27 цікавих фактів про Велику Британію

Якщо ви плануєте поїздку до Великобританії, ви повинні знати про її захоплюючу історію!
27 цікавих фактів про Велику Британію

Якщо ви плануєте поїздку до Великобританії, ви повинні знати про її захоплюючу історію! Якщо ви з Великобританії, можливо, прийшов час освіжити в пам’яті знання про те, звідки ви родом!

Ось список кумедних і цікавих фактів про Сполучене Королівство, включаючи сумнозвісні війни, пам’ятки і столицю Лондона.

 1. Однак маршрут на метро в Лондоні від Лестер-сквер до Ковенант-Гарден є найпопулярнішим маршрутом для туристів; від Лестер-сквер до Ковенант-Гарден швидше дістатися пішки!
 2. Big Ben насправді не годинни. Поширена думка, що Big Ben відноситься до всесвітньо відомих годинників, не відповідає дійсності, насправді Біг Бен – це назва Тринадцятитонного дзвону. Сама вежа, в яку укладено дзвін, називається Вежею Святого Стефана.
 3. Річка Темза, що протікає через Лондон, налічує понад 20 тунелів і 200 мостів.
 4. Дивний закон, який так і не був скасований, полягає в тому, що всі чоловіки доросліше 14 років повинні виконувати дві години практики довгого лука в день.
 5. Протягом багатьох років Лондон носив безліч імен, під час римського вторгнення він називався Лондоніум.
 6. Англія виграла найкоротшу війну в історії; У 1896 році вибухнула війна між Англією і Занзибаром.  Занзібар здався після дивовижних 38 хвилин.
 7. Вважається, що у Великобританії проживає близько 30 000 чоловік Джона Сміта.
 8. У Йорку немає закону, що забороняє стріляти в шотландця з лука. 
 9. Лондон – один з найрізноманітніших в культурному відношенні міст світу; близько 25% жителів Лондона народилися за межами Англії!
 10. Британія дуже мала, в Британії немає місця далі 75 миль від моря!
 11. На сьогоднішній день Великобританія – єдина країна, яка не має своєї назви на поштових марках.
 12. Знаменитий Лондонське око – найвище колесо огляду в світі. Кожен його оборот від початку до кінця займає близько 30 хвилин.
 13. Громадяни Великобританії пристрастилися до чаю! В середньому англієць п’є більше чаю, ніж будь-який інший народ. Англійці п’ють в 20 разів більше, ніж громадяни США.
 14. В середні віки в Англії тварини каралися в королівських судах за будь-які збитки, яки вони завдавали людям або майну людей. Суворо, чи не так?
 15. За часів Шекспіра матраци кріпилися до каркаса ліжок мотузками; Роблячи таким чином, ви могли натягнути мотузки, які зроблять матрац більш щільним і, отже, більш міцним для сну, звідси і вираз «на добраніч, міцного сну».
 16. Незважаючи на те, що вона є сувереном Сполученого Королівства, Її Величності Королеві забороняється входити в Палату громад, тому що вона не є її членом.
 17. У 1945 році велика зграя шпаків приземлилася на хвилинній стрілці вежі Святого Стефана (Біг-Бен), яка повернула час на 5 хвилин тому.
 18. Спис перестало бути офіційним бойовою зброєю в британській армії в 1927 році.
 19. У Британії курей більше, ніж людей.
 20. Берик-апон-Твід (місце в Сполученому Королівстві) знаходився в стані війни з Росією 110 років!
 21. Хоча система лондонського метро – найбільша підземна система в світі, вона сама ненадійна і найдорожча.
 22. У лондонському метро є 409 ескалаторів, Ці ескалатори долають відстань щотижня, що приблизно дорівнює кільком поїздкам по всьому світу.
 23. Досить дивно; Баренгарія з наваром, яка була одружена з королем Англії Річардом, ніколи не ступала на англійську землю!
 24. Королева Англії колись мала велику владу майже над усім світом.
 25. Сполучене Королівство знаходиться під диктатурою – громадяни вибирають, хто їх очолює.
 26. У Честері ви можете стріляти в валлійського чоловіка / жінку з лука і стріл всередині міських стін тільки після опівночі.
 27. Хоча великий пожежа в Лондоні знищив більшу частину дорогоцінного міста, загинуло лише 6 чоловік.
Вам також може сподобатися

Найгірші в’язниці в світі

Сама думка про те, щоб потрапити в яку-небудь в’язницю, уже жахає. Цього має бути достатньо, щоб утримати вас від того, щоб коли-небудь ступити не по тій стороні дороги, коли справа…
Відкрити

Як людство захищають Індійський океан від екологічних катастроф?

Захист Індійського океану від екологічних катастроф вимагає спільних зусиль країн, організацій та індивідуальних осіб. Заходи для захисту екології Індійського океану: Міжнародні угоди і конвенції Країни, що оточують Індійський океан, активно…
Відкрити

One step away from death

Once my family and I went on vacation to the mountains to try snowboarding. When you are on holiday, you hope to relax and have a lot of fun. But when you relax with an extreme sport, there are risks of getting hurt or even worse.
Відкрити