15 цікавих фактів про Японію.

І тут я склав список з 15 цікавих фактів про Японію, і далі в цій статті ви також можете прочитати деякі загальні факти про Японію. Щоб зробити цю статтю ще більш захоплюючою.
15 цікавих фактів про Японію.

Ви шукаєте факти про Японію? Тоді ви потрапили в потрібне місце, я люблю Японію! Це дивовижна країна з унікальною культурою і суспільством, яку ви дійсно не зможете порівнювати з іншими країнами світу.

І тут я склав список з 15 цікавих фактів про Японію, і далі в цій статті ви також можете прочитати деякі загальні факти про Японію. Щоб зробити цю статтю ще більш захоплюючою, я закликаю вас перевірити свої знання про Японію.

1. Старших більше, ніж дітей

Досить сумний факт про Японію, тому що це насправді велика проблема. У людей немає ні часу, ні грошей, щоб створити сім’ю в сучасному японському суспільстві. І це призвело до того, що людей похилого віку більше, ніж дітей.

А чи знаєте ви, що насправді вони продають більше підгузників для дорослих, ніж дитячі? Для мене це один з найбільш дивних фактів про Японію!

Японські острова Окінава мають одну з найдовших у світі тривалість життя, і в даний час найстарішими людьми в світі є два японця у віці 117 і 116 років.

15 цікавих фактів про Японію.

2. Має один з найнижчих у світі рівнів злочинності

Японія – одна з найбезпечніших країн у світі, якщо ви турбуєтеся про злочинності, вам, ймовірно, варто задуматися про переїзд сюди. До найбільш поширених злочинів тут відноситься крадіжка велосипеда або парасольок, залишених поза магазином.

У метро і поїздах ви можете побачити місцевих жителів, які задрімав, тримаючи телефон в руці.

Також нерідко можна побачити, як люди ходять з відкритими рюкзаками і сумками. Інша справа, люди навіть не замикають свої будинки або свої велосипеди! Ось як це безпечно в Японії.

3. Більшість торгових автоматів в світі тут

Одна з речей, яку ви помітите, подорожуючи по Японії, – це величезна кількість торгових автоматів. Вони буквально всюди, на кожному кроці, і, схоже, вони є частиною сучасної японської культури, але також і хорошим і зручним способом для компаній продавати напої і заробляти гроші без оплати праці персоналу.

У великих містах в торгових автоматах ви можете знайти як гарячу, так і холодну каву, а також різні інші види напоїв, в тому числі воду в пляшці. У багатьох ресторанах почали впроваджувати торгові автомати, щоб люди могли замовляти їжу.

Є також багато торгових автоматів, що продають закуски і їжу безпосередньо в містах.

15 цікавих фактів про Японію.

4. Японія складається з 6852 островів

Можливо, ви знаєте, що Японія – це острівна держава, але чи знаєте ви, що в Японії понад 6800 островів? Чотири найбільших острова – це Хонсю, Хоккайдо, Кюсю і Сікоку, які разом складають близько 97% загальної площі суші.

І не забудьте про райські острови Окінави з їх прекрасними пляжами і тропічним кліматом.

5. Прибирання є частиною освіти в багатьох школах.

Закон і порядок – це велика річ в Японії (я не кажу про серіали), і важливо вчитися цьому вже в дитинстві. Ось чому багато японських шкіл привчають своїх учнів чистити туалети, класні кімнати та шкільні приміщення.

Це також економить гроші, тому що школам не потрібно стільки прибиральників.

Уявіть, якби це було у вашій країні? Я можу говорити за всіх, але це був би точно протест, якщо не сказати більше.

6. Більше 1500 землетрусів на рік

Число буде варіюватися від року до року, але в цілому в Японії буває більше 1500 землетрусів. На щастя, більшість з них – менші потрясіння, але щороку також відбуваються сильні землетруси, які досягають більше 8 балів.

7. Сон на роботі стає все більш поширеним

Японці працюють більше, ніж в будь-якій іншій країні світу, а робочі дні довгі. Пару років назад деякі роботодавці дозволяли своїм працівникам подрімати на роботі, щоб зарядитися енергією. Це досить цікаво, адже дрімота на роботі в Японії дуже поширена. Також ви постійно будете бачити, як люди сплять в поїздах.

8. Фрукти – один з найкращих подарунків

Хоча фрукти в Японії, як правило, дешевшають, традиції минулого зберігаються. У ті часи було дуже дорого купувати фрукти, тому що в Японії зростає лише кілька фруктів.

Це все ще дорого в порівнянні з багатьма іншими країнами, і це все ще розцінюється як великий подарунок, зустрічаючи когось особливого.

9. Більше 3000 ресторанів Макдональдс

Тільки в США більше ресторанів Mcdonald’s в світі, ніж в Японії.

10. Сьорбати локшину вважається ввічливим

Якщо ви йдете в ресторан з локшиною в Японії, (який ви повинні відвідати), не бійтеся сьорбати локшину. Навпаки, це вважається ввічливим.

Згідно з японськими звичаями, це ввічливо сьорбати локшину, оскільки вона показує кухареві, що ви цінуєте їжу, і в той же час підсилює смак.

11. Багато японців їдять готовий сніданок або вечерю з супермаркету

Family Mart, 7 Eleven і Lawson є великими мережами, які керують цілодобовими магазинами в Японії. Всі вони продають готові продукти, які можна розігрівати в магазині. Ви також можете купити локшину і приготувати її з гарячою водою в магазині, або купити готові суші-роли, бутерброди та інші види страв.

З’їсти сніданок, обід або вечерю в супермаркеті не рахується дивним. Справа в тому, що у більшості людей немає часу готувати повноцінну їжу вдома, перш ніж вони підуть на роботу, і тому так зручно купувати гарячий або холодний кави вранці разом з бутербродом або онігирі.

15 цікавих фактів про Японію.

12. Є кафе, де можна заплатити, щоб пообніматися

Але в цьому немає нічого сексуального. Причина, по якій ці кафе існують, полягає в тому, що багато жителів не має пар чи близьких, а самотність є великою проблемою в Японії через витрачання майже всього часу на роботу. Ось чому існує потреба в обіймах і близькості, і в цих кафе ви можете прийти і обійнятися, або просто лягти на чиїсь коліна, або провести час разом з іншою людиною.

Це один з тих цікавих і химерних фактів про Японію, який для самих японців взагалі не є чимось дивним. При цьому не кожен японський чоловік або жінка відвідують такі кафе. Це все ще меншість, проте тенденції стають все сильніші.

13. Заборонено купатися в гарячих джерелах і наносити татуювання.

Татуювання – це те, що в Японії вважається потворним, причому не тільки з точки зору зовнішнього вигляду, але і пов’язується з бандами і злочинністю. Якби ви входили в онсена з татуюваннями, це було б дуже грубо для всіх, а вода вважається брудною.

На щастя, в даний час в багатьох місцях гості можуть закрити татуювання на шкірі за допомогою пластиру.

Якщо ви можете їх покрити, вам дозволять прийняти ванну. Проте, так не завжди все грубо, тому що ситуація поступово змінюється, оскільки туристична організація Японії намагається полегшити іноземцям огляд країни.

14. У Японії ти кланяєшся замість рукостискання

Для іноземних гостей і ділових людей ви, ймовірно, потисне руку, тому що японці завжди хочуть бути ввічливими і вітати своїх гостей зі своєю власною культурою. Але якщо ви хочете проявити таку ж ввічливість і культурну обізнаність, вам слід поклонитися, а не потиснути руку.

Згідно з традицією, чим нижче ви кланяється, тим більше поваги ви проявляєте до іншої людини.

15.Японскій прапор

Прапор Японії характеризується своїм червоним колом в середині білого прямокутника. У 1870 році 27 січня було вирішено, що саме такий повинен бути японський прапор. Однак пропорції були змінені до 2: 3 в 1999 році.

Вам також може сподобатися

Торгова марка як об’єкт інтелектуальної власності

Вступ Актуальність теми. В умовах адміністративної економіки минулого торговельна марка не мала ефективного механізмі захисту прав і належної законодавчої бази. Після здобуття Україною незалежності це питання постало особливо гостро в…
Відкрити

Електромагнітний смог, що це таке, приклади

Електромагнітний смог – це форма забруднення довкілля, яка виникає в результаті використання технологій, пов’язаних з виробництвом та передачею електроенергії. Він включає в себе різні типи електромагнітних полів, таких як електромагнітне…
Відкрити

Всесвітній день океанів

Всесвітній день океанів – цей день змушує подумати про надзвичайно важливу роль океану в нашому житті, про ті небезпеки, які стоять перед ним, і про дії, які ми можемо зробити…
Відкрити