Чи нудна Японія за межами Токіо?

Чи нудна Японія за межами Токіо?

Отже, вам цікаво, що робити за межами Токіо. Якщо вам подобається проводити час на свіжому повітрі. Пробувати місцеві страви та діалекти. Відвідувати святині, храми та історичні пам’ятки. Або просто хочеться подихати свіжим повітрям, без довгого очікування наступного поїзда в спеку, то читайте далі! Кращі місця для дослыджень по всій країні.

Хоккайдо

Чи нудна Японія за межами Токіо?

У самій північній частині країни знаходяться одні з найбільш неймовірних краєвидів. Якщо ви відвідаєте столицю Саппоро в лютому, вас чекає один з кращих снігових фестивалів у світі за участю гігантських крижаних скульптур, яким ви здивуєтеся. Якщо ви захоплюєтеся зимовими видами спорту, ви повинні спробувати неймовірно легкий і пухнастий Japow (японська пудра). І свіжі продукти в Хоккайдо – ще одна причина з’їздити туди. Ґрунт там настільки чистий, що тут вирощують одні з кращих (і одні з найдорожчих) фруктів!

Тохоку

Чи нудна Японія за межами Токіо?

Рухаючись на південь, ми потрапляємо в Тохоку. Прибережна зона більш відома як зона, яка постраждала від Великого східно-японського землетрусу 2011 року, включаючи Фукусіму. Однак через шість років після землетрусу регіон знову готовий до дослідження. Звичайно, ви можете зависнути в Сендай, головному місті області, якщо вам потрібне столичне життя, але я рекомендую вам побувати в мальовничих природних місцях, які може запропонувати цей район, таких як неймовірні печери Рюсендо або зубчасті скелі Джодогахами.

Канто

Чи нудна Японія за межами Токіо?

Наступний регіон – Канто, в який входить Токіо. Однак, недалеко від Токіо, у вас є доступ до кількох курортних міст і історичних місць, які не можна пропустити. Наприклад, Хаконе – ідеальне місце, щоб розслабитися і спробувати природні гарячі джерела, які може запропонувати цей район. Одне з найбільш рекомендованих місць для відвідування, яке знаходиться всього в годині їзди на поїзді від Токіо – це Камакура. Чи любите ви пляжі, святині і храми, здорову їжу або піші прогулянки – в Камакуре є все! Навіть просто побачити статую Великого Будди – вже стоїть поїздки туди. Так, і я повинен згадати, що Токійський Діснейленд технічно навіть не в Токіо, а в Тібі. Так що, якщо ви великий шанувальник Діснея, вам все одно доведеться їхати з Токіо!

Чубу

Чи нудна Японія за межами Токіо?

Чуба або центральна Японія – це те місце, де ваше серце підкорить Японія раз і назавжди. Кожна частина країни відома своїми особливими стравами, але легко закохатися в делікатеси, які ви можете знайти в самому серці Японії. Особливо в смажені курячі крильця під назвою тебасакі і смажений вугор або унаги. Крім того, любителям чаю дійсно потрібно роздобути зелений чай префектури Сідзуока. У цьому регіоні також є кілька великих міст, таких як Нагоя і Канадзава, в яких сучасність гармонійно поєднується з класикою. Замок Нагоя, наприклад, знаходиться недалеко від центру міста, а до садів Кенрокуен легко дістатися з центрального ділового району Канадзави.

Кансай

Чи нудна Японія за межами Токіо?

Кансай на заході Японії – другий за відвідуваністю регіон Японії. Після Канто. Двома найбільшими пам’ятками тут є Кіото (колишня столиця Японії) і галасливе місто Осака. Спосіб життя в Кансай безумовно повільніше, ніж в Токіо. Багато людей, вони більш дружелюбны і говіркі. Не дивуйтеся, коли ваш сусід в поїзді вітає вас, іноді використовуючи цікавий діалект регіону. Є безліч історичних місць Кіото: храм Киемидзу і Золотий павільйон Кінкаку-дзи. Також ви не можете пропустити портове місто Кобе і милих оленів, які бродять по Нарі.

Тюгоку і Сікоку

Чи нудна Японія за межами Токіо?

Пройшовши трохи далі на захід, ви потрапите в Тюгоку, на околиці Хонсю (найбільший з чотирьох основних островів Японії) і Сікоку (найменший з основних островів), на південь від Тюгоку. Хоча назви цих місць невідомі багатьом за межами Японії, Хіросіму можна знайти саме тут. Хіросіма – прекрасне місто, яке має очевидне культурне значення, а також є свідченням сили людської волі і наполегливості. Крім історичної значимості регіону, любителі спорту на свіжому повітрі отримають масу задоволення, досліджуючи місцеві пішохідні стежки, пляжі і навіть неймовірну велосипедну доріжку, яка з’єднує кілька островів.

Кюсю і Окінава

Чи нудна Японія за межами Токіо?

І, нарешті, але не менш важливо – це Кюсю і Окінава. Кюсю складається з 8 префектур, включаючи префектуру ланцюга островів Окінава. Відомі міста включають Фукуока, яка є Меккою для любителів рамена, Кумамото, який відновлюється після землетрусу 2016 року за допомогою милого Кумамона, і Нагасакі, місто, де історичні зв’язки Японії з Заходом все ще можна побачити на невеликому штучному острові Деджіми.

Що стосується Окінави, то не вистачить слів про те, наскільки прекрасна Окінава. Від незайманих пляжів з білим піском до неймовірно унікальної кухні – Окінава не схожа ні на що в Японії і є раєм на Землі. Сядьте на пором зі столиці Наха і, не поспішаючи дістаньтеся, до будь-якого з невеликих островів цього району. Можливо, ви більше ніколи не повернетеся в Токіо, коли відчуєте в легенях трохи свіжого окинавского повітря.

Ви запитаєте, чи не нудно в Японії за межами Токіо? Точно ні!

Вам також може сподобатися

One step away from death

Once my family and I went on vacation to the mountains to try snowboarding. When you are on holiday, you hope to relax and have a lot of fun. But when you relax with an extreme sport, there are risks of getting hurt or even worse.
Відкрити

Цікаві факти про Сибір

Величезний регіон Сибір Росія, що тягнеться від Уральських гір до узбережжя Тихого океану, перетворився в справжню Мекку для любителів природи з усього світу. Це царство дикої природи, густих лісів, кришталево-блакитних…
Відкрити