17 фактів про дельфінів, яких ви не знали

17 фактів про дельфінів, яких ви не знали

Наші кращі друзі моря, дельфіни, завжди викликали у людей велике захоплення. Це доброзичливі, щасливі і товариські тварини, які були позитивно відзначені своїм грайливим характером, інтелектом і випадкової допомогою людям, будь то рибалка або порятунок їх життя! Ось 15 фактів про дельфінів, які ви могли не знати.

1.Було визнано 43 види дельфінів! 38 – морські дельфіни, а решта п’ять – річкові.17 фактів про дельфінів, яких ви не знали

2.Було досліджено, що дельфіни “повторно прийшли” і фактично жили на суші, перш ніж адаптуватися до води. Вивчаючи їх плавники, вчені виявили, що насправді вони мають форму ніг і пальців ніг. Так що, можливо, наші найближчі морські друзі колись були схожими на вовків, або на інших наземних тварин.

3.Зображення дельфінів були знайдені в пустельному місті Петра, Йорданія. Петра була заснована в 312 році до нашої ери, тому, з огляду на, що дельфіни існують вже досить давно.

4.Дельфіни – єдині тварини, що народжують, коли дитинча виходить першим хвостом; теля потонув би, якби було навпаки.

5.Просто столова ложка води в легенях дельфіна може втопити його, а людина потоне після двох столових ложок.

6.Дихання дельфіна насправді є адаптованим носом, який перемістився до верхівки його голови.

7.Дельфіни можуть бачити зі звуком, вони використовують свої контрольні клацання, які подорожують на великі відстані і відскакують від об’єктів. Це дозволяє їм дізнатися, як далеко знаходиться об’єкт, а також його форму, щільність, рух і текстуру.

8.Гідролокатор «Дельфін» є найкращим в природі і перевершує гідролокатор кажанів і рукотворний гідролокатор.

9.Під час сну дельфін повинен залишатися на поверхні, щоб його дихало не було покрито водою, і він відключає тільки одну сторону свого мозку, щоб продовжувати дихати і залишатися напоготові.17 фактів про дельфінів, яких ви не знали

10.«Бухта» – документальний фільм про поводження з дельфінами в Японії, удостоєний нагороди академії. У ньому обговорюється жорстокість по відношенню до дельфінів і високий ризик отруєння ртуттю від поїдання дельфінів.

11.Сотні років тому вважалося, що дельфіни були набагато менше, також вважається, що ехолокація – це еволюційний процес, і що дельфіни не завжди володіли цією здатністю.

12.У дельфінів близько 250 зубів. Вони використовують їх тільки для лову видобутку, а не для пережовування їжі, оскільки вони безпосередньо ковтають її цілком. Травлення відбувається в одному з їхніх шлунків … Справді, в одному з них, оскільки у них кілька шлункових камер. У той час як один присвячений травленню, інший зберігає їжу до того, як вона перетравлюється.

13.Вбити дельфіна за часів Стародавньої Греції вважалося блюзнірством і каралося смертю. Греки називали їх «hieros ichthys», що означає священна риба.

14.Дайвінг з дельфінами у Французькій Полінезії. Точніше, у кожного дельфіна свисток свист, індивідуальний для кожної людини. Дельфіни використовують їх для спілкування один з одним і для ідентифікації один одного. Протягом першого року життя дельфіна ці фірмові свистки дельфінів розвиваються і залишаються незмінними протягом усього життя. Самки дельфінів можуть навіть навчити своїх телят свисту ще до того, як вони народяться.

17 фактів про дельфінів, яких ви не знали

15.Дельфіни дуже товариські і люблять проводити час з іншими дельфінами. Однак вони поділяються на групи друзів за інформацією. Як і ми, дельфіни воліють компанію одних приятелів більше, ніж інших.

16.Дельфіни повинні говорити собі, коли дихати; це не автоматично відбувається, як у людей.

17.Дельфіни також добре відомі своєю здатністю спостерігати і наслідувати навичкам за допомогою соціального навчання. Таким чином, вони вчаться користуватися інструментами. Наприклад, під час годування; було помічено, що багато дельфінів прикривають свої морди губками, щоб захистити себе. Це вивчена поведінка.

Вам також може сподобатися

5 прикладів турботи про потомство у ссавців

Важливо пам’ятати, що не тільки люди приймають екстраординарні заходи для захисту, виховання своїх дитинчат. У тваринному світі повно мам, які не поспішають вчити своїх малюків знаходити їжу і захищатися від…
Відкрити

Цікаві факти про морськеих Анемонів

Морські анемони – тварини, які відіграють важливу роль в морській екосистемі. Вони схожі на рослини. Безхребетні слугують домівкою для численних морських істот, таких як креветки-чистильники і навіть риби-клоуни, такі як…
Відкрити

Цікаві факти про Квакерский папугах

Квакерські папуги – це птахи, які мають веселих, енергійних особистостей. Вони є популярними домашніми тваринами у всьому світі. Ці розмовляючі папуги вигадливі, розумні та розважальні. Ці барвисті папуги сумно відомі…
Відкрити