20 відомих математиків

20 відомих математиків

Математики отримують мінімальне визнання за свою роботу. Їх внесок в історію справив великий вплив на світ, але більшість людей не знають, хто вони. Ми змінимо це. Завдяки концепціям, викладеним цими відомими математиками, вчені тепер можуть виконувати свою важливу роботу. Ви можете не погодитися, але математика відіграє велику роль у зміні світу, одне рішення за іншим.

Ісаак Ньютон

20 відомих математиків

Ісаака життя було пов’язане з розвитком наукових методів, чисел, фізики і дуже важливої ​​роботи. Творець цих роботів – великий закон Ньютона. 

Блез Паскаль

20 відомих математиків

Математика не всім подобається. Деякі студенти бояться чисел. Коли додають, то стає ще страшніше. Але калькулятори полегшують завдання. Завдяки геніальному розуму Блеза Паскаля механічний калькулятор з’явився на світ. Він був французьким математиком і винахідником гідравлічного преса і колеса. Це не єдині досягнення, оскільки Паскаль також першим роз’яснив концепції вакууму і тиску.

Леонард Ейлер

20 відомих математиків

Ви знайомі з формулою Ейлера? Цей швейцарський математик за своє життя розробив це тригонометричні рівняння. Завдяки своїй роботі він зміг затвердити концепцію функції. Ейлер був відомим математиком свого покоління, тому що він першим призначив букви в алгоритмі. «Е» означає підставу, «i» – уявну одиницю, а сигма – символ підсумовування. Його вклад в світ математики дуже великий.

Джеймс Максвелл

20 відомих математиків

Робота цього шотландського математика проклала шлях до першої в світі кольорової фотографії. Його основна сфера діяльності – класична теорія електромагнітного поля, що поєднує магнетизм, оптику і електрику. Завдяки роботі всього свого життя він зумів об’єднати електромагнетизм і світло, і це було одним з найбільших досягнень фізики. Ми не могли задатися питанням, чому Альберт Ейнштейн помістив фотографію Максвелла в рамку поряд з Ісааком Ньютоном і Майклом Фарадеєм. Він заслуговує місця.

Томас Байес

20 відомих математиків

Хто б міг подумати, що пресвітеріанський служитель може закласти основу для одного з найважливіших прогнозів в світі? Теорема Байєса дає можливість обчислень за допомогою умовних ймовірностей. Так народилася прогнозна статистика. По суті, це інтерпретація того, що можна сказати про стан без абсолютного результату.

П’єр-Симон Лаплас

20 відомих математиків

Якби не Лаплас, не було б закладено підстав для систематизації теорії ймовірностей. Його робота була важлива для розвитку статистики, яку ми тепер знаємо як Байєсова статистику. Ми також віддаємо належне його робіт по математичній астрономії і вивчення швидкості і звуку. Захоплений астрономією, Лаплас також був одним з перших, хто припустив, що чорні діри існують.

Чарльз Беббідж

20 відомих математиків

Цей англійський винахідник і відомий математик, широко відомий як «батько комп’ютера», був першим, хто запропонував винайти механічне обчислювальний пристрій. Хоча йому не вдалося завершити свій проект, його робота надихнула багатьох в цій області. Незважаючи на проблеми з фінансуванням, його задуми та ідеї були надійними, і тривала робота, спрямована на продовження того, що почав Беббідж. Якби не бачення цього математика, ми все ще писали б ручкою для 100-сторінкових есе і досліджень.

Ада Лавлейс

20 відомих математиків

Першим в світі програмістом була графиня. Вона була дочкою лорда Байрона. Лавлейс був кореспондентом Беббіджа, коли він займався створенням аналітичних машин для першого комп’ютера. Їй подобається називати себе аналітиком. Дійсно, Беббідж придумав її як «Чародійку чисел». Незважаючи на те, що вона померла в 36 років, записи і переклади, які у неї були, як і раніше є однією з основ сучасного комп’ютерного програмування.

Алан Тьюринг

20 відомих математиків

Історія ніколи не забуде людини, яка порушила кодекс Другої світової війни. Цей британський математик відомий як «батько комп’ютерних наук». Робота Тьюринга заклала основу для комп’ютерів і ноутбуків, які ми зараз використовуємо. Мало того, він був першим, хто розробив метод злому коду німецької Енігми під час Другої світової війни.

Його метод дозволяв їм читати майже всі німецькі повідомлення через електромеханічну машину. Роль Тьюринга була однією з найважливіших частин битви за Атлантику для союзників. Він не тільки один з найвідоміших математиків в світі, але і Тьюринг також Неоспіваний герой.

Девід Гільберт

20 відомих математиків

Лідер в області математики Девід Гільберт – один з найвідоміших математиків всіх часів, оскільки він відомий як святий покровитель вчителів математики. Крім його вкладу в відкриття функціонального аналізу, теорія доказів була також продуктом його роботи.

У 1900 році він створив легендарну колекцію невирішених проблем. Ці завдання стали навчальною програмою 20-го століття для області математики. Вчинивши так, Гільберт пробудив мотивацію у поколінь математиків.

Готфрід Лейбніц

20 відомих математиків

На додаток до винаходу калькулятора Паскаля Лейбніц додав функції розподілу і множення. Історики кажуть, що він завжди був тінню Ньютона, хоча він незалежно винайшов обчислення нескінченно малих. Завдяки своїй роботі він зміг удосконалити двійкову систему числення, яка дозволила розробити цифрові комп’ютери, які ми тепер знаємо. Він відомий як запеклий оптиміст і любить у всьому мати краще.

Евклід Олександрійський

20 відомих математиків

Основна книга з математики з раннього періоду до XIX століття належить Евклиду. Він був давнім математиком з Греції за часів Птолемея I в 323-283 роках до нашої ери. Евклідова геометрія і елементарна математика – все завдяки йому. Крім того, він був першим математиком, формалізувати математичні докази. Це важливо в сучасному світі, оскільки це був основний метод учня математики.

Жозеф Лагранж

20 відомих математиків

Лише деякі математики наблизяться до вкладу Лагранжа в область математики. По суті, він був першим, хто створив науку про рівняннях в приватних похідних. Лагранж робив це з 1772 по 1785 рік, але це все ще важливо в сучасній науці. Він використовується для моделювання звуку, електродинаміки, тепла і багато чого іншого. І не тільки це, але він також склав більш просту формулу класичної механіки Ньютона. Через його величезної спадщини його останній притулок було в Пантеоні, національної гробниці, зарезервованої для великих французів.

Джон фон Нейман

20 відомих математиків

Безумовно, одним з найвідоміших математиків всіх часів є Джон фон Нейман. Він був першим, хто розробив концепцію цифрового комп’ютера. Крім його широкого вкладу в чисту математику, він також виконав велику роботу в світі прикладних областей. Під час холодної війни він був першим, хто запропонував ідею гарантованого взаємного знищення і самовідтворюються автоматів, які зіграли ключову роль в життєво важливих поліпшень. Також він був першим розробником цифрового комп’ютера.

Карл Фрідріх Гаус

20 відомих математиків

Розподіл Гаусса є центральним і життєво важливим елементом сучасної статистики. Це також відомо як нормальний розподіл кривої дзвони, яке було сформульовано не ким іншим, як самим Карлом Фрідріхом Гауссом. Коли він ріс, він був вундеркіндом, і його ім’я до цих пір грає важливу роль в рівняннях, які у нас є. У 1883 році він також став співавтором першого електромагнітного телеграфу.

Піфагор

20 відомих математиків

Всі ми знаємо дуже популярну «теорему Піфагора». Його теорема говорить про концепцію прямокутних трикутників. Відомий як вегетаріанець і містичний лідер, цей грецький математик був закоханий в числа. Це головним чином тому, що він жив за часів, коли поклонялися числах. Робота Піфагора – це, по суті, народження математики, якою ми її знаємо зараз.

Кетрін Джонсон

20 відомих математиків

За старих часів жінкам не приділяли великої уваги ту роботу, яку вони виконують. Але Кетрін Джонсон була іншою. Цей американський математик вирахував, де космічний корабель може обертатися навколо Місяця. Національне управління з аеронавтики і дослідженню космічного простору (НАСА) використовувало її обчислення, щоб відправити астронавтів на Місяць і повернути їх назад.

Її робота мала вирішальне значення для найперших космічних польотів США. Це також проклало шлях для багатьох подорожей в космос протягом багатьох років. І тим самим вона заслужила бути частиною цього списку відомих математиків.

Йоганн Кеплер

20 відомих математиків

Цей німецький математик, астролог і астроном був ключовою фігурою в науковій революції в області законів руху планет. За його словами, під час руху планети необхідно враховувати три закони. Завдяки його роботам універсальна теорія гравітації Ньютона отримала міцну основу. Крім того, він також мав життєво важливе значення в області оптики. Кеплер зміг винайти кращу версію кеплеровского або заломлюючого телескопа.

Софі Жермен

20 відомих математиків

Жермен мав революційне минуле. Ця француженка не тільки була філософом, фізиком і математиком, а й боролася з соціальними забобонами свого часу. Правила товариства не дозволяли їй вільно робити те, що вона бажає, не кажучи вже про протидію обох батьків. Але Жермен був готовий вчитися. Вона здобула освіту завдяки книгам і листуванні з відомими математиками, такими як Гаусс і Лагранж. Вона відома своїми роботами в області теорії чисел, а також теорії пружності. Сьогодні вона – один з найзнаменитіших математиків всіх часів.

Вам також може сподобатися

12 неймовірних фактів про павуків

Павуки – одна з груп безхребетних, за якими найпростіше спостерігати, і вони чарівні істоти. Ось деякі з наших улюблених цікавих фактів про павуків. 1. Павуки комахи? Павуки – павукоподібні. Вони…
Відкрити

Неймовірно цікаві факти про Стародавній Єгипет

Річка Ніл мала важливе значення для розвитку давньоєгипетської цивілізації Факти Стародавнього Єгипту показують, що велика єгипетська цивілізація не могла б розвиватися до такої міри, якби не річка Ніл. Завдяки воді…
Відкрити