Діалог у темряві

Діалог у темряві

Кожен, хто коли-небудь хотів дізнатися, як сліпі люди сприймають світ, тепер має можливість зробити це.

“Діалог у темряві” – це захоплююча соціальна, моральна й емоційна подорож. Ви отримаєте можливість відчути повсякденне життя: прогулятися парком, здійснити круїз на човні або відвідати кафе в абсолютній темряві. Щоденна рутина стає захоплюючою, ролі людей змінюються, коли зір залишає одних і переходить до інших.

Сліпі і слабозорі люди беруть активну участь у відкритті очей на те, що їх світ не бідний, а просто відрізняється.

Виставка покликана надати відвідувачам унікальний досвід, познайомити їх з багатим світом відчуттів, прихованим всередині кожної людини, і створити неупереджену зустріч між сліпими і зрячими людьми.

Перша виставка була відкрита у Німеччині 1988 року. З того часу концепція поширилася по всьому світу і отримала велике визнання.

Виставка має 3 основні теми:

Зустріч із собою та своїми почуттями

У світі постійної візуальної стимуляції, в якій комп’ютер і телебачення домінують більшу частину нашого часу, виставка виштовхує нас із зони комфорту, орієнтуючи на світ без зображень, де кожен може відчути один одного.

Зустріч із собою в групі

Під час прогулянки ви відчуваєте соціальний тиск, через який ті проблеми, які вже існували в групі можуть сильно зрости.
Після туру ви зможете обговорити питання, пов’язані з особистим і груповим спілкуванням, а також інші теми, що стосуються соціальних норм, які існують в групі.

Зустріч зрячих і сліпих

Прогулянка у темряві імітує світ, який відчуває сліпа людина, і, таким чином, відкриває інтимний, неупереджений діалог між сліпими і зрячими людьми. На виставці здійснюється зміна ролей, де «ослаблена» людина стає лідером і, тим самим, «показує», що його або її світ має свої власні кольори.

Відкритість у спілкуванні зі сліпими людьми також дає можливість піднімати теми особистих і групових відмінностей, включаючи розходження в думках і перспективи життя.

Діалог у темряві

Ми щиро віримо, що виставка може допомогти зміні у сприйнятті людей один одним.

Більше інформації

Вам також може сподобатися

Технології, що змінять світ

За останні п’ять років технології зробили великий крок у своєму розвитку. Однак це тільки початок, адже нескінченність не межа, і в майбутньому ми, можливо, зможемо жити як герої науково-фантастичних фільмів.…
Відкрити

Топ 5 ігор для слабких пк

Незважаючи на те, що для переважної більшості нових ігор потрібний дуже потужний комп’ютер, який в кінцевому підсумку виявляється дорогим, існує також пристойну кількість відмінних легких комп’ютерних ігор, які не поступаються…
Відкрити

Що краще пк або консоль

Запитайте сьогодні геймера, на чому вони грають «ПК або консоль», і ви, ймовірно, отримаєте детальний список причин, чому одна з них краще, ніж інша. Проте, цей обмін думками очікується, оскільки…
Відкрити

Топ 10 найкращих серіалів

Ви вже знаєте, які у вас улюблені телешоу, і ви, ймовірно, знаєте, які шоу у ваших друзів, особливо якщо вони відверто висловлюються в соціальних мережах. Але чи замислювалися ви коли-небудь…
Відкрити