Дикі тварини, які стали зірками кіно

Дикі тварини, які стали зірками кіно

Усі ми, звичайно ж, любимо фільми і мультфільми про котиків і собачок! Але багато диких тварин також стають популярними героями кінематографа. Пропонуємо вам топ тварин, які стали зірками кіно!

Леви
Дикі тварини, які стали зірками кіно

Якщо ви не знаєте, хто такі Мустафа і Сімба з “Король Лев”, напевно, ви живете в печері. Ці син і батько з породи котячих безсумнівно підкорили серця мільйонів дітей і дорослих.

ПінгвіниДикі тварини, які стали зірками кіно

Так, цих пірнаючих тварин ми бачили в “Птахи 2: Подорож на край світу”. Ну а хто зможе забути пісні і танці імператорських пінгвінів з “Роби ноги”? Завдяки їх популярності в кіно, ми змогли познайомитися з пінгвінами ближче.

Великі білі акулиДикі тварини, які стали зірками кіно

“Щелепи” стали причиною, по якій більшість з нас до сих пір боїться тіней на дні басейну. Разом з нервуючої музикою, що попереджає про появу акул, цей трилер розвіяв нашу безтурботність по відношенню до цих істот.

БурундукиДикі тварини, які стали зірками кіно

Елвін, Теодор і Саймон. Чи потрібно продовжувати? Це тріо з братів-співаків з незабутніми голосами відомо в кіно більше за їх пригоди, ніж навіть за відому Різдвяну пісню.

ДельфіниДикі тварини, які стали зірками кіно

Пам’ятаєте ситком “Фліппер”? Дівчинка-дельфін, яка зіграла головну героїню, була улюбленицею цього кінофільму.

Риба клоунДикі тварини, які стали зірками кіно

Багато хто з нас ніколи не чув про цю крихітну кольорову рибку до виходу на екрани фільму “У пошуках Немо”. Цей блокбастер дозволив нам зазирнути в анімований підводний світ, нехай навіть і в кіно.

СлониДикі тварини, які стали зірками кіно

“Дамбо” – ще один класичний Диснеївський мультфільм про милого літаючого слоненя з великими вухами. Після нього слони викликають у нас лише позитивні емоції.

А яких тварин, які підкорили екрани кінотеатрів, згадали ви?

Більше інформації на сайті.

Вам також може сподобатися

Що їдять дельфіни?

Зубчасті кити (включаючи всіх дельфінів) – м’ясоїдні тварини; вони їдять інших тварин. Дельфіни їдять різноманітну рибу, кальмарів, креветок, медуз і восьминогів. Типи риб і інших істот, які їдять дельфіни, залежать…
Відкрити

Факти про гігантських кальмарів

Гігантський кальмар – найбільший з усіх відомих видів кальмарів і найбільший безхребетний на планеті. Вважається, що він населяє всі океани світу. На сьогоднішній день він виявлений в північній частині Атлантичного…
Відкрити