Дивовижні факти про дельфінів

Дивовижні факти про дельфінів

Дельфіни – досить інтелектуальні істоти, але в той самий час кумедні і милі. Ніхто не встоїть перед їх чарівністю. Ми підготували дивовижні факти про цих морських мешканців, котрі не змусять вас пройти повз.

Ці водні ссавці колись були наземними тваринами. На думку вчених, дельфіни, коли вони жили на суші, були схожі на маленьких вовків як поведінкою, так і за зовнішнім виглядом.

Дивовижні факти про дельфінів

 

Вбивство дельфінів каралося смертю в Стародавній Греції. Греки дали їм прізвисько «hieros ichthys», що дослівно перекладається як «священна риба».

 

Дельфіни не жують. Зуби в них призначені для захоплення їжі. Вони не можуть жувати, тому, що не мають м’язів щелепи.

Дивовижні факти про дельфінів

 

Вчені підтверджують, що дельфіни здатні на самосвідомість і можуть розуміти 60 слів, з яких створюють понад 2000 речень.

 

Дивним є те, що, хоча дельфіни і вважаються водними ссавцями, вони дійсно здатні втопитися при попаданні в легені хоча б столової ложки води.
Дивовижні факти про дельфінів

 

Дельфіни повністю позбавлені нюху. Однак вони можуть розпізнавати смак і розрізняють солоний, гіркий, кислий і солодкий смаки.

 

Дельфіни здатні виробляти кліки і свистки для спілкування. У людей це буде схоже на два різних речення, двома різними голосами, з різним тоном.

Дивовижні факти про дельфінів

Більше інформації

Вам також може сподобатися

Цікаві факти про Квакерский папугах

Квакерські папуги – це птахи, які мають веселих, енергійних особистостей. Вони є популярними домашніми тваринами у всьому світі. Ці розмовляючі папуги вигадливі, розумні та розважальні. Ці барвисті папуги сумно відомі…
Відкрити