5 речей, які ви можете зробити для свого кота

5 речей, які ви можете зробити для свого кота

Ми всі дуже любимо своїх котів і хочемо, щоб вони любили нас. Пропонуємо вам 5 способів проявити любов до свого вихованця і показати, що він вам не байдужий.

Чистити йому зубки5 речей, які ви можете зробити для свого кота

Згідно з деякими дослідженнями, 8 з 10 кішок старше 3-х років мають проблеми з зубами. Тому ветеринари рекомендують регулярно чистити котам зуби. Але якщо для вас ця процедура закінчується подряпаним обличчям і покусаними пальцями, ви можете використовувати спеціальний порошок (наприклад, ProDen PlaqueOff), який додають до котячої їжі. Такий порошок допоможе тримати зубки вашого кота завжди доглянутими.

Підтримувати активність кота, регулярно граючи з ним5 речей, які ви можете зробити для свого кота

Безліч домашніх котів і кішок страждають від ожиріння через те, що їх власники мало з ними грали. Тому подбайте про здоров’я ваших улюбленців і приділіть кілька хвилин на день активним іграм з ними.

Купити коту нове стильне ліжко5 речей, які ви можете зробити для свого кота

Кішки завжди люблять мати власне місце для відпочинку. Зробіть їм приємне і купіть спеціальне котяче ліжечко. І воно не обов’язково повинно бути хутряний, або леопардоим принтом. Повірте, головне, щоб воно була зручним для кота.

Регулярно водити його до ветеринара5 речей, які ви можете зробити для свого кота

Своєчасне обстеження у лікаря дозволить уникнути розвитку серйозних хвороб. Також, ви зможете проконсультуватися з лікарем з приводу харчування та догляду за вашим котом.

Включати кошенятові музику, розроблену спеціально для котів5 речей, які ви можете зробити для свого кота

Ваша кішка любить вас, але ненавидить ваш музичний смак? Спробуйте поставити їй кілька мелодій Девіда Теі – композитора, який пише музику спеціально для кішок.

Ссилка на джерело.

Вам також може сподобатися

80 цікавих фактів про сову

Дитинча називають совою. Після вилуплення самка сови, як правило, буде сидіти або роздумувати своїх новонароджених совок, щоб зберегти їх у теплі. Мати також полюватиме на їжу і годуватиме совок, поки…
Відкрити

Як спілкуються тварини?

Тварини можуть бути не в змозі говорити або опановувати передові мовні прийоми, але вони, безумовно, мають інші способи спілкування. Китова пісня, вовчий виття, жабенькі квакання, пташині чіпси – навіть танець…
Відкрити