Чому вітряки та вітряна енергія безпечна

Чому вітряки та вітряна енергія безпечна
DCIM101MEDIADJI_0405.JPG

Вітряки та вітряна енергія

Розвиток альтернативних джерел енергії надає людству шанс захистити нашу природу і всю планету від руйнування. На щастя, уряди різних країн намагаються рухатись до порятунку Землі. Наприклад, у 2008 році Міністерство енергетики США оголосило про мету виробляти 20% енергії країни за допомогою вітряних турбін. І це не дивно, адже зараз це одне з найбільш розвинених альтернативних джерел енергії. Багато людей встановлюють вітрогенератори, щоб заощадити свої гроші та зменшити вплив на навколишнє середовище. На жаль, таке джерело енергії може не задовольнити їхні очікування, оскільки має ряд недоліків. Ось чому буде чудовою ідеєю дізнатися більше про плюси та мінуси вітрогенераторів, перш ніж починати вкладати в них кошти. Також не забудьте ознайомитись із популярним міфом про це відновлюване джерело енергії.

5 найкращих переваг енергії вітру

Постійний розвиток вітрогенераторів відкриває нові можливості та навіть може допомогти розв’язати проблему енергетичної кризи. Крім того, іноді це джерело енергії може бути навіть кращим вибором, ніж сонячні панелі, оскільки воно не залежить від прямих сонячних променів.

 

1 Додаткова економія

Перш за все, нема потреби заправляти вітрогенератори, оскільки вони працюють лише на потужності, що генерується вітром. Крім того, візьміть до уваги, що однієї великої вітрогенераторної установки достатньо для забезпечення електрикою близько 600 американських будинків. І якщо власники вітрових електростанцій виробляють більше енергії, ніж потрібно, вони можуть почати продавати енергію та перетворювати її на додаткові гроші.

 

2 Передові технології

Завдяки технологічному розвитку виробники постійно вдосконалюють вітрогенератори та надають їм вдосконалену потужність з виробництва електроенергії. Існує дуже багато типів вітрогенераторів, тому без проблем можна вибрати саме той, який підходить для дому чи бізнесу. І прогрес, здається, не зупиняється, тому незабаром з’являться ще кращі конструкції та технології, які дозволять виробляти більше електроенергії та працювати більш спокійно.

 

3 Зменшення витрат та низька плата за обслуговування

Доступність – одна з найважливіших переваг енергії вітру. Згідно зі статистикою, ціни на вітрогенератори за останні кілька десятиліть впали на 80%. Чудовим фактом є те, що експерти прогнозують, що вони будуть зменшуватись у майбутньому, тому кожен охочий зможе придбати вітряну турбіну для дому. І ще одна перевага полягає в тому, що вам не потрібно буде витрачати багато грошей на підтримку такого будівництва.

 

4 Космічна ефективність

На відміну від сонячних панелей, вітрогенераторам не потрібно так багато місця. На додаток, земля між цими джерелами енергії може використовуватися для різних цілей, таких як сільське господарство. Зараз лише 1,5% сільськогосподарських угідь США використовуються для виробництва енергії вітру. Як бачите, є можливість розробити безпрограшну стратегію як для фермерів, так і для власників вітроенергетичних установок. Такий підхід допоможе отримати більше зеленої енергії та забезпечить сільськогосподарську галузь додатковим джерелом доходу.

 

5 Зелена та стійка енергетика

Вітер не може зливатися так само, як інші відновлювані джерела енергії. І якщо ви живете у вітряному районі, вітряні турбіни – це точно те, що вам потрібно. Крім того, для виробництва енергії вітру не потрібні шкідливі хімічні речовини, які можуть забруднювати повітря та завдавати шкоди навколишньому середовищу. Вітрові турбіни можуть забруднювати нашу планету лише під час їх виготовлення, транспортування та встановлення. Тим не менш, нещодавно компанія Vestas оголосила, що її інженери збираються вирішити цю проблему та розробити 100% екологічний процес виробництва найближчим часом.

 

Топ 5 мінусів енергії вітру

На жаль, будь-яке джерело зеленої енергії має певні недоліки, і енергія вітру не є винятком. Іноді неможливо передбачити швидкість вітру, оскільки вона часто може падати та підніматися. Крім того, виробники ще не вирішили проблему із шумовим забрудненням. Ось чому, якщо ви хочете уникнути розчарувань, вам слід дізнатися про всі недоліки енергії вітру, перш ніж приймати рішення про встановлення вітрогенератора.

 

1 Дорога установка

Хоча вітрогенератори дешеві в обслуговуванні та експлуатації, їх установка може мати свою ціну. Крім того, майте на увазі, що пройде не менше 10 років, перш ніж генератор вітрової енергії заплатить за свій шлях.

 

2 Небезпечний для деяких тварин

Небезпека для птахів і кажанів, безумовно, є одним з найбільших недоліків енергії вітру. І, на нещастя, зараз неможливо подолати цю проблему. За словами сенатора США Ламара Олександра, щороку вітрогенератори вбивають від 10 000 до 440 000 птахів. Тим не менше, це проблема не лише вітроенергетичної галузі. Наприклад, через зіткнення з високими будівлями щорічно гине понад 950 мільйонів птахів. Вітряк вражає птаха

 

3 Забруднення шумом

Ви обов’язково зіткнетесь з цим недоліком, якщо будете жити поблизу вітряних електростанцій. Візьміть до уваги, що ці конструкції видають звук близько 60 дБ. На випадок, ви Збираєтесь встановити вітрогенератор у житловому районі? Ви повинні бути готові до того, що ваші сусіди можуть скаржитися на це. Можливо, це головна причина, чому енергія вітру – поганий вибір, якщо ви живете в густонаселеному регіоні. Крім того, якщо ви встановите його у віддаленому районі, вам доведеться перенаправити додаткові гроші на будівництво ліній електропередачі. Випробування шумового забруднення вітрових генераторів

 

4 Не підходить для всіх місць

Вітрогенератори можуть використовувати свій потенціал, лише якщо вони встановлені в місцях, де вітер може досягати високої швидкості. Крім того, такі міста, як Тонаванда, навіть запровадили закони, що забороняють встановлювати великі вітрові турбіни біля своїх кордонів.

 

5 Змінне джерело енергії

Нарешті, найбільші проблеми з енергією вітру включають її ненадійність. Вітрові турбіни виробляють електроенергію лише тоді, коли дме вітер. Споживачі такого типу зеленої енергії можуть страждати від можливих збоїв, спричинених низькою швидкістю вітру. Водночас така мінливість унеможливлює прогнозування точної кількості електроенергії, яку вироблятиме вітрогенератор.

 

Підроблені недоліки енергії вітру

Хоча енергія вітру має як переваги, так і недоліки, деякі люди вигадують міфи про різні недоліки та негативні наслідки. Вони пишуть багато поганого про енергію вітру та виступають проти встановлення вітряних електростанцій. Більше того, вони поширюють фальшиву інформацію, яка надзвичайно шкідлива для розвитку вітроенергетичної галузі та може налякати майбутніх інвесторів.

 

1 Вітроелектростанції потворні, непопулярні та негативно впливають на туризм

Насправді люди мають різні думки щодо того, що виглядає приємно, а що потворно. Більше того, є кілька досліджень, які доводять, що багато людей схожі на дизайн сучасних вітряних турбін. Вони вважають їх цікавою особливістю будь-якого пейзажу.

 

2 Побудова вітроелектростанції вимагає більше енергії, ніж коли-небудь

Завдяки сучасним технологіям та вдосконаленням у галузі вітроенергетики середній вітрогенератор може окупити енергію, що використовується у процесі її виробництва, за 4 місяці. Крім того, такі конструкції розраховані на експлуатацію понад 20 років. Навіть після закінчення трудового життя можна відновити використану територію, не витрачаючи багато грошей чи енергетичних ресурсів.

 

3 Вітряні ферми шкодять цінам на нерухомість

У 2009 році уряд США провів дослідження, щоб з’ясувати, чи впливають вітрові електростанції на оцінку будинків, розташованих неподалік. Результати показали, що ціна на майно, розташоване менш ніж за 1,5 км від вітрогенераторів, була такою ж, як і для будівель, розташованих на відстані більше ніж 8 км.

 

Поширені запитання про енергію вітру

Звичайно, неможливо розповісти про всі плюси та мінуси вітроенергетики, а також відповісти на всі питання, пов’язані з енергією вітру. Однак, якщо ви хочете розширити свої знання та з’ясувати нові цікаві факти, вам неодмінно слід ознайомитись з інформацією, наведеною у цьому FAQ.

 

1 То які недоліки енергії вітру?

Як уже зазначалося вище, до основних недоліків енергії вітру належать небезпека для тварин, шумове забруднення, ненадійність та дорога установка. Але все ж є шанс, що виробники вітрогенераторів подолають ці проблеми найближчим часом.

 

2 Чи можна зберігати енергію вітру?

Якщо вітроелектростанція сконструйована з батареями, вона може зберігати електроенергію. Це чудовий факт для людей, які хочуть використовувати енергію, вироблену за ніч.

 

3 Чи можна використовувати енергію вітру в автомобілях?

Зараз є кілька прототипів автомобілів, що працюють від вітру, включаючи Formula Zero, розроблену Mercedes та Lotus Nemesis. Крім того, у 2008 році групі німецьких студентів вдалося створити чудовий Вентомобіль. Ось чому є ймовірність того, що незабаром ми побачимо на ринку вітромобілі.

 

Висновок

Як бачите, існують різні переваги та недоліки енергії вітру. Тим не менше, чудово, що вчені та інженери намагаються впроваджувати кращі технології та створювати на 100% екологічні та безпечні вітрогенератори. Існує велика ймовірність того, що всі негативи вітрової енергії будуть усунені за допомогою кращих виробничих процесів, нових конструкцій тощо. Пам’ятайте, що придбання вітрогенераторів – це надійний спосіб підтримати виробників та заохотити їх до нових удосконалень. Крім того, це чудовий шанс отримати чудове зелене джерело енергії та заощадити свої гроші.

 

 

Вам також може сподобатися

Що краще пк або консоль

Запитайте сьогодні геймера, на чому вони грають «ПК або консоль», і ви, ймовірно, отримаєте детальний список причин, чому одна з них краще, ніж інша. Проте, цей обмін думками очікується, оскільки…
Відкрити

Топ 5 ігор для слабких пк

Незважаючи на те, що для переважної більшості нових ігор потрібний дуже потужний комп’ютер, який в кінцевому підсумку виявляється дорогим, існує також пристойну кількість відмінних легких комп’ютерних ігор, які не поступаються…
Відкрити

Розумна куртка

Коли ви вперше надягнете смарт-куртку, яку створили Levi’s і Google, ви зможете забути на секунду, що це не просто куртка з джинсової тканини. Що ж робить її звичайною зовні, але…
Відкрити

Хто відкрив електрику?

Хто відкрив електрику? Електрика – це форма енергії, яка трапляється в природі, тому вона не була «винайдена». Що стосується того, хто це відкрив, існує безліч помилок. Деякі вважають, що Бенджамін…
Відкрити