80 цікавих фактів про сову

80 цікавих фактів про сову

Дитинча називають совою.

Після вилуплення самка сови, як правило, буде сидіти або роздумувати своїх новонароджених совок, щоб зберегти їх у теплі. Мати також полюватиме на їжу і годуватиме совок, поки вони не досягнуть достатнього віку, щоб забезпечити себе. Як правило, новонароджені гніздяться шість тижнів і роблять свій перший політ, коли їм виповниться 7-8 тижнів. Коли осінній сезон котиться, більшість батьків закінчують виховання своїх сімей, а їхніх дітей вважають повнорослими совами.

 

Суд Сов – вигадана організована злочинна група.

Ця вигадана злочинна група існує у всесвіті супергероя округу Колумбія у місті Готем-Сіті. Злочинна група вперше була представлена ​​в коміксах у 2011 році як частина сюжету «Війна Робін». З того часу про злочинну групу неодноразово згадували в коміксах, і вона вважається однією з найбільших злочинних груп у коміксах.

 

Сови поділяються на 2 основні категорії.

Всі види сов належать до двох груп: Tytonidae та Strigidae. Типові сови підпадають під групу Strigidae, в той час, як сипухи класифікуються під групу Tytonidae. Як правило, група Strigidae містить близько 224 видів сов, тоді як у сімейства Tytonidae лише близько 20. Основна різниця між цими двома проявляється у формі їхніх облич. Сови-сипухи зазвичай мають обличчя у формі серця, тоді як у звичайних – округліші.

 

Більшість ніг сови приховані.

Хоча сови, на перший погляд, виглядають кремезними, вони насправді мають неймовірно довгі ноги, приховані пухкими тілами. Повної довжини ніг сови зазвичай не видно, якщо її тіло не підняте вище або коли ноги опускаються під час польоту.

 

Гнізда сови не будують.

Частіше сова візьме гніздо, залишене іншим птахом, щоб відкласти яйця. Самка також брала б уламки сміття та інші матеріали, щоб зробити гніздо міцнішим та м’якшим для своїх яєць. Близько 90% сипух гніздяться раз на рік, тоді як решта 10% гніздяться двічі. Однак частіше сова ніколи не використовує одне і те ж гніздо двічі.

 

Сови линять пір’я принаймні раз на рік.

Сови линяють пір’я, щоб замінити старі та пошкоджені. Процес линьки для сови триває близько 3 місяців і відбувається одночасно по всьому тілу. Сови також мають схеми линьки, що дозволяють одночасно линяти різні шари пір’я.

 

Свиня сови має кілька застосувань.

Сови кричать як основне спілкування з іншими совами. Однак дослідження показали, що сови також роблять це, щоб претендувати на свою територію та попереджати інших про її присутність. Таким чином, гуд запобігає проникненню на їх територію.

 

У шиї сови близько 14 хребетних.

У людей та звичайних птахів у шиї знайдено близько 7 хребетних. Однак сови мають подвійну суму. Додаткові хребетні на шиї надають совам ширший діапазон рухів, завдяки можливості обертати головою на 270 °.

 

Колір очей сови вказує на його мисливські переваги.

Колір очей сови – це еволюційна риса, яка дозволяє їм поєднуватися з оточенням під час полювання. З усім тим, сови з темно-карим кольором очей вказують на те, що вони воліють полювати вночі. Крім того, сови з помаранчевими очима активно полюють під час сутінків. Сови з жовтими очима свідчать про те, що вони денні або залишаються активними протягом дня.

 

У сови три повіки.

Верхня повіка сови закривається вниз, коли вона моргає. Тим часом нижня повіка закривається, коли сова спить. Нарешті, третю повіку сови називають провідниковою мембраною, яка захищає око від пилу і підтримує його у вологості.

 

Протягом усіх фільмів сову Гаррі Поттера Хедвіг грали 7 різних сов.

Головною совою, яка взяла на себе роль, була навчена сова, на ім’я Гізмо. Як і у будь-якого досвідченого актора, у Гізмо були різні сови-дублі. Серед цих совових статистів були Каспер, Ой, Свопс, Ой, Елмо та Бандит. У серії фільмів про Гаррі Поттера є багато різних порід сов як супутників другорядних персонажів.

 

Найдавніше зображення сов датується 30 000 років тому.

Найдавніший екземпляр сов, представлених у мистецтві, був знайдений як зображення вухатої сови, висіченої на печері Шове у Франції. Шматок був знайдений у другій частині печери, окремо від першої камерної частини.

 

Очі сови займають більшу частину місця в її голові.

Окрім їх чітко виражених гудів, найпомітнішою характеристикою сови є її великі очі. Як очікувалося, очі сови займають більшу частину місця в черепах. Самки сови зазвичай мають більші та важкі очі в порівнянні з самцями свого виду. Для подальшої ілюстрації, очі Великої Рогатої сови важать близько 25,7 грама разом, або такі ж важкі, як м’яч для гольфу.

 

Велика рогата сова може з неймовірною силою завити кігті.

Велика рогата сова може затиснути кігті силою близько 300 фунтів на квадратний дюйм. Якщо вам важко це уявити, ця сила така ж потужна, як і найсильніший укус людини. Великі рогаті сови використовують ці кігті, щоб зафіксувати свою здобич і утримати їх від втечі. Зі своєю силою сова може миттєво розчавити та зжерти свою здобич. Як це для жахливих фактів про сови?

 

У світі Гаррі Поттера сови використовуються як основний засіб спілкування.

Сови не тільки служать звичайним домашнім улюбленцем у світі чарівників Гаррі Поттера, але й служать птахами-посланцями. Протягом усіх фільмів можна побачити, як сови летять до різних майстрів, щоб доставити повідомлення, запряжені в відсік, який вони носять на ногах.

 

У Всесвіті Гаррі Поттера також існує поштова служба сов, де багато різних порід сов доставляють листи та невеликі пакети до приймача.

 

Далеко не всі види сов вміють лунати.

На відміну від звичайних сов, сипухи не кричать. Натомість ці сови, як відомо, спілкуються між собою за допомогою криків. Сови-сипухи також видають шиплячий звук на зловмисників та хижаків, які намагаються порушити його гніздо. Ці звуки триватимуть десь від 2 до 4 секунд. Безумовно, один із найцікавіших фактів про сови.

 

Групу сов можна назвати багатьма іменами.

Хоча група сов більш відома як парламент, інші назви також можуть застосовуватися. Сюди входять терміни конгрес та менш уживаний термін, держава. Деякі також називають групу сов як зграю.

 

Одного разу Шекспір ​​описав сову як фатального дзвоника.

У своїй п’єсі “Макбет” Шекспір ​​зобразив сов як посланців смерті. Взагалі кажучи, робота дзвонаря – дзвонити у парафіяльний дзвін, коли хтось поруч зі смертю. Це також називалося минулим дзвоном, який сигналізує слухачам молитися за душу вмираючої людини.

 

Кажуть, що сови неймовірно розумні.

У давньогрецькій сови вважалися символами мудрості та зосередженості. З часом ця віра продовжувала існувати в сучасній практиці. У сучасній поведінковій науці вважається, що тих, хто не спить вночі, називають нічними совами. Дослідження також виявили, що ці люди, як правило, розумніші за ранніх птахів.

 

Утримувати сову як домашнього улюбленця в США незаконно.

Уряд США дозволяє людині утримувати сову як домашнього улюбленця лише після того, як вони проходять навчання та отримують відповідну ліцензію. Однак більше місць у світі забороняє одомашнення сов. Ці закони встановлені для запобігання вимирання певних видів сов у світі. У 2300 р. До н. Е. Богиня смерті Ліліту була зображена з подібними до сови рисами. У давніх месопотамських міфах богиня смерті була представлена ​​такими совоподібними рисами, як кігті, ступні та пір’ясті крила.Образ Ліліту часто зображує її оголену з рисами сови та рогами.

 

Сови представляли Афіну в Стародавній Греції.

У грецькій міфології сова Афіни зазвичай зустрічається на плечі богині. Відповідно до знань, ця сова відкрила Афіні правду світу і дала їй мудрість. Деякі також вважають, що оскільки Афіна – богиня мудрості, то цілком доречно, що один із її символів асоціюється з совою. Сова також представляє здатність Афіни бачити те, чого не можуть інші, отже, робить її мудрішою.

 

Американський мультсеріал «Совиний дім» вперше вийшов у прокат 10 січня 2020 року.

Серіал йде за головним героєм Лузом, який переноситься в інший світ, наповнений магією. Під час свого вступу у світ вона подружиться з відьмою і стає її учнем у чаклунстві. Ця відьма відома як Еда Сова-відьма, сумно відома своїми злочинами та пустощами.

 

Деякі давньоримські різьби зображують євреїв як сови.

На стародавній різьбі зображені євреї у вигляді сов, яких піддають кілька зграй голуби або горобці. Ці птахи представляють переважну популяцію християн, які не поділяють подібних поглядів з точки зору релігії.

 

Сови зазвичай асоціюються з чаклунством у деяких районах Південної Африки.

У країні ПАР сови зазвичай символізують смерть і чаклунство. Це тому, що сови, природно, мають нічні звички, що асоціює їх із таємничістю та підозрою. У багатьох давніх віруваннях сови також були домашніми тваринами та слугами відьом та чаклунів. У традиційній медицині частини тіла сови часто використовують як загальний інгредієнт.

Дресирувати сов неймовірно складно.

Багатьом власникам домашніх тварин, які утримують сов, важко правильно виховувати сов. Це головним чином через нічну природу птахів, яка робить їх менш активними протягом дня.

Сова Гаррі Поттера ділиться своїм ім’ям з двома відомими святими.

Домашня улюблена сова Гаррі зобов’язана своїй імені Святій Гедвізі з Андехів, яка була колишньою герцогинею. У той час вона була добре відома своєю доброзичливістю та співчутливим характером. Ще одна свята поділяється тим самим ім’ям: Свята Гедвіга Польська, яка служила її королевою до 1399 року. Крім того, смерть Гедвіги у Гаррі Поттері символізувала втрату головним героєм невинності та початок його зрілості.

 

Сови мають зигодактильні стопи.

У совиних ніг кожен має два пальці, які спрямовані вперед, і один, що повернутий назад. Однак, на відміну від інших видів птахів, сови можуть повертати спину пальців ногами вперед, щоб допомогти їм стискатися за речі. Цей задній палець також допомагає їм ходити по деревах та інших поверхнях, не падаючи. У старому завіті християнства слово Ліліт означає скрипучу сову. Це стосується зловісних якостей птахоподібних вавилонських демонів. Для деяких біблійний персонаж Ліліт також був відомий як нічний вішак і нічний монстр. У більшості ітерацій історії Ліліт зображається злою, зрештою вигнаною в пустельну пустирю, щоб страждати.

 

Деякі сови – добові.

З усіх видів сов у світі лише два не є нічними. Ці добові сови відомі як Північна яструбова сова та Північна пігмей-сова.Найбільша зафіксована сова зараз вимерла.Орнімегалонікс – вимерла кубинська сова Куби. Це також найбільша із відомих фіксованих сов, що коли-небудь існували. Вперше цю сову відкрив Оскар Пауліно Арредондо де ла Мата, інакше відомий як батько палеонтології кубинських хребетних.Залишки цього птаха вперше були знайдені як підкопані в 1954 році.

 

Дослідження показали, що сови – один з найдавніших видів птахів.

Сови вважаються найдавнішими та найдавнішими з видів птахів завдяки доведеному існуванню доісторичних птахів, що мають подібні риси. Сюди входять стародавні птахи, такі як Берруорніс та Огігоптинкс, які жили понад 60 мільйонів років тому. Це робить сов одним з найдавніших видів птахів, поряд з курами, фазанами та індиками.Очні яблука сови зовсім не мають кульоподібної форми. Всупереч поширеній думці, очі сови зовсім не круглі. Натомість очі у них трубчасті або більш циліндричні. На відміну від людей та інших тварин, сови не можуть рухати очима всередині очей.Щоб побачити своє оточення, сова повинна повертати голову, а не вбік або догори ногами. В очах сови більше чорно-білих детектуючих паличок, ніж кольорових шишок.Це означає, що сови в основному бачать чорно-біле бачення, а не колір. Дослідники виявили, що певні кольорові відтінки занадто інтенсивні, щоб їх бачили сови, наприклад, червоний. Однак через це вони вважаються чудовими нічним баченням, що дозволяє їм краще полювати вночі.У світі налічується близько 220 видів сов.Більшість із цих видів сов віднесено до сімейства Strigidae. Ці класифікації сов також мають іншу анатомію, ніж звичайна сова.Сипухи з’їдають в середньому 1000 мишей на рік.Багато часто використовують сипух як вид боротьби зі шкідниками від дрібних комах та ссавців, таких як миші. Коли сови полюють на дрібних ссавців, вони ковтають їх цілими в цілому.В середньому сови можуть з’їсти близько 12 мишей за ніч. Як це з практичними фактами про сови?

Вуха у сови асиметричні.

Одне вухо сови завжди буде вище іншого, щоб допомогти їм знайти свою здобич вночі. Більшість рецепторів слуху сови знаходяться також у їх мозку.Однак, оскільки їхні вуха не вирівняні, вони часто чутимуть звуки у два різні часи. Ця особливість – унікальний розвиток, досягнутий совами завдяки еволюції.

 

Близько 33% світової популяції сов перебувають під загрозою зникнення або в зоні ризику.

Це здебільшого спричинено втратою середовища існування в результаті вирубки лісів. Його популяція також зменшується через проблеми з полюванням та певні хвороби, властиві совам. скільки вони втрачають місця проживання, вони також втрачають основне джерело їжі, загрожуючи загальній екології.

 

Найменша сова у світі становить п’ять дюймів заввишки.

Правда до свого тезки, Сова-ельф зростає лише до п’яти дюймів у висоту. Цей вид сови полює лише на дрібних комах і павуків як основне джерело їжі.Ельфійські сови, як правило, живуть в лісових масивах і в місцях проживання пустельних кактусів, розташованих на півдні Арізони.Сови мають найкраще нічне бачення у порівнянні з будь-якою іншою твариною на землі.Протягом ночі кажуть, що у сови чудовий зір, подібний до орлиного. Їх очі також мають світловідбиваючу поверхню за сітківками.Ця поверхня відома як tapetum lucidum.

 

Сови вміють плавати.

Хоча вони це роблять рідко, сови можуть плавати по воді. Однак ці птахи зазвичай уникають плавання, оскільки у них немає засобів захисту у воді.Сови також зазвичай уникають замочування, оскільки вони не зможуть літати з мокрим пір’ям.Для їхніх вух звучить плоске обличчя совових лійок.Лицьовий диск сови дозволяє йому передавати звуки своєї здобичі до вух. Багато видів сов мають лицьові диски асиметрично, оскільки вуха також не вирівняні між собою.Північна сова-яструб може чути свою жертву до 12 дюймів під снігом.Сова північний яструб – один з небагатьох видів сов, який здатний полювати, використовуючи лише свій слух. Дослідження показали, що ці сови можуть чути свою здобич під товстими шарами снігу взимку. Після того, як їх здобич буде знайдена, північний яструб-сова накинеться на свою здобич і зловить її своїми гострими кігтями. Ацтеки та майя боялися сови.В культурі ацтеків і майя багато племен боялися сови, оскільки вони вважаються символом смерті. В ацтекській міфології бог смерті також часто візуалізується із совою біля нього.

 

Сови вважаються верхівками хижаків.

Вважається, що сова відіграє важливу роль у міських екосистемах. В основному це пов’язано з їх здатністю регулювати пересування зі своєю здобиччю.Хижаки-верхівки також відомі як альфа-хижаки. Ці тварини вважаються вершиною їх харчового ланцюга, оскільки жодна інша тварина регулярно не полює на них.Очі сов становлять 5% від загальної маси тіла.Очі сови досить великі за формою голови. Їхні очі також потужні й добре пристосовуються до темних умов. Залежно від виду, його очі можуть важити до 5% від загальної маси тіла.

 

Найбільша сова, знайдена в Північній Америці, може виростати до 32 дюймів у висоту.

З середнім розмахом крил до 152 см, Велика сіра сова – одна з найбільших видів сов, що зустрічаються в Північній Америці за довжиною. Розсіяна по північній півкулі середньостатистична доросла сива сова може важити до 1900 г.

 

Чоловічі види також, як правило, менші, ніж самки виду.

Євразійський філин полює на більших тварин, таких як лисиці. Відомо, що ці сови полюють і на кроликів, і на качок. Вони також здатні ловити швидшу здобич, таку як колібрі та навіть хижаки. Євразійська філина також іноді полюватиме на іншу здобич, таку як рептилії, земноводні та риба.

 

Стародавні єгиптяни вірили, що сови захищають дух мертвих.

Сова має велике значення в давньоєгипетській культурі. У давнину вважали, що сова була охоронцем підземного світу. Єгиптяни вірили, що сова може захистити душі померлих і тих, хто переходить у підземний світ.

 

В Японії рибну сову Блакістона називають Імператором ночі.

Цей вид сови входить до числа найбільших живих видів сов на планеті. Ці сови зазвичай живуть на великих і старих деревах як місце для їхнього гніздування. Вони зазвичай живуть поблизу озер, річок чи джерел, щоб використовувати їх як джерело води, яке не замерзає взимку. Перший зібраний екземпляр для цього виду був вилучений з району Хакодате на Хоккайдо, Японія.

 

Плем’я Вардаман в Австралії вважає, що сови створили світ.

Більш конкретно, це конкретне плем’я вважає, що сова на ім’я Гордол створила світ. Плем’я Вардаман – це невелика група корінних австралійців, які проживали на південному заході північної території Австралії.

 

Найбільший лицьовий диск у сови – у великої сірої сови.

Його розмір лицьового диска вважається більшим, ніж будь-який вид хижака або сови. Доросла велика сіра сова також важить в середньому кілограм для своїх повнорослих розмірів. В даний час МСОП класифікує види під найменшим занепокоєнням.

 

Серія про Гаррі Поттера зробила сови популярними.

Випуск серії про Гаррі Поттера збільшив популярність домашніх сов у ряді країн, зокрема в Індонезії. Сотні видів були виловлені з дикої природи, щоб їх продати як домашніх тварин на пташиних ринках. Ця тенденція була помітною до початку 2010-х років, коли попит на домашніх сов повільно зменшувався.

 

Сови зригують їжу після полювання.

У сови два шлунки. Перший називається залозистим шлунком, який виробляє кислоти та слиз у своєму тілі, щоб допомогти сові відокремити засвоювані та неперетравлювані частини своєї здобичі. Проковтнувши здобич цілою, сова виригує інші неперетравлені залишки, такі як шерсть і кістки. Загалом процес перетравлення сови займає близько десяти годин.

 

Велика сіра сова – найбільший у світі вид сови.

Цей вид сови є єдиним, що зустрічається в групі роду Strix як у східній, так і в західній півкулях. У деяких районах світу Велику сіру сову також називають Привидом Півночі. Велика сіра сова виростає в середньому до 72 см заввишки.

 

Відомо, що сови полюють на інших сов.

Сова – хижа птиця, яка, як відомо, полює на дрібних ссавців та комах. Однак деякі види сов харчуються і своїм видом. До цих видів сов належать Сніжна сова, а також Велика рогата сова. Зафіксовано, що ці сови ранять та вбивають інших сов, які порушують її територію.

 

Північна сова-пиловка може подолати відстань по великих водоймах.

Цей конкретний вид сови здатний підтримувати політ на великі відстані. Сови-пилки також є одними з найменших видів сов, що зустрічаються в Північній Америці. Хоча ці сови можуть одночасно літати на великі відстані, ці птахи вважаються неперелітними.

 

У Казахстані існує плем’я, яке поклоняється духу сови.

У цьому племені лише жінки-шамани групи проводять ритуали, намагаючись зв’язатися з духом сови. Казахське плем’я розділене на три великі клани, які включають старше плем’я, центральну орду та молодше плем’я.

 

Приблизно в 25% випадків сови залишають свого партнера шукати іншого.

Хоча, як правило, сови є моногамними істотами, є кілька випадків, коли ці пари відокремляться пізніше. Ці сценарії включають неможливість висиджування дітей. Коли такий випадок трапляється, самка зазвичай шукає іншого партнера, тоді як самець залишатиметься у своєму початковому гніздовому племені. Однак більшість із цих пар проводять разом лише рік.

 

Сови спочатку годують своїх найсильніших дітей.

Виховуючи молодняк, самець зазвичай полює на їжу і приносить її назад у гніздо. Крім того, самка розірве свою здобич на дрібні шматочки і нагодує немовлят.

Батьки надають перевагу годуванню найсильнішого молодняку ​​спочатку перед іншими братами та сестрами. Це призведе до того, що наймолодший або найслабший дитинча голодуватиме, коли їжі бракуєСови вважаються верхівками хижаків.

Вважається, що сова відіграє важливу роль у міських екосистемах. В основному це пов’язано з їх здатністю регулювати пересування зі своєю здобиччю.Хижаки-верхівки також відомі як альфа-хижаки. Ці тварини вважаються вершиною їх харчового ланцюга, оскільки жодна інша тварина регулярно не полює на них.Очі сов становлять 5% від загальної маси тіла.Очі сови досить великі за формою голови. Їхні очі також потужні й добре пристосовуються до темних умов.

Залежно від виду, його очі можуть важити до 5% від загальної маси тіла.

 

Найбільша сова, знайдена в Північній Америці, може виростати до 32 дюймів у висоту.

З середнім розмахом крил до 152 см, Велика сіра сова – одна з найбільших видів сов, що зустрічаються в Північній Америці за довжиною. Розсіяна по північній півкулі середньостатистична доросла сива сова може важити до 1900 г.

 

Чоловічі види також, як правило, менші, ніж самки виду.

Євразійський філин полює на більших тварин, таких як лисиці. Відомо, що ці сови полюють і на кроликів, і на качок. Вони також здатні ловити швидшу здобич, таку як колібрі та навіть хижаки. Євразійська філина також іноді полюватиме на іншу здобич, таку як рептилії, земноводні та риба.

Стародавні єгиптяни вірили, що сови захищають дух мертвих.

Сова має велике значення в давньоєгипетській культурі. У давнину вважали, що сова була охоронцем підземного світу.Єгиптяни вірили, що сова може захистити душі померлих і тих, хто переходить у підземний світ. В Японії рибну сову Блакістона називають Імператором ночі.Цей вид сови входить до числа найбільших живих видів сов на планеті. Ці сови зазвичай живуть на великих і старих деревах як місце для їхнього гніздування. Вони зазвичай живуть поблизу озер, річок чи джерел, щоб використовувати їх як джерело води, яке не замерзає взимку. Перший зібраний екземпляр для цього виду був вилучений з району Хакодате на Хоккайдо, Японія. Плем’я Вардаман в Австралії вважає, що сови створили світ.Більш конкретно, це конкретне плем’я вважає, що сова, на ім’я Гордол створила світ. Плем’я Вардаман – це невелика група корінних австралійців, які проживали на південному заході північної території Австралії.

 

Найбільший лицьовий диск у сови – у великої сірої сови.

Його розмір лицьового диска вважається більшим, ніж будь-який вид хижака або сови. Доросла велика сіра сова також важить в середньому кілограм для своїх повнорослих розмірів. Зараз МСОП класифікує види під найменшим занепокоєнням.

 

Серія про Гаррі Поттера зробила сови популярними.

Випуск серії про Гаррі Поттера збільшив популярність домашніх сов у ряді країн, зокрема в Індонезії. Сотні видів були виловлені з дикої природи, щоб їх продати як домашніх тварин на пташиних ринках. Ця тенденція була помітною до початку 2010-х років, коли попит на домашніх сов повільно зменшувався.

 

Сови зригують їжу після полювання.

У сови два шлунки. Перший називається залозистим шлунком, який виробляє кислоти та слиз у своєму тілі, щоб допомогти сові відокремити засвоювані та неперетравлювані частини своєї здобичі. Проковтнувши здобич цілою, сова виригує інші неперетравлені залишки, такі як шерсть і кістки. Загалом процес перетравлення сови займає близько десяти годин.

 

Велика сіра сова – найбільший у світі вид сови.

Цей вид сови є єдиним, що зустрічається в групі роду Strix як у східній, так і в західній півкулях. У деяких районах світу Велику сіру сову також називають Привидом Півночі. Велика сіра сова виростає в середньому до 72 см заввишки.

Відомо, що сови полюють на інших сов.

Сова – хижа птиця, яка, як відомо, полює на дрібних ссавців та комах. Однак деякі види сов харчуються і своїм видом. До цих видів сов належать Сніжна сова, а також Велика рогата сова. Зафіксовано, що ці сови ранять та вбивають інших сов, які порушують її територію.

 

Північна сова-пиловка може подолати відстань по великих водоймах.

Цей конкретний вид сови здатний підтримувати політ на великі відстані. Сови-пилки також є одними з найменших видів сов, що зустрічаються в Північній Америці. Хоча ці сови можуть одночасно літати на великі відстані, ці птахи вважаються неперелітними.

 

У Казахстані існує плем’я, яке поклоняється духу сови.

У цьому племені лише жінки-шамани групи проводять ритуали, намагаючись зв’язатися з духом сови. Казахське плем’я розділене на три великі клани, які включають старше плем’я, центральну орду та молодше плем’я.

 

Приблизно у 25% випадків сови залишають свого партнера шукати іншого.

Хоча, як правило, сови є моногамними істотами, є кілька випадків, коли ці пари відокремляться пізніше. Ці сценарії включають неможливість висиджування дітей. Коли такий випадок трапляється, самка зазвичай шукає іншого партнера, тоді як самець залишатиметься у своєму початковому гніздовому племені. Однак більшість із цих пар проводять разом лише рік.

 

Сови спочатку годують своїх найсильніших дітей.

Виховуючи молодняк, самець зазвичай полює на їжу і приносить її назад у гніздо. Крім того, самка розірве свою здобич на дрібні шматочки та нагодує немовлят. Батьки надають перевагу годуванню найсильнішого молодняку ​​спочатку перед іншими братами та сестрами. Це призведе до того, що наймолодший або найслабший дитинча голодуватиме, коли їжі бракує.

 

 

Вам також може сподобатися

Цікаві факти про Квакерский папугах

Квакерські папуги – це птахи, які мають веселих, енергійних особистостей. Вони є популярними домашніми тваринами у всьому світі. Ці розмовляючі папуги вигадливі, розумні та розважальні. Ці барвисті папуги сумно відомі…
Відкрити

Собаки-рекордсмени

10 собак-рекордсменів потрапили в книгу Гіннеса Собаки – неймовірні істоти: вони люблять, надзвичайно віддані, розумні, захищають своїх людей і абсолютно чарівні. Деякі собаки – все це, а потім деякі, наприклад,…
Відкрити

23 цікавих фактів про змій

Різновид видів змій. Змії – глобальний і різноманітний вид тварин. Важко сказати, скільки видів змій живе в дикій природі. На сьогодні виявлено та зареєстровано 3686 видів змій. Змії були знайдені…
Відкрити

Дифузія в житті людини

Дифузія Дифузія – це форма змішування, як правило, коли молекули розходяться. Більш конкретно, це чистий рух молекул або атомів з області високої концентрації в область низької концентрації і є ефектом,…
Відкрити