3D-друк: примха чи майбутнє?

3D-друк: примха чи майбутнє?

Усі мають уявлення про те, що пов’язано з побудовою будинку: великі витрати, тривалий процес проектування і ще більш тривалий процес будівництва за участю чоловіків у жовтих захисних шоломах. Але цей сценарій змінюється за допомогою технології 3D-друку.

На будівельних майданчиках майбутнього традиційна укладка цегли і розчину може бути замінена автоматичною подачею бетону, запрограмованою з високою точністю.
Останній приклад був представлений компанією з будівельної технології Icon, на Південному фестивалі Southwest в Остіні, штат Техас, площею в 650 квадратних футів, з однією спальнею. Спорудження було надруковано менше ніж за день, за 10 000 доларів.

Прориви в будівельній галузі цілком вражають через їх масштаб. Починаючи з першого друкованого будинку в Шанхаї, майже чотири роки тому, в офіс майбутнього, побудованого біля підніжжя Emirates Towers в Дубаї в 2016 році. Кожне оголошення зустрічається колективним здивуванням.

Перехід від прототипів до реальних будівель – це те, що без особливих зусиль надає 3D-друк. Це простий процес масштабування, який можна виконати з повною точністю. Ця точність приносить з собою безліч додаткових переваг.3D-друк: примха чи майбутнє?

Скорочення помилок означає скорочення витрат, оптимізацію використання матеріалів і поліпшення стійкості. Принтер також має величезні можливості в плані свободи форми. Також були створені дуже складні форми металу, які додають величезну цінність з точки зору продуктивності будівлі.

Ми вже знаємо, що привабливе оточення сприяє нашому добробуту. Ми вивчаємо цю тему, бо віримо, що 3D-друковані будівлі можуть, принаймні теоретично, покращувати якість життя тисяч, якщо не мільйонів людей.

Источник

 

Вам також може сподобатися

Розумна куртка

Коли ви вперше надягнете смарт-куртку, яку створили Levi’s і Google, ви зможете забути на секунду, що це не просто куртка з джинсової тканини. Що ж робить її звичайною зовні, але…
Відкрити

Топ 5 ігор для слабких пк

Незважаючи на те, що для переважної більшості нових ігор потрібний дуже потужний комп’ютер, який в кінцевому підсумку виявляється дорогим, існує також пристойну кількість відмінних легких комп’ютерних ігор, які не поступаються…
Відкрити

Хто відкрив електрику?

Хто відкрив електрику? Електрика – це форма енергії, яка трапляється в природі, тому вона не була «винайдена». Що стосується того, хто це відкрив, існує безліч помилок. Деякі вважають, що Бенджамін…
Відкрити