8 причин переїхати до Австралії

8 причин переїхати до Австралії

Кожен з нас хоч раз у житті мріяв виїхати в іншу країну. Але вибрати своє місце проживання на кілька років вперед – завдання не з легких. Сьогодні ми підготували для вас кілька причин, чому вам варто переїхати до Австралії!

Свіже повітря

Австралія має один з найнижчих відсотків забрудненості повітря.

Незіпсована природа8 причин переїхати до Австралії

В Австралії існує більше 500 національних парків і 14 районів всесвітньої спадщини. Тут ви можете побачити піщані пляжі з чистою водою, тропічні ліси, посушливі пустелі і снігові гірські вершини.

Багатонаціональне населення

43% австралійців народилися поза цієї країни, або ж мають батьків, які народилися в іншому місці. Щорічно 21 березня тут відзначається День гармонії.

Клімат8 причин переїхати до Австралії

В Австралії панує помірний клімат з м’якими погодними умовами протягом усього року.

Низька щільність населення

Австралія має найнижчу щільність населення серед усіх континентів. Вона становить всього близько 2-х чоловік на квадратний кілометр.

Можливість працевлаштування8 причин переїхати до Австралії

В Австралії існує чудовий баланс між життям і роботою. При надійній економіці і низьким рівнем безробіття (близько 5%), вона є відмінним місцем для пошуку роботи.

Прекрасні можливості для навчання

В Австралії існує значна кількість варіантів навчання для іноземних студентів. Тут знаходиться більше 1 200 вищих навчальних закладів та близько 22 000 курсів.

Відмінне місце для подорожей8 причин переїхати до Австралії

Австралія – ​​настільки велика країна, що ви можете проводити кожну свою відпустку, подорожуючи по ній. Усередині однієї держави ви можете зустріти і тропічні ліси, і пляжі, і навіть гірськолижні курорти.

А що вас приваблює в Австралії?

Джерело.

Вам також може сподобатися

50 цікавих фактів про Тихий океан

Понад 1,1 мільярда років тому існував суперконтинент під назвою Родинія, до якого входили землі, які ми тепер знаємо як Австралія, Антарктида, Америка, Південний Китай, Гренландія, Сибір та Західна Африка. Він розпався через 350 мільйонів років, що призвело до утворення раннього моря.
Відкрити

Секрети бюджетних подорожей

Ні для кого не є таємницею, що подорожі досить витратне задоволення. Польоти, готелі та інші речі коштують досить, щоб відмовити багатьох людей від частих поїздок. Але сьогодні ми зібрали кілька…
Відкрити

Такого ви точно не знали: Топ-20 цікавих фактів про сон

Довгий час, чому люди мріють, захоплювало вчених і простих людей. Незважаючи на нескінченні дослідження, пов’язані з мріями протягом багатьох років, ми все ще так мало знаємо про захоплюючу подію. Чи…
Відкрити

20 цікавих фактів про Японію

Унікальна культура Японії являє собою захоплюючу суміш старого і нового. Японія з глибоко вкоріненими звичаями і постійно мінливим способом життя є одночасно гордо традиційним і ультрасучасним. Це нація, яка відзначає свою сильну культурну самобутність, від їжі і повсякденного етикету до мистецтва і освіти.
Відкрити

10 природних чудес Австралії

Австралія сповнена приголомшливих пейзажів та природних чудес, які ідеально підходять для пригод на природі. Звичайно, найвідоміший – це Великий Бар’єрний риф, але тут є ще й драматичні гірські хребти, рожеві…
Відкрити