7 екологічних автомобілів, які ви можете придбати

7 екологічних автомобілів, які ви можете придбати

Розвиток «зелених»  автомобілів – одна з найважливіших цілей сучасного суспільства. Непросто, що ми не можемо уявити своє життя без транспортних засобів, але в той же час ми повинні захищати своє оточення від небезпечних вихлопних газів. На щастя, є такі компанії, як Tesla, яка виробляє лише електронні автомобілі

Більше того, багато сучасних відомих автовиробників зосереджуються на розробці екологічно чистих технологій. Їхні інженери намагаються створити найбільш екологічний автомобіль без втрати таких важливих характеристик як високої продуктивності та великої дальності ходу.

Ось чому, якщо ви хочете придбати гібридний або електромобіль, ви знайдете стільки варіантів, що вони можуть просто залишити вас у глухому куточку. На щастя, цей короткий огляд допоможе вам подолати цю проблему та вибрати найбільш стійкий автомобіль. Тут ви знайдете інформацію про найкращі електромобілі, які можуть забезпечити гостру та жорстку конкуренцію для бензинових автомобілів.

Найкращі машини для навколишнього середовища

У наведеному нижче списку ви знайдете найкращі екологічно чисті автомобілі, які точно забезпечать вам найкращий досвід водіння. Кожна модель має такі важливі особливості, як великий привід і висока максимальна швидкість. Однак від вас залежить, який автомобіль вибрати. Ось чому буде чудовою ідеєю звернути увагу на дизайн та ціну моделей, перш ніж приймати остаточне рішення.

1.Модель Тесла 3

7 екологічних автомобілів, які ви можете придбати

Напевно, це один з найбільш ефективних і доступних електромобілів. За один заряд автомобіль може подолати відстань 310 миль. Крім того, його максимальна швидкість становить 145 миль / год, що вважається чудовим результатом для електромобіля. І завдяки чудовому дизайну, автопілоту та постійним безкоштовним оновленням програмного забезпечення, випущеним Tesla, цей автомобіль, безумовно, варто подивитися. Крім того, візьміть до уваги, що ви можете придбати нову модель Tesla 3 лише за 48 990 доларів.

2.Модель Тесла S

7 екологічних автомобілів, які ви можете придбати

Якщо ви віддаєте перевагу розкіш, комфорт та високу швидкість, ця модель – це точно ваш вибір. Автомобіль має дивовижний пробіг в 370 миль і максимальну швидкість 155 миль / год. Крім того, цей салон має такі переваги, як дивовижна система управління акумулятором, аеродинаміка та легка вага. Однак, якщо ви хочете придбати такий стійкий автомобіль, вам доведеться заплатити близько 80 000 доларів.

3.Тесла Модель X

7 екологічних автомобілів, які ви можете придбати

Цей автомобіль є дивовижним варіантом для будь-якого шанувальника Tesla, якому потрібно придбати машину з достатнім простором для всієї родини. Акумулятор кросовера забезпечить вам пробіг в 325 миль. Крім того, будь-кого точно здивують задні двері, що криються в чарі, які можна відкрити навіть на найжорсткіших місцях для паркування. Хоча автомобіль має тони переваг, його ціна починається з 85 000 доларів.

4.Chevrolet Bolt EV

7 екологічних автомобілів, які ви можете придбати

Chevrolet – довірна американська компанія, яка постійно намагається вдосконалювати свої транспортні засоби. Його машини надійні та гарантують відмінні характеристики. І Chevrolet Bolt EV не є винятком. Діапазон їзди автомобіля 238 миль може задовольнити майже будь-якого водія. Крім того, виробник стверджує, що в 2020 році ця модель зможе подолати 259 миль. Цей хетчбек, безумовно, є одним з найкращих автомобілів, дружніх до Землі, завдяки двигуну потужністю 200 к.с. І можливість придбати його за 36 620 доларів – додаткова перевага цього електромобіля.

 

5.BMW i3

7 екологічних автомобілів, які ви можете придбати

Якщо ви обожнюєте надійність німецьких автомобілів і хочете врятувати нашу планету від руйнування, вам слід перевірити чудовий BMW i3. Дальність руху автомобіля – 153 милі. У той же час, якщо ви хочете отримати кращі характеристики, ви можете придбати версію Range Extender, розроблену з невеликим бензиновим двигуном. Виробник поєднав футуристичний стиль та спритну керованість, щоб зробити чудовий міський автомобіль. Крім того, надійна конструкція з вуглецевого волокна забезпечить вашу безпеку. BMW i3 починається з 44 450 доларів, що вважається середньою ціною на розкішні електромобілі.

6.Nissan Leaf

7 екологічних автомобілів, які ви можете придбати

Nissan славиться своїми доступними автомобілями, які щороку отримують мільйони позитивних відгуків від задоволених водіїв. Компанія вирішила зробити внесок у зменшення викидів і випустила Nissan Leaf. Цей дивовижний сімейний автомобіль – це поєднання дивовижної керованості, високоякісних характеристик та зручності використання. Автомобіль може надати своєму власнику 235 миль пробігу, а його 110 кВт двигун пропонує 148 к.с. І вишенькою на торті є можливість придбати цей екологічний автомобіль лише за 29 990 доларів.

7.Hyundai Kona Electric

7 екологічних автомобілів, які ви можете придбати

Останнє, але не менш важливе, Hyundai Kona Electric точно приверне екологічно свідомих клієнтів. Виробник забезпечив цей автомобіль надійним акумулятором на 64 кВт. Завдяки цьому автомобіль може подолати до 279 миль між плагінами. Чудовий факт, що зарядка займає до півгодини. Крім того, Hyundai Kona Electric – це ваш шанс отримати неймовірний комфорт та розкішний дизайн лише за 36 450 доларів.

Висновок

Еко машини можуть захистити Землю від небезпечних вихлопних газів. Ось чому, вибираючи такі транспортні засоби, ви підтримуєте виробників та сприяєте розвитку екологічно чистих технологій. Звичайно, важко знайти найбільш екологічний автомобіль, оскільки кожен транспортний засіб має каріозні мінуси та плюси. Але все-таки машини зі списку варті своїх грошей, оскільки вони забезпечують водіям високий рівень безпеки, комфорту та продуктивності. Завдяки цим моделям не викликає сумнівів, що майбутнє належить електромобілям.

Вам також може сподобатися

Курсова МПП автомобильні перевезення пассажира і вантажа

Зростання кількості автомобільних перевезень зумовило необхідність активного укладання міжнародних угод та розвитку національного законодавства у відповідності з міжнародними стандартами.
Відкрити

Міягі: країна історії самураїв

Сендай, столиця префектури Міягі і найбільше місто в Тохоку, був заснований легендарним самураєм Дате Масамуне більше 400 років тому. Він відомий насамперед своєю жорстокістю, а також любимо за його почуття…
Відкрити