Екологічні проблеми в Австралії

Екологічні проблеми є одними з основних, що обговорюються урядом Австралії.
Екологічні проблеми в Австралії

Екологічні проблеми є одними з основних, що обговорюються урядом Австралії. Зараз австралійська екологія все ще страждає від останніх масових пожеж, а також від кліматичних змін. Більше того, експерти вже помітили різке зменшення чисельності різних видів та такі страшні проблеми, як дефіцит прісної води. Ця стаття надасть вам останню інформацію про найважливіші екологічні проблеми в Австралії. Крім того, ви дізнаєтесь, з якими наслідками та результатами можуть зіткнутися австралійці, якщо вони не зможуть подолати ці проблеми. У той же час, враховуйте, що деякі місцеві екологічні проблеми можуть не згадуватися в цій статті.

Поточні екологічні проблеми в Австралії

Лісові пожежі, які поглинули весь континент, відновили фокус на основних екологічних проблемах в Австралії. Тим не менше, правда, деякі з них зростали за кілька років до трагедії. Надзвичайно важливо зосередитись на таких екологічних проблемах і прочитати про них, якщо ми хочемо зупинити екологічні зміни в Австралії.

Перевилов

Ця екологічна проблема в Австралії вже зменшила частину запасів риби в країні до критично низького рівня. Інтенсивна риболовецька діяльність, яку ведуть австралійські комерційні риболовлі, є головним корінням цієї проблеми. Також деякі біотопи риб демонструють зниження біологічної продуктивності. Це означає, що екосистемі потрібно більше часу для поповнення. Надмірний вилов в Австралії вже поставив під загрозу такі види риб, як лящ, звичайний склад та ін. Крім того, величезною загрозою є незаконний промисел, що призводить до втрат 11-33 мільярдів доларів щороку.

Надмірний випас худоби

Австралійське тепличне бюро підготувало звіт, в якому повідомлялося, що 13% лісів континенту було вирубано під сільськогосподарські угіддя з 18 століття. Надмірний випас в Австралії є однією з ключових причин, що шкодять біорізноманіттю країни. Більше того, надмірне випасання худоби сприяє опустелюванню, а також сприяє поширенню шкідливих рослин. Крім того, це сприяє забрудненню земель в Австралії.Також є ще один фактор, який спричиняє втрату лісистості в Австралії. Розширення міських територій майже знищило прибережні ліси біля прибережних районів континенту. Плюс, за вирубкою лісів супроводжуються такі екологічні проблеми, як солоність грунту.

Втрата біорізноманіття

У 2019 році Організація економічного співробітництва та розвитку оцінила стан біорізноманіття в Австралії як “поганий та погіршується”. Крім того, ОЕСР зазнала критики щодо зусиль уряду щодо захисту видів, що перебувають під загрозою зникнення. Організація заявила, що близько 81 екосистеми можуть загинути, якщо Австралія не вживатиме більш активних профілактичних заходів. Крім того, поява нових видів також впливає на біорізноманіття округу. Дослідження Австралійської групи біозахисту виявило, що щороку на континенті з’являється майже 20 нових шкідників. Іноді їх діяльність серйозно шкодить рідним екосистемам. Ще один серйозний тиск на навколишнє середовище Австралії чинить бур’ян. За кілька років на континент вторглися понад 2000 видів інтродукованих рослин. Зараз вони є скрізь, включаючи узбережжя, пустелі, сільськогосподарські угіддя та ліси. Крім того, понад 200 видів рослин-паразитів потрапили в австралійські води завдяки баластній воді з судноплавства.

Проблеми сталого розвитку

Ці проблеми, безумовно, слід розміщувати поряд з найважливішими екологічними проблемами Австралії. Хоча деякі з них зараз можуть бути не очевидними, вони можуть вплинути на екосистеми континенту в майбутньому. Нещодавно ОЕСР підготувала огляд, присвячений більшості питань сталого розвитку в Австралії. Серед попереджувальних ознак – той факт, що країна не має довгострокової стратегії сприяння сталому розвитку. В країні є одна з найбільш вуглецевих економік у світі, але, здається, Австралія все ще не готує довгостроковий план зменшення викидів. Організація також помітила, що все більше австралійців починають користуватися приватними автомобілями замість громадського транспорту. За останні десять років країна витратила понад три чверті транспортних інвестицій на будівництво нових доріг. У той же час стратегії збереження та вигрожуваних видів потребують більше фінансування, щоб процвітати. Незважаючи на всі ці проблеми, уряд країни все ще більше фокусується на розвитку інфраструктури, а не на захисті навколишнього середовища. Австралійська політика в галузі сільського господарства, лісового та гірничого господарства часто суперечить екологічним цілям.

Забруднення води

Це турбує екологічна проблема в Австралії. Інтенсивна аграрна політика важко постраждала від узбережжя та вод континенту. За останніми статистичними даними, тони азоту та фосфору щороку потрапляють у річки. Крім того, багато поживних речовин та пестицидів, якими користуються місцеві фермери, знаходять шлях до океану під час повені. Вони руйнують рівновагу в морських екосистемах і блокують сонячне світло, життєво важливе для коралових рифів і морських трав. Крім того, щороку сотні китів, альбатросів та черепах гинуть через все більше забруднення води в Австралії. Однак хороша новина полягає в тому, що такі організації, як WWF, постійно допомагають країні вирішити цю екологічну проблему. Наприклад, вони співпрацюють з гігантами супермаркетів, щоб покращити переробку поліетиленових пакетів для покупок і намагаються зменшити їх обіг.

Висновок

Урядові доводиться долати багато проблем, щоб вирішити екологічні проблеми в Австралії. Країна повинна розробити більш чисті та екологічні стратегії, які допоможуть розвивати свою економіку, не завдаючи шкоди природі. Крім того, слід пам’ятати, що кожен громадянин може допомогти зменшити вплив людства на навколишнє середовище. Зробити більш усвідомлений вибір – це перший крок до порятунку нашої планети. Наприклад, використання природних добрив замість хімічних речовин може стати гарним початком для кожного фермера, який хоче покращити стан навколишнього середовища в Австралії.

Вам також може сподобатися

Роздуми про миттєве й вічне, сенс життя, щастя людини в розумінні Володимира Винниченка та моєму розумінні

Володимир Винниченко – дуже відомий поет, політик та письменник. В своїй відомій новелі “Момент” він пише про щастя в житті людини, відповідаючи на запитання: “Чи може бути щастя вічним?”. Відверто…
Відкрити

Цікаві факти про Мертве море

Мертве море – одне з найсолоніших водойм у світі. В даний час він займає сьоме місце, приблизно 337 грамів солі на кожен кілограм води в морі. Це фактично робить Мертве море приблизно в 10 разів солоніше за океан і дає йому щільність 1,24 кілограма на кожен літр. Ця щільність означає, що людям і тваринам навіть не потрібно докладати жодних зусиль, під час плавання в Мертвому морі. Вони просто будуть плавати за замовчуванням від того, наскільки густа сіль робить воду.
Відкрити

Вісім причин, за якими ви повинні побувати в Південній Америці

Південна Америка – дивовижний континент. Той, хто досліджував цей регіон, скаже вам, будь то короткострокову відпустку або тривала поїздка, є багато причин відвідати Південну Америку. Проте, Південна Америка – це…
Відкрити

50 цікавих фактів про Тихий океан

Понад 1,1 мільярда років тому існував суперконтинент під назвою Родинія, до якого входили землі, які ми тепер знаємо як Австралія, Антарктида, Америка, Південний Китай, Гренландія, Сибір та Західна Африка. Він розпався через 350 мільйонів років, що призвело до утворення раннього моря.
Відкрити

Банкрутство громадянина

Вступ Актуальність теми. Сьогодні відносно небагато країн світу впровадили в національне законодавство юридичні засоби розв’язання проблем заборгованості громадян, які не є суб’єктами підприємницької діяльності. Однак тенденції останніх років свідчать, що впровадження…
Відкрити

Подорожі з друзями

Ніщо не зрівняється з часом, проведеним з друзями. Якщо ви мрієте про подорож з одним або десятьма людьми, хвилювання про нові пригоди скоро втіляться в реальність! Ось кілька корисних порад,…
Відкрити