Дивовижна їжа McDonald’s з усього світу

Дивовижна їжа McDonald's з усього світу

Ресторани McDonald’s популярні в багатьох країнах світу і вже стали повсякденною частиною нашого життя. Але різні культури відрізняються своєю унікальністю. Кожна країна привносить свої незвичайні страви. Що ж такого дивовижного, місцями навіть дивного приховує меню, з різних частин планети?

Сьогодні ми раді поділитися з вами незвичайною їжею з McDonald’s.

ІСПАНІЯ – суп з Гаспачо

Іспанський McDonald’s подає традиційний гаспачо-суп в пластикових чашках і маленьких пляшечках. Місцеві жителі – одні з найпалкіших шанувальників супів.

НІМЕЧЧИНА – Nürnburger

Не дивуйтеся якщо знайдете в Німецькому McDonald’s пиво або навіть McRib – пряний бутерброд зі свинячими реберцями. Не так давно великою популярністю користувався Nürnburger – незвичайний гамбургер з ковбасками замість звичної котлети.

США, КАНАДА – McLobster

В Америці і Канаді час від часу ви можете знайти сендвіч з Атлантичного омара. Однак це задоволення не з дешевих. Приготуйтеся витратитися, якщо вже вирішили спробувати його.

МЕКСИКА – McMollet

Мексика може похвалитися своїми знахідками швидкого харчування, натхненними національною кухнею. Наприклад, McMollets – варіант мексиканського сніданку з коржів зі смаженими бобами, сиром і сальсою.

ІНДІЯ – MсSpicy Paneer

Індія багата на вегетаріанські страви. McDonald’s не став винятком, тут ви можете знайти гамбургер з овочевим коржем або рулет зі смаженим домашнім сиром.

ПІВДЕННА КОРЕЯ – Рисовий бургер

Не рідко в Корейських McDonald’s пропонують гамбургери з рису, його використовують замість булочки. Досить кумедна ідея.

ЯПОНІЯ – Картопля-фрі з шоколадом

Думаєте верх дивацтва поєднувати солону картоплю з шоколадним соусом? А ось японці мають іншу думку. Вони перетворили дивакувату ідею в реальність і досить успішно.

+ Бонус

Правильний чізбургер

Дивовижна їжа McDonald's з усього світу

Tastemade створив сендвіч, що складається повністю з різних сортів сиру!

Список дивних і кумедних страв дуже великий. Дізнайтеся про них більше, а ще краще спробуйте самі.

Вам також може сподобатися

Чашка кави за 24$

Люди готові платити 25,000 $ за тако та 195,000 $ за пляшку вина, але чи може ціна за чашку кави досягати таких вершин? Чашка кави в Eleven Madison Park в…
Відкрити

Цікаві факти про Великдень

Люди з різних культур та країн по-різному ставляться до того, що таке Великдень. Вони також по-різному тлумачать його первісне значення та свої традиції щодо того, як це святкувати. Ось декілька…
Відкрити

Coffee time

Ні для кого не є таємницею, що ранок починається з кави. Люди з багатьох країн готові підтримати нашу думку. Цей напій із просто чудовим ароматом здатний підкорити серця мільйонів. І…
Відкрити