5 способів заробити грошей школяру

5 способів заробити грошей школяру

Реальність цього періоду у вашому житті така, що вам потрібно багато працювати, щоб управляти своїм часом. Ви також повинні прийняти той факт, що може пройти небагато часу, перш ніж ваша кар’єра дійсно почнеться, перш ніж ви зможете почати заробляти великі гроші. Однак є кілька креативних і простих способів заробити гроші, які заберуть у вас менше часу та енергії, ніж інші, або які можуть допомогти вам просунутися по кар’єрних сходах після закінчення навчання.

Ось 5 наших кращих ідей про прості способи заробітку

1.Додатки

У наші дні можна заробити додаткові гроші, виконуючи разові завдання для клієнтів, які використовують тільки додаток на вашому телефоні. З такими додатками, як Airtasker або TidyMe, ви можете зареєструватися і відразу ж приступити до роботи в вашому районі. Будь то нагляд за собакою, прибирання або допомогу в переміщенні меблів, ця робота оплачується справедливо і не віднімає у вас багато часу. Трохи потрудіться, і ви просунетеся вперед у навчанні.

2.Маркетингові дослідження та онлайн-огляди.

Вони кажуть, що дані – це найбільш продаваний товар в цифрову економіку, так чому б не піти та не отримати трохи грошей для себе. Отримуйте оплату за заповнення опитувань або огляд продуктів або послуг в Інтернеті, приєднавшись до таких онлайн-компаніям, як Chat 4 Cash або Farron Research. Ви можете робити це за власним розкладом, і це не повинно заважати вашій навчанні.

3.Цифровий фриланс

Якщо у вас є навички, які можна продавати в цифровому або віддаленому режимі, наприклад написання, графічний дизайн, переклад, озвучення, редагування відео або маркетинг в соціальних мережах, то це може бути ідеальним для вас. Найкраще те, що це буде здорово для вашого резюме і може допомогти вам у вашій кар’єрі в майбутньому. До того ж ніщо так не вчить тайм-менеджменту, як позаштатна робота! Ваша перша зупинка для цифрового фрилансу може бути одним з безлічі різних вебсайтів, що надають послуги для зв’язку клієнтів з фрилансером. Fiverr і Upwork – два з найпопулярніших, але є набагато більше. Кожен з них стягує різну плату і має різні показники успіху, тому переконайтеся, що ви вибрали той, який підходить для вашого типу роботи.

4.Онлайн-навчання і фактичне навчання в режимі реального часу.

Репетиторство завжди було популярним способом швидко заробити гроші для студентів університету. Це відмінний спосіб заробити, а також поліпшити своє навчання. Для навчання в реальному житті (IRL) ви можете розмістити рекламу на місцевому вебсайту, наприклад Gumtree, розмістити рекламу в місцевих магазинах або поглянути на дошки оголошень в вашому коледжі або університеті. Потім є онлайн-версія репетиторства. Цифрова економіка знову створює цілий ряд робочих місць для студентів з усього світу. Існують різні онлайн-послуги репетиторства, такі як Teachaway, що пропонують практичне навчання практично кожному предмету.

5.Будьте заповзятливі.

Чи є у вас ще якийсь прихований талант або навички, які можна використовувати, щоб розважитися? У більшості з нас є інтереси, які, як ми забуваємо, можна перетворити у творчі способи заробити трохи грошей. Ви вмієте відновлювати меблі або ремонтувати зламані кавомашини та продавати їх з прибутком? Ви економний покупець, який може знайти вигідну угоду і продати її на Etsy набагато дорожче? Ви майстер випічки тортів або портретної фотографії? Ви коли-небудь замислювалися про те, щоб зробити весільні торти або зробити фотографування заходів за гроші? Не бійтеся бути підприємцем. Може бути, на ринку є прогалина, яким ви можете скористатися. Можливо, інші студенти в кампусі купили б влітку холодну кокосову воду, якби тільки хтось її продавав! Від надання вам можливостей для роботи до індивідуальної підтримки в навчанні, щоб збалансувати роботу і навчання, команда з обслуговування студентів в коледжі Університету Аделаїди готова допомогти.

Як заробити в коледжі

1. Знайдіть роботу-навчання.
Після подачі заяви FAFSA ви можете претендувати на місце навчання в університетському містечку. Робота з частковою зайнятістю фінансується через уряд і призначена для того, щоб ви могли одночасно працювати і виконувати навчання. Звичайні виступу включають роботу на стійці реєстрації в гуртожитку або адміністративну роботу в будівлі студентського союзу.

2. Навчайте інших студентів.
Ви процвітаєте в якомусь конкретному предметі? Розгляньте можливість навчання іншого учня або одного з ваших однолітків. Дізнайтеся про можливості в службі зайнятості, у начальника відділу вашого університету або навіть в інших місцевих школах. Ви також можете зареєструватися, щоб стати репетитором, на таких сайтах, як HelpHub, де ви можете встановити свою власну ставку і умови навчання.

Порада: щасливі клієнти – найкраще джерело нового бізнесу. Після встановлення успішних контактів повідомте їм, що ви готові для додаткової роботи, якщо вони знають кого-небудь, хто шукає репетитора.

3. Редагуйте та вдосконалюйте статті свого колеги.
Редагування і коректура робіт однолітків – хороший спосіб заробити трохи грошей в коледжі. Для багатьох студентів написання есе – одна з найскладніших завдань в коледжі, особливо якщо англійська не є їх рідною мовою. Якщо у вас є сильні письмові навички, запропонуйте свої послуги в якості редактора або коректора іншим студентам.

4. Подайте заявку на отримання статусу консультанта за місцем проживання.
Як консультант за місцем проживання, або «RA», ви надасте емоційну підтримку і керівництво своїм одноліткам в гуртожитку. Ваша робота полягає в тому, щоб створити сприятливу життєве середовище, заохочуючи участь спільноти, навчаючи однокурсників правил співжиття та забезпечуючи швидке вирішення питань, пов’язаних з обслуговуванням. На цій посаді ви також придбаєте важливі лідерські навички, які знадобляться вам у вашій майбутній кар’єрі. У більшості випадків ваша кімната і харчування будуть безкоштовними!

5. Стати гідом по університетському містечку.
Якщо ви товариські, любите знайомитися з новими людьми і захоплені своєю школою, подумайте про те, щоб стати гідом по кампусу. Ви зможете показати майбутнім студентам кампус і розповісти їм, що вам подобається в школі.

Офіцерам приймальних комісій також часто потрібна додаткова допомога у відповідях на запитання студентів та їхніх сімей. Це відмінний спосіб поділитися своїм досвідом з іншими студентами, які хочуть піти вашими стопами.

6. Подати заявку на посаду асистента викладача.
Хоча деякі школи резервують роботу асистента вчителя (TA) для аспірантів, деякі університети пропонують обрані посади асистента вчителя для студентів молодших і старших курсів. Помічники вчителя працюють зі студентами, оцінюють контрольні роботи, контролюють іспити і тести, а іноді і проводять уроки.

7. Стати науковим співробітником.
Якщо ви вже отримали ступінь бакалавра, можливо, вам варто подумати про посадах молодшого наукового співробітника. Зазвичай це включає в себе збір даних в лабораторії для професора, що є відмінним способом заробити більше грошей і потенційно отримати додаткові кредити коледжу. Поговоріть зі своїм професором і консультантом, щоб дізнатися про можливості.

8. Робота на базі відпочинку кампусу, спортзалі або басейні.
У більшості університетів є центри відпочинку, де вони наймають студентів в штат. Якщо ви любите фітнес, це відмінне місце для роботи і заробітку в коледжі. У центрах навчання на кампусі ви можете: викладати фітнес-класи, чистити тренажерний зал і студії, працювати на стійці реєстрації спортзалу, бути рятувальником в басейні і багато іншого!

9. Робота в їдальні кампуса.
Якщо у вас є пристрасть до їжі, це місце для роботи (і заробляння грошей!) На території кампуса. Робота в їдальні в кампусі може варіюватися від поповнення запасів на станціях для приготування їжі до приготування сендвіча. Навчання на цю посаду включає в себе правильне поводження з харчовими продуктами і розуміння місцевих правил охорони здоров’я.

10. Робота в кафе або ресторані.
Поруч з університетським містечком може бути багато кафе чи ресторанів, які наймають співробітників на неповний робочий день на такі посади, як кухарі або офіціанти. Ці робочі місця можуть мати погодинну оплату, чайові або поєднання того й іншого.

11. Станьте водієм райдшерінговой компанії.
Якщо у вас є надійний автомобіль, легко знайти роботу водієм на таких сайтах, як Uber і Lyft, щоб заробити в коледжі. Як правило, ви працюєте як незалежний підрядник і можете вільно встановлювати свій графік. Крім того, ви можете підбирати додаткові години вечорами і у вихідні, коли ви не в класі.

Порада: для початку вам, швидше за все, знадобиться підтвердження наявності автомобільної страховки. Вам також потрібно буде звітувати про свої доходи протягом щорічного податкового періоду.

12. Доставити їжу і продукти.
Доставка їжі – ще одна робота, яка стала популярною з появою таких додатків, як Uber Eats, DoorDash, Postmates, а також служб доставки продуктів за допомогою Instacart і Amazon. Ви можете легко зареєструватися для роботи в цих службах онлайн і вибирати свій розклад по мірі необхідності.

13. Працювати продавцем в магазині.
Магазини, які торгують товарами і одягом, звичайно наймають співробітників, які працюють неповний робочий день, щоб підтримувати в магазині чистоту, наявність товарів і наявність касирів. Якщо у вас є бренд, яким ви захоплені, подумайте про подачу заявки на вакансії в ньому.

14. Репетитор на вашій рідній мові.
Ви коли-небудь замислювалися про навчання на рідній мові? Ви можете легко перетворити цей талант в підробіток. Багато що вивчають мови шукають носіїв мови, які можуть навчати мови та культури. Ви не говорите іншою мовою, крім англійської? Ви також можете займатися англійською репетитором.

15. Пройдіть стажування.
Подумайте про те, щоб пройти стажування, поки ви ще вчитеся в школі. Залежно від компанії, в якій ви працюєте, ви можете отримувати оплату під час стажування. Стажування – також відмінний спосіб поповнити своє резюме і отримати досвід роботи, що дозволить вам отримати конкурентну перевагу після закінчення коледжу і надходження на роботу. Іноді стажування також можуть привести до отримання постійних позицій після закінчення навчання.

16. Отримайте тимчасову роботу.
Зверніться до місцевих агентства з працевлаштування для отримання тимчасової роботи. Агентства допоможуть вам знайти тимчасову роботу з неповним робочим днем, наприклад, адміністративну роботу (наприклад, відповідати на телефонні дзвінки або введення даних) або виконувати завдання з обслуговування клієнтів. Ви також можете підробити позаштатним письменником, щоб заробити під час навчання в коледжі. Порада. Запитайте, чи знімає кадрове агентство податки з вашого чека або це те, що вам потрібно заплатити державі і федеральному уряду самостійно під час податкового сезону. Деякі агентства також пропонують пільги, якщо ви працюєте більше певної кількості годин на тиждень.

17. Заведіть блог або сайт.
Є щось, ніж ви захоплені і хочете поділитися з іншими? Ви можете легко отримати дешевий домен веб-сайту і почати свою подорож в блогінг. Блогерам платять, просуваючи інші бренди і продукти, розміщуючи рекламу на своїх веб-сайтах і створюючи спонсорований контент.

18. Спробуйте свої сили в відеоблоггінге.
Подібно створення веб-сайту блога, YouTube – ще один відмінний спосіб поділитися своїми історіями і отримати від цього прибуток. Ютубери або влогери заробляють гроші, створюючи спонсоровані відео і дозволяючи показувати рекламу до або під час їх перегляду. Потрібен час, щоб створити аудиторію і підписатися на ваш канал на YouTube, але з зусиллями і часом це може стати відмінною побічної роботою, щоб заробити додаткові гроші в коледжі.

19. Будьте позаштатним письменником для блогів і бізнесу.
Вам не подобається невизначеність, пов’язана з відкриттям власного блогового бізнесу? Подумайте про те, щоб стати позаштатним письменником для інших блогів і компаній. Ви будете заробляти гроші за свою роботу. Ви також можете встановити свій розклад, що дуже важливо для студентів коледжів, яким також потрібно відвідувати заняття і виконувати шкільні завдання.

20. Робіть онлайн-дизайн.
Ви вивчаєте креативний дизайн? Подумайте про те, щоб стати позаштатним дизайнером. Ви можете проявити свої творчі здібності та заробляти гроші, одночасно займаючись дизайном в Інтернеті.

21. Продавайте вироби на Etsy.
Якщо ви хитра людина, подумайте про продаж своїх виробів на Etsy. З вас буде стягуватися невелика плата за розміщення в розмірі 20 центів за кожен товар, але ви можете повернути ці гроші з кожного продажу.

22. Станьте двигуном.
Багато транспортних компанії наймають студентів коледжів, щоб вони допомагали своїм штатним співробітникам в напружені вихідні. Це також дасть вам більш гнучкий графік, ніж при роботі з частковою зайнятістю. Пошукайте місцеві компанії, які наймають студентів коледжів за додатковою допомогою. Ви також можете опублікувати повідомлення в соціальних мережах, щоб повідомити людям, що ви готові працювати у вихідні.

23. Виконуйте доручення і виконуйте завдання.
Швидше за все, ви знайдете безліч людей, готових заплатити за вашу допомогу. За допомогою таких сервісів, як TaskRabbit, ви можете підписатися на виконання всіляких завдань для людей у ​​вашому районі. Деякі з найбільш популярних завдань – це збірка меблів, установка телевізорів або біг в магазин.

24. Спробуйте сидіти з тваринами або вигулювати собак.
Якщо ви любитель тварин, ви можете знайти кілька хороших концертів для вигулу собак або нагляду за тваринами. Ви знайдете безліч веб-сайтів, таких як Wag і Rover, які пов’язують домовласників з потенційними доглядальницями в Інтернеті. Ви можете зробити це один раз, щоб отримати додаткові гроші для навчання в коледжі, чи можете робити це постійно.

25. Спробуйте доглянути за будинком в місцевій родині.
Багато людей будуть платити відповідальному людині за те, щоб він залишався вдома і стежив за тим, що відбувається, поки вони виїжджають з міста. Це може включати в себе легкі завдання, такі як отримання пошти, або інші обов’язки, такі як догляд за домашніми тваринами.

26. Станьте нянею або нянею.
Як і при догляді за тваринами або будинку, багатьом сім’ям біля вашої школи може знадобитися додаткова допомога з маленькими дітьми. Ви можете розмістити список своїх послуг на Care.com або аналогічних веб-сайтах, щоб зв’язати вас з сім’єю, що знаходиться поблизу. Послуги няні і няні можуть включати кілька годин у вихідні або догляд за дітьми до або після школи.

27. Станьте послом бренду.
Великі корпорації наймають людей для просування свого бренду в університетських містечках. Це цікавий спосіб для студентів підзаробити в коледжі, і якщо ви захоплені цим конкретним брендом, це теж великий плюс! Такі сайти, як WhurkWhurk і Reppr, дозволяють легко отримувати винагороди, допомагаючи деяким з найбільших світових брендів.

Порада: Бути послом бренду – це простий спосіб отримати досвід роботи з відомими брендами, що також відмінно виглядає в вашому резюме. Шукайте бренди, послуги та продукти яких мають відношення до вашої основної і майбутню кар’єру.

28. Продавайте акуратно використану одяг, яку ви більше не носите.
У вас є купа одягу в шафі або ящиках, яку ви більше не носите? Спробуйте продати свою акуратно стару одяг в консигнаційні магазини, наприклад Plato’s Closet або Buffalo Exchange. Вони дадуть вам гроші за речі, які все ще в тренді і в пристойному стані. Ви також можете спробувати продавати свій одяг в Інтернеті через Poshmark або Mercari, але враховуйте вартість доставки, коли встановлюєте ціну на свої товари.

29. Утилізуйте банки і пляшки.
Чи знаєте ви, що банки і пляшки можна переробити за готівку? Це відмінна можливість очистити навколишнє середовище і підзаробити під час навчання в коледжі. Багато штатів пропонують програми, за якими вам будуть платити за використані банки і пляшки, зазвичай близько 5 центів за одиницю. Перевірте пляшку і можете внести депозит у своєму районі, щоб дізнатися, скільки ви можете зробити для перероблених банок і пляшок.

30. Працюйте у дворі в сусідніх кварталах.
Робота у дворі може зайняти багато часу, і багато людей готові платити за допомогу. Ви можете заробити додаткові гроші, надаючи такі послуги, як прибирання снігу, стрижка газонів, згрібання листя, садівництво або навіть фарбування будинків.

Вам також може сподобатися

Факти про мед

Полийте їм тости або додайте трохи в чай ​​- коли справа доходить до підсолоджувачів. Бджоли роблять мед як джерело їжі, щоб пережити зиму, і навіть перші люди отримували свою частку…
Відкрити

15 простих способів почати економити гроші

Прості та ефективні способи почати економити гроші вже зараз Почніть складати бюджет Це простий спосіб візуалізувати свої витрати та оцінити, де можна заощадити. Бюджетування дає вам можливість контролювати свої гроші,…
Відкрити

40 цікавих фактів про хімію, які повинен знати кожен

Хімія – це життя. Неважливо, чи вмієте ви перераховувати таблицю Менделєєва по атомній вазі або очікували отримати список про Райана Гослінга і Рейчел Макадамс в «Записній книжці», є ще багато…
Відкрити