкішним подарунком

Як я вже говорив раніше про квадратні кавуни, Японія піднімає вирощування фруктів на зовсім інший рівень. Звичайно, є стандартні фрукти, які ви можете купити в супермаркеті за розумною ціною, але тоді є спеціальні фрукти.

Маючи на увазі спеціальність, я маю на увазі супер ексклюзивні, достовірно перевірені, підібрані та вирощені вручну фрукти.

Один шматок цих видів фруктів може коштувати сотні, якщо не тисячі доларів, і я говорю про долари США! Деякі з найексклюзивніших спеціальних фруктів в Японії включають яблуко Аоморі, мандарини Мікан, римський виноград Рубін, дині Юбарі та гігантську полуницю Бінджінхіме.

69.) Чорні коти – це принадність

У багатьох країнах побачити чорного кота можна вважати нещасним, але не в Японії! У японській культурі чорна кішка, що проходить повз ваш шлях, вважається знаком удачі. Одним з найкращих прикладів чорних котів є статуетка Манекі-Неко, яку, я впевнений, ви вже бачили раніше. Хоча багато хто з Манекі-Неко білі, вони теж в чорному!

70.) В Японії є кафе, де можна обійтися

Все більше японців стає важче зустрічатися, оскільки люди спершу зосереджуються на своїй кар’єрі. Через це деякі підприємці знайшли затребуваний ринок для обіймаючих кафе, де ви можете відвідувати, лягати у партнера і платити за те, що можете їх приголубити.

Вони призначені як спосіб розслаблення та зменшення стресу від професійного трудового життя у великих містах Японії.

Ви платите за кількість часу, який ви хочете обіймати, і навіть можете доплатити за додаткові послуги, такі як певний час дивитись один одному в очі, мати можливість покласти голову іншому на коліна і розмовляти подушками.

71.) ASIMO – знаменитий робот Японії

Японія відома своїм розвитком у галузі технологій, особливо робототехніки. Одним з найвідоміших винаходів стала розробка ASIMO (Advanced Step In Humanoid Ability).

Це гуманоїдний робот, який був створений компанією Honda протягом 2000-х років і був настільки відомим, що навіть грав у футбол з президентом Обамою та танцював для канцлера Ангели Меркель.

На даний момент ви можете побачити цього робота як експозицію в музеї Мірайкан, Токіо, Японія. На жаль, через посилення конкуренції в галузі робототехніки з усього світу, Honda оголосила, що припиняє програму ASIMO у 2018 році.

72.) Дітей навчають, як прибирати в школі

Так, для всіх вас, хто бореться застелити ліжко вранці, кожен день в японських школах діти та вчителі будуть прибирати свою школу разом! Час прибирання в школі називається “osouji jikan” お 掃除 時間 і це час, коли всі працюють разом, щоб допомогти підтримувати школу в чистоті. Як це круто!

73.) Смачне та унікальне меню Макдональдса в Японії

Зараз, коли я перебуваю в Японії, останнє, що я хочу зробити, це з’їсти Макдональдс з усіма іншими смачними варіантами їжі. Якщо ви все-таки відчуєте тягу, меню в японському Макдональдсі – одне з найбільш унікальних.

Японія має понад 3000 Mcdonald’s, що є найвищою концентрацією мережі швидкого харчування за межами США. Як і в інших країнах, McDonald’s також локалізує меню в Японії, але японське меню повинно бути одним з моїх улюблених. Серед найпопулярніших продуктів – шоколадна картопля, мега булочки, філе креветок та гамбургери Теріякі.

74.) Суші: загальноприйнята їжа з 2 століття нашої ери

Суші є частиною японської культури з другого століття. Це почалося як спосіб збереження риби в Китаї, а повільно пробився в Японії. Японською мовою суші не означає сирої риби. Натомість це означає вживання рису з приправами оцту, солі та цукру. Цікаво те, що перші «суші» з Китаю насправді не схожі на суші, які ми знаємо сьогодні. Натомість це була солона риба, яка була загорнута в рис, саме так вони зберігали рибу. Коли рибу з’їли, рис викинули. Однак до періоду Едо японці створили блюдо, більше схоже на суші, яке ми бачимо зараз, в якому ви їли рибу та рис одночасно.

75.) Всесвітньо відома яловичина Кобе

Японська яловичина Кобе славиться у всьому світі своєю неймовірною соковитістю і незамінним смаком. Що робить м’ясо настільки унікальним – це порода корів, від якої воно походить, і те, наскільки турбота йде про догляд за тваринами. Кажуть, їх годують пивом, щоб допомогти їм жити щасливим життям без стресів, і роблять масаж, щоб допомогти їм від спазмів.

Якщо ви коли-небудь замислюєтесь про те, щоб замовити або придбати яловичину Кобе, пам’ятайте про одне, оскільки деякі люди змішують Ваг’ю та Кобе. Wagyu насправді означає японську корову. Отже, це означає, що весь Кобе – це Ваг’ю, але не всі Вагю – це Кобе, оскільки існують дуже суворі стандарти класифікації, які повинні бути дотримані, щоб це була яловичина Кобе.

76.) Тут була створена найкоротша поезія у світі

Поезія хайку є найкоротшою формою поезії у світі і вперше була розроблена в Японії. Її витоки можна прослідкувати з 9 століття. Хайку складається з 3 коротких рядків, які складають 17 складів. Перший рядок Хайку – це 5 складів, другий – 7 складів, а 3-й рядок – також 5 складів. Це також вважається не просто поезією та способом погляду на світ.

77.) Найбільша кількість Нобелівських лауреатів в азіатській країні з фізики

11 з 27 лауреатів Нобелівської премії в Японії зробили внесок у галузі фізики. Це робить їх країною з найбільшою кількістю нобелівських лауреатів в азіатській країні.

78.) Японія та Росія досі не в технічному плані

Як не дивно на папері, Японія та Росія все ще воюють між собою. Протягом останнього місяця Другої світової війни Росія оголосила війну Японії, і дві країни досі ніколи не підписували мирного договору між собою про офіційне припинення війни.

Основна причина цього – суперечка щодо Курильських островів, які є ланцюжком островів між Росією та Японією.

79.) Шалені смаки кіт-катів, які ви можете знайти в Японії

У більшості країн ви б не думали двічі про Kit Kats, але не в Японії! У Японії ваші звичайні батончики Kit Kat доступні у шалених смаках, таких як кукурудза на грилі, графський сірий чай або камамбер.

Вони також вважаються найкращим подарунком для студента під час вступного іспиту. З того часу, як я вперше поїхав до Японії, я завжди ставив собі за мету спробувати якомога більше різних смаків цих Кіт-котів. Поки що моїми улюбленими смаками повинен бути аромат Вишневого Цвіту або Боба Азукі!

80.) 3-й за величиною виробник автомобілів у світі

Японія є одним з найбільших виробників автомобілів по всьому світу, поступаючись лише Китаю та США в загальному виробництві одиниць продукції. З урахуванням цього, японська автомобільна компанія Toyota, є найбільшим виробником автомобілів у цілому світі.

Коли компанія була заснована в 1924 році Сакічі Тойодою, вона фактично була в текстильній промисловості, оскільки пан Тойодо винайшов автоматичний ткацький верстат Toyoda Model G. Автомобільний підрозділ був фактично започаткований в 1933 році як підрозділ текстильної компанії Toyoda Automatic Loom Works, а решта – це історія.

81.) Країна Hello Kitty

Вперше Hello Kitty була створена в Японії в 1974 році як відомий пластиковий гаманець для монет. В даний час на світовому ринку представлено щонайменше 20 000 різних продуктів Hello Kitty.

Божевільним є те, що через свою постійну популярність, станом на 2019 рік, це друга за найвищим рівнем прибутку франшиза всіх часів. Деякі інші франшизи, які він виграв, щоб завоювати 2 місце, включають Вінні Пуха, Маріо та навіть Зоряні війни!

82.) Японські макаки – частина байок

Якщо ви коли-небудь чули відому сентенцію трьох мудрих мавп «Не бачити зла, не чути зла, не говорити зла» або бачили сентенцію у вигляді різьби або статуй, це насправді походить з Японії.

Оригінальні три мудрі мавпи – це різьблення над дверима знаменитого храму Тошо-гу в Нікко, Японія. Самі мавпи – це звичайна японська макака, яка є такою ж, як снігова мавпа, яку ви побачите, купаючись у гарячих джерелах Нагано!

83.) Боротьба сумо: Історія 1500 років

В Японії боротьба сумо має понад 1500 років історії. Борці тут мають середню вагу 300 фунтів і тренуються в кімнатах Хейя, якими займаються колишні чемпіони.

Молодші борці, як правило, повинні прибирати борців-ветеранів та доглядати за ними. Найцікавіше для мене про боротьбу з сумо – це те, що насправді це синтоїстський ритуал, який повинен допомогти принести рясний урожай і вшанувати духів!

84.) У Японії є Острів Кроликів

Я не вірив, що може бути острів, повний кролів, поки сам не відвідав це місце! Острів Окуносіма – це невеликий острів у префектурі Хіросіма, який є саме цим; острів, повний кролів! Під час Другої світової війни на острові працювали виробничі отруйні гази, і, на жаль, вони перевіряли ці гази на кроликах. Після закінчення Другої світової війни кролики врятувались, і нащадків цих випробуваних кроликів ви бачите на острові зараз щодня. За підрахунками, зараз на острові живе близько 1000+ кроликів. Я можу сказати вам з перших рук, що вони доброзичливі і здебільшого не бояться людей. Тільки погляньте на ці пухнасті обличчя, з якими ми тусувалися, поки були там!

85.) Етикет уклону

В Японії поклони вважаються найбільш традиційною та відповідною культурі формою соціального етикету. Тут луки класифікуються на три категорії, а саме офіційні, дуже офіційні та неформальні. Хоча офіційні луки виконуються під коротшим кутом 15 градусів, дуже офіційні передбачають згинання під кутом 30 градусів. Тут найглибший уклін означає більше поваги.

86.) Цікава та недовговічна тенденція моди Ganguro

Як і багато модних тенденцій з усього світу, Ganguro був одним із найвідоміших японських напрямків, який тривав із середини 1990-х до 2000 року. В рамках цього тренду молоді жінки засмажують шкіру до дуже темного кольору і освітлюють волосся до світлого та оранжевого відтінку. Вони також використовували яскравий макіяж по-справжньому незвично. Найпопулярніша область, щоб побачити модну тенденцію Гангуро на той час, була в районах Сібуя та Ікебукуро в Токіо.

87.) Найкоротший ескалатор у світі

Японія має найкоротший ескалатор у світі! Його можна знайти в підвалі універмагу More’s у Кавасакі. Ескалатор має лише 5 ступенів, які мають висоту 32,8 дюйма.

88.) Криві зуби вважаються милими

Насправді існує форма кривих зубів, яка називається «яеба», це коли люди мають такий ікльовий вигляд або косий зуб, який в Японії вважають милим. Насправді досить популярно, що деякі стоматологічні клініки пропонують послугу, щоб зробити ваші зуби такими.

89.) Японія має найзайнятіший вокзал у світі

Знаменитий вокзал Токіо Синдзюку – найжвавіший залізничний вокзал у світі. Майже 3,6 мільйона людей використовують його щодня, про що слід думати. Ще більш вражаючим є обсяг використання поїздів, якщо дивитись на Японію в цілому. Із 51 найзайнятішої залізничної станції у світі лише 6 не в Японії!

90.) Походження назви “Японія”

У японській мові термін Японія позначає Ніхон або Ніппон. Це далі стосується Країни висхідного сонця ’. Цю назву країна отримала, оскільки її вважали першою країною, яка засвідчила схід сонця, оскільки, як відомо, вона розташована на схід від Китаю.

91.) Тут було написано перший у світі роман

«Казка про Гендзі» вважається одним з найбільших романів, коли-небудь написаних в японській літературі, і це також був перший у світі роман. Його написала японка на ім’я Мурасакі Сікібу. Кажуть, що частина емоційного натхнення за книгою сталася через втрату чоловіка, що дуже вплинуло на неї.

92.) Цунокакусі – традиційний головний убір нареченої на весілля

На традиційних синтоїстських весіллях наречена носить спеціальний головний убір, виготовлений з прямокутного шматка тканини, який називається Цунокакусі. Символіка головного убору полягає в тому, що він охоплює «роги ревнощів, его і егоїзму» нареченої. Іншими словами, це ознака підпорядкування нареченої своєму чоловікові, щоб продемонструвати, що вона буде слухняною і доброю дружиною.

93.) Значення “Банзай”

Коли ви чуєте термін Banzai, ви можете подумати про термін, який японці застосовували під час Другої світової війни, але насправді сьогодні він найчастіше використовується як еквівалент ура на стегнах в англійській мові.

Наприклад, ви можете почути спортивну команду, яка вигукує банзаї після того, як вони виграли важливу гру, або корпоративна команда продажів кричить банзай перед великим днем ​​продажів.

94.) Тонке мистецтво Харагея

У більшості західних країн те, що ви говорите, це те, що ви отримуєте, і ми досить прямо говоримо про те, про що ми говоримо. Однак в Японії існує тонкий спосіб, як люди мають на увазі те, про що вони думають або що вони відчувають, не кажучи цього.

Цей тонкий стиль міжособистісного спілкування називається Хараджі, що насправді перекладається як “мистецтво шлунку”. Це досить важко описати, але коли ви відвідаєте Японію, ви зрозумієте, про що я тут кажу.

Наприклад, японці справді не люблять говорити «ні», тому, якщо існує ситуація, коли вони хочуть сказати «ні», вони можуть сказати «це буде важко» або «Я постараюся з усіх сил».

95.) Фугу – отруйна риба

Фугу – надзвичайно отруйна риба, яка також є делікатесом в Японії. Я думав спробувати страву з того часу, як побачив епізод у Сімпсонах, де Гомер їсть Фугу, але мені ще не вдалося набратися кишок, щоб спробувати.

Це настільки отруйно і потенційно небезпечно, що японське законодавство вимагає, щоб кухарі проходили навчання протягом принаймні 3 років і склали серію іспитів, перш ніж вони зможуть подати це публіці. Кажуть, що імператор та його родина також не можуть споживати цю рибу через те, наскільки вона може бути небезпечною.

96.) Дзвін у дзвони напередодні Нового року

Щороку напередодні Нового року в Японії храми битимуть у дзвони 108 разів, щоб привітати у новому році. Для цього багато храмів почнуть бити у свої дзвони до 23 години вечора і 107 разів битимуть до півночі. Тоді вони ще 1 раз продзвонять у дзвоник, щоб привітати у новому році. Тепер це спосіб святкувати! Ця буддійська церемонія називається joya no kane (除 夜 の 鐘).

97.) Бугаку та Гагаку: найдавніша традиція танцю та музики

Бугаку – традиційний танець, який виконували для японських еліт у імператорських дворах, а гагаку – це музика, яка поєднується з танцями. Це найстаріше відоме поєднання придворної музики та танцю у світі. До Другої світової війни це поєднання танцю та музики бачили лише японські еліти і було відкрито для публіки лише після війни.

98.) Бейсбол є найпопулярнішим видом спорту

Бейсбол був представлений американцем Горацієм Грантом в 1873 році і з того часу він став найпопулярнішим видом спорту в Японії. На сьогодні Японія має одну з найуспішніших професійних бейсбольних ліг у світі і випустила талановитих гравців у м’яч, які дуже добре справилися в MLB, таких як Ічіро Сузукі, Хідекі Мацуї та Хідео Номо.

99.) Замок Осаки раніше був чорно-золотим

У перші дні замку Осака зовнішня частина була насправді пофарбована в чорний колір, а всередині замку ви знаходили різноманітні прикраси із золота та срібла. Зараз у 21 столітті зовнішність замку Осаки біла, і ви знайдете чудовий музей всередині замку Осаки.

100.) Годзілла в Сіндзюку!

У Сіндзюку ви можете знайти гігантську голову Годзілли над кінотеатром Тохо, що робить круту фотографію, особливо якщо ви фанат фільму! Є також статуя Годзілли за межами студії Toho, і ще більша статуя біля станції Юракучо, якщо вам не вистачило статуї в Сіндзюку.

Вам також може сподобатися

Цікаві факти про Сибір

Величезний регіон Сибір Росія, що тягнеться від Уральських гір до узбережжя Тихого океану, перетворився в справжню Мекку для любителів природи з усього світу. Це царство дикої природи, густих лісів, кришталево-блакитних…
Відкрити

10 незвичайних смаків морозива

Ви коли-небудь пробували морозиво зі смаком лобстера або помідора? Можливо ви навіть не чули про таке. А багатьом людям насправді подобаються такі екстравагантні смаки. Кукурудза, фуа гра, червоний перець тощо…
Відкрити

One step away from death

Once my family and I went on vacation to the mountains to try snowboarding. When you are on holiday, you hope to relax and have a lot of fun. But when you relax with an extreme sport, there are risks of getting hurt or even worse.
Відкрити

Електрика в житті людини, як люди користуються нею

Електрика грає надзвичайно важливу роль у сучасному житті людини. Вона є невід’ємною складовою частиною нашого повсякденного існування, забезпечуючи зручність, комфорт і безпеку. Способи використання електрики Освітлення Електрика дозволяє нам освітлювати…
Відкрити