5 прикладів турботи про потомство у ссавців

5 прикладів турботи про потомство у ссавців

Важливо пам’ятати, що не тільки люди приймають екстраординарні заходи для захисту, виховання своїх дитинчат. У тваринному світі повно мам, які не поспішають вчити своїх малюків знаходити їжу і захищатися від негоди. Ось подивіться на п’ять видатних матерів-тварин, які доклали всіх зусиль для захисту своїх дитинчат:

5 прикладів турботи про потомство у ссавців

1. Орангутанг
Зв’язок між матір’ю-орангутангом і її дитинчам – один з найсильніших за своєю природою. Протягом перших двох років життя молоді особини повністю покладаються на своїх матерів як в їжі, так і в транспорті. Мами залишаються зі своїми дитинчатами від шести до семи років, навчаючи їх, де знайти їжу, що і як є, а також методам побудови спільного гнізда. Відомо, що орангутанги «відвідують» своїх матерів, поки не досягнуть віку 15 або 16 років.

5 прикладів турботи про потомство у ссавців

2. Білий ведмідь

Уважні матері білих ведмедів зазвичай народжують дитинчат-близнюків, які залишаються з нею близько двох років, щоб навчитися необхідним навичкам виживання в холодному кліматі. Лігво матерів копається в глибоких снігових заметах, створюючи простір, захищене від негоди. Зазвичай вони народжують в період з листопада по січень і зберігають дитинчат в теплі, використовуючи тепло свого тіла і молоко. Дитинчата залишають лігво в березні і квітні, щоб звикнути до температури зовнішнього повітря, перш ніж навчитися полювати.

5 прикладів турботи про потомство у ссавців

3. Африканський слон
Слони живуть в матріархальному суспільстві, тому інші самки соціальної групи допомагають теляті встати на ноги після народження і показують йому, як годувати грудьми. Слони старшого віку регулюють темп стада, щоб теля міг йти вперед. Спостерігаючи за дорослими особинами, теля дізнається, які рослини з’їсти і як отримати до них доступ. Самки регулярно ласкаво контактують з телям.

5 прикладів турботи про потомство у ссавців

4. Гепард
Мами гепардів виховують дитинчат в ізоляції. Вони переміщують своє потомство в кількості зазвичай від двох до шести дитинчат. Після 18 місяців навчання, мисливці гепарда остаточно покидають своїх матерів. Потім дитинчата утворюють групу братів і сестер, які залишаються разом ще шість місяців.

5 прикладів турботи про потомство у ссавців

5. Імператорський пінгвін
Після відкладання яйця мати-імператорський пінгвін залишає його з самцем, який захищає тендітну тверду шкаралупу від негоди. Потім мати долає відстань до 50 миль, щоб дістатися до океану і порибалити. Пізніше вона повертається до місця вилуплення, щоб відригнути їжу тільки що вилупилися пташенят. Використовуючи тепло свого власного виводковую мішка, мати зберігає курчати в теплі і безпеці.

Вам також може сподобатися

Собаки-рекордсмени

10 собак-рекордсменів потрапили в книгу Гіннеса Собаки – неймовірні істоти: вони люблять, надзвичайно віддані, розумні, захищають своїх людей і абсолютно чарівні. Деякі собаки – все це, а потім деякі, наприклад,…
Відкрити

10 світових рекордів тварин 

Багато тварин можуть змусити нас надихати, дивувати, розважати та навіть мати титули рекорду Гіннеса. Цього року також рекорди Гіннеса знову повернулися з великою кількістю кваліфікованих, талановитих, незвичайних та найдивовижніших видів…
Відкрити

Кумедні факти про їжаків

Після котів, їжаки вважаються улюбленцями інтернету. Але чи багато ви знаєте? Їжачки вважаються нелегальними в деяких частинах Америки Вони набули певної популярності як домашні тварини, але деякі міста і штати…
Відкрити