Інструментів, які ви швидко опануєте цього літа

Інструментів, які ви швидко опануєте цього літа

Вивчення музичного інструменту може бути потішним і корисним, але вдосконалення вашої техніки може зайняти роки. Хоча ви не зможете стати віртуозом за одну ніч, є інструменти, які ви можете опанувати всього за кілька місяців. Завдяки інтернету є тисячі легкодоступних навчальних відеороликів, які допоможуть вам поліпшити вашу техніку.

Ось 9 музичних інструментів, які ви без проблем опануєте.

Барабан

Якщо ви в решті-решт захочете зіграти на барабанній установці, ви повинні почати з барабана. Візьміть пару дерев’яних паличок – тонкі, більш легкі палички легше використовувати, ніж важкі, та метроном, щоб стежити за часом. Краще починати повільно, так ви можете грати з точністю і контролем, перш ніж поступово збільшувати швидкість і потужність.

Металофон

Невелика, більш портативна версія ксилофона. Він складається з металевих пластин, по яких вдаряють молотком. Ви можете почути яскраві ноти від року до класики. Щоб досягти більш чистого звучання, натисніть на середину бару і звикніть до використання обох рук. Експериментуйте з акордами, тримаючи чотири молотка (по два в кожній руці), коли б’єте по пластинках.

Реєстратор

Завдяки своєму дизайну на цьому дерев’яному інструменті набагато легше грати, ніж на флейті чи кларнеті. У реєстратора зазвичай є мундштук для свистка та сім отворів для пальців, а також один задній отвір для великого пальця. Використовуйте аппликатуру, щоб практикувати різні положення пальців і інші методи. Мета полягає в тому, щоб створити гладкий, стійкий звук.

Укулеле

Ваші плани літніх подорожей можуть не включати поїздку на Гаваї, але навчитися грати на гавайській гітарі може кожен. По-перше, виберіть тип гавайської гітари: сопрано – маленькі, а тенори і баритони – більше. Потім спробуйте вискубувати чотири нейлонових струни великим пальцем. Використовуйте додаток, щоб налаштувати інструмент і вивчіть вкладки, щоб дізнатися, як грати акорди. Почніть з найлегшого акорду (С), оскільки він вимагає накладення тільки одиного пальця на струну.

Каджон

Цей перуанський ударний інструмент виглядає як проста коробка, але це набагато більше. Поплескуючи бічні сторони руками або палицями, ви можете створити багатий, виразний звук, який може функціонувати як бас і барабан. Перегляньте відеоролики гравців каджон, щоб дізнатися про різні техніки. Якщо ви не хочете купувати каджон, ви можете використати фанеру, і зробити власну DIY версію.

Гармоніка

Гармоніки досить малі, щоб уміститися в кишені, але досить потужні, щоб створити дзвінку мелодію. Використовуйте свої губи і язик, щоб вдути повітря в отвори губної гармошки, а також регулюйте положення рота, щоб змінити висоту тону.

Табла

Подумайте про табла як про індійську версію бонго. Інструмент складається з двох маленьких барабанів (один трохи більше іншого), по яких ви ляскаєте пальцями і долонями. Тримайте баланс, торкаючись барабанів долонями і створюйте ритм.

Саксофон

Коротке навчання не перетворить вас в суперзірку, але всього за пару місяців ви можете освоїти ази. Одягніть саксофон на шию, покладіть правий великий палець під упором великого пальця і ​​вдуйте повітря. За допомогою пальців лівої руки натискайте клавіші і змінюйте звук нот.

Клава

Клави – це менш настирливі родичі дзвіночків, популярні в афро-кубинській і латино-американській музиці. Цей ударний інструмент складається з двох товстих дерев’яних або пластикових дюбелів довжиною менше одного фута. Щоб грати на клавах, тримайте кожен дюбель в руках і збирайте їх разом, щоб створити різкий, гучний шум.

Джерело

Вам також може сподобатися

Технології, що змінять світ

За останні п’ять років технології зробили великий крок у своєму розвитку. Однак це тільки початок, адже нескінченність не межа, і в майбутньому ми, можливо, зможемо жити як герої науково-фантастичних фільмів.…
Відкрити

Топ 10 найкращих серіалів

Ви вже знаєте, які у вас улюблені телешоу, і ви, ймовірно, знаєте, які шоу у ваших друзів, особливо якщо вони відверто висловлюються в соціальних мережах. Але чи замислювалися ви коли-небудь…
Відкрити

Ноутбук або настільний комп’ютер: що краще?

Ноутбук або настільний комп’ютер: що краще? На перший погляд може бути складно перебрати всі варіанти ноутбуків і настільних комп’ютерів. Але коли ви знаєте, для чого будете його використовувати, все стане…
Відкрити

3D-друк: примха чи майбутнє?

Усі мають уявлення про те, що пов’язано з побудовою будинку: великі витрати, тривалий процес проектування і ще більш тривалий процес будівництва за участю чоловіків у жовтих захисних шоломах. Але цей…
Відкрити

Ігри на iOS, які допоможуть вбити час

У попередній статті ми представили вам захоплюючі та динамічні ігри. Сьогодні ж ми хочемо показати небанальні ігри для любителів iOS. Мені дійсно подобаються різні ігри, особливо якщо вони чимось унікальні,…
Відкрити