Чи викликають навушники втрату слуху?

Чи викликають навушники втрату слуху?

Чи викликають навушники втрату слуху?

Навушники внутрішнього типу і навушники стали основним продуктом нашої електроніки і Невід’ємною частиною того, як ми слухаємо музику. Слід запитати, чи викликають навушники втрату слуху або це тактика залякування, що змушує підлітків виймати навушники?

Зараз складно слухати музику без навушників. Багато звукові системи не можуть впоратися з інтенсивністю певних пісень, і музиканти знайшли способи використовувати навушники в своїй музиці. Деякі пісні звучать по-різному в навушниках або без них, а при відтворенні через динаміки їм може не вистачити глибини.

Однак багато досліджень показують, що навушники викликають втрату слуху. Це не обов’язково пов’язано з їх використанням. Як і більшість речей, навушники можна використовувати неправильно і завдати шкоди нашому здоров’ю. Використовуючи їх занадто часто і занадто голосно, ми можемо завдати непоправної шкоди нашій здатності чути. Це основна проблема молодих людей, які слухають музику дуже голосно і дуже часто.

Небезпека, пов’язана з гучною музикою, а не новина. Молоді люди десятиліттями слухають гучну музику, починаючи з рок-концертів більше 40 років тому. Тільки музиканти і завзяті фанатки втратили слух через ЦИХ практик. Однак там, де більшість людей відвідували гучні концерти лише зрідка, молоді люди тепер слухають гучну музику майже кожен день. Це призводить до раннього початку випадків NIHL або втрати слуху, викликаної шумом.

Як навушники шкодять слуху

Направляючи звук прямо у вуха, навушники покращують якість звуку і дозволяють людям слухати музику наодинці. Для відтворення музики вголос не потрібні динаміки, і ви єдиний слухач приватного шоу. Гітари звучать чіткіше, вокал більш деталізований, а такі ефекти, як об’ємний звук, досягаються легко. Однак це також залишає місце для небезпеки.

Щоб заблокувати інші звуки, можна збільшити гучність до небезпечного рівня. Щоб дати вам уявлення про те, наскільки це голосно насправді, давайте проведемо порівняння. Двигун мотоцикла працює на 100 децибел, а бензопила працює приблизно на такий же гучності. Це гучні неприємні звуки, які можуть пошкодити наші вуха і викликати дзвін протягом декількох годин після цього.

Для порівняння, музичний програвач, що працює на 70% гучності, відтворює звуки рівні 85 децибел. Ці звуки відтворюються прямо у вухах, посилюючи цей ефект. Якщо ви перебуваєте в шумному автобусі або літаку, ви збільшуєте гучність, щоб музика виділялася на тлі фонового шуму. Якщо фоновий шум складає 75 дБ, ви можете збільшити гучність до 90 дБ, щоб чути його чітко. Проблема в тому, що вуха все одно, навіщо ви збільшуєте гучність. Для вуха 90 дБ це 90 дБ.

Як запобігти втраті слуху?

Не панікуйте; вам не потрібно відрізати всі шнури навушників, щоб запобігти втраті слуху. Збереження розумної гучності може максимально захистити ваші вуха; також допомагає обмеження використання ЦИХ пристроїв.

Розумно носить навушники з хорошим пасивним або активним шумозаглушення. Зменшуючи зовнішній шум, ви можете відтворювати музику на безпечному рівні і при цьому чути її относительно голосно і чітко. Крім того, вдень знайдіть час, щоб насолодитися тишею або тихим шумом, і ніколи НЕ засинаю під музику, що грає в навушниках. Як і інші м’язи, наші вуха втомлюються і потребують відпочинку. Тому вам потрібно робити перерви для прослуховування, щоб захистити свої вуха. Зменшуючи гучність і уникаючи тривалого впливу, ви можете підтримувати здорові відносини з музикою і знизити ризик розвитку шуму у вухах і тиннитус.

Якщо ви вважаєте, що у вас вже може бути втрата слуху, перевірка слуху може допомогти вам визначити, чи потрібен вам професійний діагноз. Перш ніж витрачати гроші на аудіограму і повне обстеження, спробуйте скористатися інтернет-ресурсами. Signia пропонує онлайн-тест слуху. До втрати слуху слід ставитися серйозно, і її раннє виявлення може дозволити вам Отримати важливе лікування. Слухові апарати можуть дозволити вам знову чітко чути, а рання діагностика допоможе вам уникнути друге небезпек, пов’язаних з втратою слуху.

Вам також може сподобатися

Неймовірно цікаві факти про Стародавній Єгипет

Річка Ніл мала важливе значення для розвитку давньоєгипетської цивілізації Факти Стародавнього Єгипту показують, що велика єгипетська цивілізація не могла б розвиватися до такої міри, якби не річка Ніл. Завдяки воді…
Відкрити

12 неймовірних фактів про павуків

Павуки – одна з груп безхребетних, за якими найпростіше спостерігати, і вони чарівні істоти. Ось деякі з наших улюблених цікавих фактів про павуків. 1. Павуки комахи? Павуки – павукоподібні. Вони…
Відкрити