Фестиваль «Дорога на Схід»

Фестиваль «Дорога на Схід»

Запрошуємо, усіх бажаючих, відвідати фестиваль «Дорога на Схід»???? !!!
18-19 серпня в Ізюмі та в селі Іванівка, на «Фазенді Виноград» пройде другий літературно-музичний фестиваль «Дорога на Схід».
Ініціатором фестивалю є Благодійний Фонд Сергія Жадана, головними партнерами — «Райффайзен Банк Аваль», Харківська обласна державна адміністрація та міська рада Ізюма. Одним із партнерів фестивалю виступив Харківський обласний центр молоді.
Пре-паті фестивалю відбудеться 18 серпня у дивовижному місці, на «Фазенді Виноград» у селі Іванівка. Тут влаштують зручний кемпінг???? і затишну сцену просто неба????. Вечірню програму розпочне (о 19:00) «Лінія Маннергейма» — музично-літературний проект Сергія Жадана, Олега Каданова та Євгена Турчинова. Продовжить вистава «Альберт, або Найвища форма страти» за участі Юрія Андруховича.
Доїхати до «Фазенди» із Ізюма та Харкова, а на ранок дістатися до Ізюма можна буде додатковими автобусними рейсами, котрі пустять ХОДА та Ізюмська міськрада. Реєстрація на автобуси та місця у кемпінгу розпочнеться у липні.
19 серпня працюватимуть три сцени. На першій, у кінотеатрі «Спартак», можна буде почути і побачити поетів — Любу Якимчук, Артема Полежаку, Юрія Андруховича, Олексія Чупу та Дмитра Лазуткіна.
Друга сцена розташується в центрі міста, разом із ярмарком. Тут зберуться переважно етноколективи.
Нарешті, на третій сцені, над річкою, звучатимуть українські ска-панк, поп-реґі, фанк та етно-рок.
Організатори обіцяють художній сюрприз для мешканців Ізюму.