15 причин чому ваша мандрівка повинна мати в списку місто Амстердам

15 причин чому ваша мандрівка повинна мати в списку місто Амстердам

Амстердам є столицею та найбільш густонаселеним містом Нідерландів з населенням 872 680 у межах власного міста, 1 380 872 у міській місцевості та 2 410 960 у мегаполісах. Знайдений у провінції Північна Голландія. Амстердам в розмові називають “Північною Венецією”, що пояснюється великою кількістю каналів, які увійшли до списку Світової спадщини ЮНЕСКО. Наповнений дивовижною культурою, неймовірним нічним життям, музеями світового класу та історичними перлинами, це місто не можна пропустити, думаючи про європейський відпочинок.15 причин чому ваша мандрівка повинна мати в списку місто Амстердам

 1. Неймовірна споруда – Вестеркерк.

Вестеркерк або Західна церква відома як найпопулярніша церква в Амстердамі. В ній навіть влаштовували королівські весілля в минулому.

Данна церква побудована у стилі ренесансу з готичними рисами. Багато відвідувачів приїжджають сюди, щоб побачити могилу Рембрандта, який похований у церкві. Загалом, досить моторошне місце, але кожен відвідувач, який в Амсердамі вперше, повинен побачити його.

 1. Побачте мрію будь-якого читача в Рейксмузеї.

Заснований у 1809 році. В Рейксмузеї знаходиться величезний асортимент творів мистецтва та старожитностей, і, як кажуть, є в районі семи мільйонів творів мистецтва, на накопичення яких пішли сотні років! Тут є 250 кімнат для вас і навіть бібліотека з понад 35 000 книг.

 1. Дослідіть музей Ван Гога.

Приходьте сюди, якщо хочете побачити найбільшу колекцію картин Вінсента Ван Гога! Тут є понад 200 картин, а також малюнки та листи, що належали цьому художнику 19 століття, творча спадщина якого зараз є однією з найцінніших у світі.

 1. Роздуми в музеї Анни Франк.

Колишній будинок, де Анна Франк та її родина переховувались протягом більшої частини Другої світової війни. Зараз будинок перетворений на музей і виглядає настільки ж традиційно, як це було б за часів Анни Франк. Зробіть екскурсію музеєм, що закликає до прийняття рівності для всіх.

 1. Відчуй себе королем у Королівському палаці.

Офіційна резиденція короля Голландії, Королівський палац вперше був побудований в 1648 році на знак їхньої влади. Побудований, щоб віддзеркалити архітектуру Стародавнього Риму. Палац є пишним і вишуканим, будь-хто залишиться в захваті від побаченного – просто не забудьте перевірити державні кімнати!

 1. Порт і канали Амстердама.

І досі дуже працездатний порт на сьогоднішній день. Цей порт Амстердама тягнеться на 19 кілометрів, поки не дійде до моря. Круїзи працюють тут навколо гавані та каналів, які ділять Амстердам навпіл, тож приходьте сюди, якщо хочете побачити місто на воді.

Ви навіть можете найняти човен на день і розслабитися за допомогою  пікніка прямо на воді! Найкращий спосіб провести сонячний день!

15 причин чому ваша мандрівка повинна мати в списку місто Амстердам

 1. Відчуйте вишукані пахощі экзотичних квітів в Hortus Botanicus Amsterdam.

Надзвичайно відомий ботанічний сад Амстердама. Приїжджайте сюди, якщо хочете побалуватись найкращою природою міста. Раніше сад був присвячений лікарським травам, але зараз є екзотичні та тропічні квіти, які цвітуть у літні місяці!

 1. Національний пам’ятник.

Національний монумент – насправді обеліск, висота якого 22 метри. Це пам’ятний знак жертвам та ветеранам Другої світової війни. Це зворушливе нагадування про бурхливу історію міста.

 1. Будинок-музей Рембрандта.

Будинок-музей Рембрандта розташований у колишньому будинку Рембрандта та його дружини і є місцем, де було створено багато його найвідоміших картин. Тепер ви можете оглянути будинок і дізнатися все про історію Рембрандта та побачити багато його найвідоміших робіт. Це місце мрії для любителів мистецтва.

 1. Поспостерігайте за заходом сонця в Плеці.

Це дивовижне маленьке місце – улюблене місце для відпочинку місцевих жителів в Амстердамі! Влітку або взимку ввечері вирушайте до Плека, візьміть собі гарячого шоколаду (або келихи вина) і насолоджуйтесь блискучим заходом сонця над містом. Це одне з найкрутіших місць в Амстердамі!

 1. «АРТИС» Амстердамский королевский зоопарк.

Заснований у 1838 році, цей поважний заклад у районі Плантадж є найстарішим зоопарком Амстердама, а також найстарішим у Нідерландах.

Тож частина принади Артіса походить від його історичних будівель, таких як бібліотека (1867) та акваріум (1882). Діти, звичайно, будуть в захваті від колекції тварин, яка нараховує до 900 видів.

У зоопарку э азіатські слони, шимпанзе, жирафи, кайман, великий асортимент черепах, змій та ящірок, а також хижаки, такі як ягуари, рисі, Аляскинські вовки та леви.

Artis також має ботанічну привабливість, у ньому є понад 200 видів дерев.

 1. Подорожі до пляжу.

Густа голландська залізнична мережа означає, що курорти узбережжя Північного моря, такі як Зандвоорт та Схевенінген, є справжніми одноденними поїздками в Амстердам влітку.

Але що цікаво, ви також можете потрапити на пляж, не виїжджаючи з міста, на безліч штучних міських пляжів, прикріплених до барів та ресторанів. Strand Zuid на Europaplein має понад 2000 квадратних метрів м’якого піску, де ви можете випити коктейль на гамаку або шезлонгу.

15 причин чому ваша мандрівка повинна мати в списку місто Амстердам

 1. Магере Брюг.

Цей імпозантний баскетний міст через Амстел, відомий англійською мовою як “Худий міст”, сьогодні може виглядати не таким струнким. Ця назва залишилася від споруди 17 століття, яка була настільки вузькою, що двоє пішоходів зазнавали труднощі, щоб пропустити один одного на переході.

Також припускають, що назва походить від сестер Магер, які жили на протилежних сторонах Амстела і використовували своє багатство для побудови мосту, щоб вони могли відвідувати одна одну.

 1. Інститут кіно EYE Нідерланди.

Інститут кіно EYE у Нідерландах знаходиться в сміливому білому будинку, спроектованому Делуганом Мейслом і відкритому в 2012 році. Інститут з’явився після чотирьох кіноустановок.

У підвалі є розумна виставка з історії кінематографа, з інтерактивними вікторинами, щоб тримати увагу дітей дітей прикутую до іновацій, в той же час там демонструють  мультимедійні мистецькі інсталяції.

 1. Канал Сінгел.

На відміну від своїх каналів-сусідів Херенграхт і Кайзерсграхт, найглибшим являється Сінгел.

У середньовічні часи це був зовнішній рів Амстердама і використовувався лише для перевезення вантажів. Але в 16-17 століттях канал розширювався і розвивався. Зараз на його вишуканих берегах є чимало реліквій золотого століття.

Не дивно, що Сінгел – одна із найпопулярніших частин міста з безперервними рядами вишуканих будинків.

Чи можна вважати Амстердам одним із ​​найкращих місць для подорожей і життя взагалі?15 причин чому ваша мандрівка повинна мати в списку місто Амстердам

Амстердам має чудову якість життя. Тут є чудова чиста екологія, мало руху та забруднення, красиві канали, які надають місту особливу атмосферу. Згідно з дослідженням 2018 року, Амстердам має 12 місце по критерію якості життя, завдяки своїй інфраструктурі та навколишньому середовищу. В місті переважає молода, крута атмосфера. Незважаючи на очевидну історію Амстердама та прекрасну старовинну архітектуру, місто має сучасну атмосферу. Амстердам – ​​прекрасне, унікальне місто.

Вам також може сподобатися

Що таке акустичні резонатори та де їх застосовують

Акустичні резонатори – це пристрої, які використовуються для підсилення або підтримки акустичних хвиль в певному діапазоні частот. Вони мають властивість резонансу, тобто вони здатні підсилювати акустичні хвилі з певною частотою…
Відкрити

Банкрутство громадянина

Вступ Актуальність теми. Сьогодні відносно небагато країн світу впровадили в національне законодавство юридичні засоби розв’язання проблем заборгованості громадян, які не є суб’єктами підприємницької діяльності. Однак тенденції останніх років свідчать, що впровадження…
Відкрити

Роль машинобудування в сучасному світі

Машинобудування є ключовою галуззю промисловості, яка грає важливу роль в сучасному світі, забезпечуючи виробництво обладнання та машин для різних галузей економіки. Основна роль машинобудування полягає в створенні продуктів, які полегшують…
Відкрити

Чи нудна Японія за межами Токіо?

Отже, вам цікаво, що робити за межами Токіо. Якщо вам подобається проводити час на свіжому повітрі. Пробувати місцеві страви та діалекти. Відвідувати святині, храми та історичні пам’ятки. Або просто хочеться…
Відкрити

Такого ви точно не знали: Топ-20 цікавих фактів про сон

Довгий час, чому люди мріють, захоплювало вчених і простих людей. Незважаючи на нескінченні дослідження, пов’язані з мріями протягом багатьох років, ми все ще так мало знаємо про захоплюючу подію. Чи…
Відкрити