9 причин, чому Macbook кращий за будь-який інший ноутбук

9 причин, чому Macbook кращий за будь-який інший ноутбук

Вічна битва між фанатами Apple і іншими брендами не припиняється, адже все залежить від того, хто кращий. Чи варто витрачати гроші на MacBook? Отже, у мене є 9 причин, за якими MacBook дійсно хороший, коли ми говоримо про його якість і ціну.

1. Маки дійсно дешевше в довгостроковій перспективі
Ви напевно можете купити ПК з Windows за низькою ціною. Але справжня вартість продукту повинна розраховуватися на основі не тільки вартості покупки, але і її вартості після продажу або обміну. Це насправді говорить вам скільки дійсно коштує ваш ноутбук. Коли ви розраховуєте вартість продукту таким чином, Macbook легко виграє. Чотирирічний ПК з Windows приблизно нічого не вартий, а ось що ви можете отримати за свій 4-річний Macbook? Це не змагання, оскільки Macbоok легко перемагає будь-який інший комп’ютер.

2. Mac OS X може вижити протягом тривалого часу без виключення
Це одна з важливих причин, по якій професіонали вибирають MacBook замість звичайного ПК. Ви дійсно можете підтримувати працездатність своїх програм, переводити MacBook в сплячий режим і відпочивати. MacBook буде працювати без збоїв, тоді як звичайний ПК буде перегріватися через деяких важких процесів. Насправді я ніколи не вимикаю свій MacBook. Я просто закриваю кришку, коли мені потрібно кудись іти. Остання перезавантаження, яку я пам’ятаю, – два тижні тому, коли я оновив MacBook. Як довго може вижити інший комп’ютер без перезавантаження? Ми всі знаємо відповідь.

3. Мені потрібно визнати, що Apple розуміє стиль
У той час як існує безліч різних стилів ПК, майже всі згодні з тим, що стиль, елегантність і плавність Mac ще не переможені. Вони просто виглядають так круто. Головним чином тому, що вони можуть зрозуміти важливість дизайну для залучення користувача.

4. Плавне інтеграція з iOS через Hand-Off
Apple зміцнила зв’язок між MacBook і iOS-пристроями, завдяки чому MacBook став самим простим і легким ноутбуком в порівнянні з іншими. Завдяки функції Hand-off ви можете запустити замітку, електронного листа або документ на своєму iPhone, або iPad і продовжити на своєму Mac без синхронізації, або збереження чого-небудь в icloud. Це також відноситься до веб-пошуку, пошуку карт, нагадуванням і змін в календарі. Така тісна синхронізація є потужною перевагою, оскільки вона означає, що всі ваші пристрої працюють без збоїв, щоб допомогти вам виконати ваші завдання без будь-яких проблем.

5. Потужна операційна система
Одним з найбільш важливих переваг покупки Mac замість ноутбука з Windows є потужна операційна система Mac OS X. Серце машини завантажено унікальними і дуже корисними функціями. Він має дуже багатий користувальницький інтерфейс, який легко доступний для навігації. Говорячи про продуктивність, це набагато швидше, ніж у інших ПК. Сумісність Mac з Windows без проблем. І якщо ви дійсно хочете використовувати Windows, ви можете. Можна встановити Windows на Mac разом з OS X. Ви дійсно можете насолоджуватися обома варіантами ОС.

6. Маки мають кращі екрани
Retina MacBook і iMac мають екрани з покриттям антивідблиску і без повітряного зазору, що робить їх кращими на ринку. Крім того, стабільна продуктивність з точки зору дисплея з високою роздільною здатністю, на відміну від різних проблем масштабування, з якими ми стикалися на високопродуктивних ноутбуках з Windows і Retina Mac, є кристально чистою перемогою.

7. Безпека
Новітні МacOS мають вбудоване шифрування, надійний захист від збоїв і спрощене резервне копіювання даних на льоту. Користувачі Macbook демонструють невразливість своїх систем перед лицем інших користувачів ПК. Mac постійно піддається меншій кількості атак, ніж комп’ютери під управлінням Windows. Інтернет швидко змінюється з ростом інтернет-атак, і хакери стають все більш просунутими в своїх підходах.

8. Підтримка клієнтів
Обнадіює той факт, що Apple пропонує різні хороші варіанти підтримки та обслуговування, якщо з вашим MacBook щось не так. Apple постійно входить до числа кращих з підтримки клієнтів. Існує також ряд авторизованих постачальників послуг Apple, які можуть допомогти вам у вирішенні будь-яких проблем, що виникають.

9. Трекпад
Apple зберегла Mac OS для введення з клавіатури і миші. Мультитач трекпад і жести виводять MacBook на новий рівень і роблять навігацію по OS X швидкої і зручної. Сам по собі трекпад також найкраще підходить для повсякденної роботи. Він включає в себе жест примусового дотику при одночасному посиленні тиску на трекпад, що дозволяє користувачам легко додавати більше завдань за допомогою простих жестів.

Висновок
В результаті користувачі будуть вибирати продукт, який найкращим чином відповідає їх вимогам. Не всі хочуть купувати MacBook, адже це особистий вибір користувача. Ця стаття просто показує, наскільки MacBook краще за інших в різних аспектах. Ми не хочемо ґрунтуватися на одній з платформ. У кожного ПК є свої плюси і мінуси.

Вам також може сподобатися

3D-друк: примха чи майбутнє?

Усі мають уявлення про те, що пов’язано з побудовою будинку: великі витрати, тривалий процес проектування і ще більш тривалий процес будівництва за участю чоловіків у жовтих захисних шоломах. Але цей…
Відкрити

Що таке кіберспорт і як він впливає на дитину

Багато батьків спантеличені кіберспортом. Як дитина може годинами дивитися, як інші гравці грають у відеоігри? Кіберспорт перетворився в масовий видовищний вид спорту. Ваша дитина любить дивитися баскетбол. Але замість того,…
Відкрити

Ігри на iOS, які допоможуть вбити час

У попередній статті ми представили вам захоплюючі та динамічні ігри. Сьогодні ж ми хочемо показати небанальні ігри для любителів iOS. Мені дійсно подобаються різні ігри, особливо якщо вони чимось унікальні,…
Відкрити

Чому вітряки та вітряна енергія безпечна

Вітряки та вітряна енергія Розвиток альтернативних джерел енергії надає людству шанс захистити нашу природу і всю планету від руйнування. На щастя, уряди різних країн намагаються рухатись до порятунку Землі. Наприклад,…
Відкрити

Розумна куртка

Коли ви вперше надягнете смарт-куртку, яку створили Levi’s і Google, ви зможете забути на секунду, що це не просто куртка з джинсової тканини. Що ж робить її звичайною зовні, але…
Відкрити