Фотовиставка «FOCUSники»

Лекція з циклу «Eх libris Михайла Красикова про мистецтво» Лекція з циклу «Символізм Священних текстів» Лекція з мистецтва фотографування натюрморту Майстер-клас з мистецтва фотографування
Фотовиставка «FOCUSники»
Запршуємо вас на традиційну звітну фотовиставку Обласної громадської організації «Харківський фотоклуб» «FOCUSники», приурочену до дня фотографа.

Тут ви зможете побачити кращі роботи абсолютно різних стилів та жанрів як від майстрів, так і від початківців фотографії.

Сьогодні все більше поширюється такий вид мистецтва, як фотографія. У зв’язку з цим, для більшої кількості людей стає доступним демонструвати власний світогляд через фото. Для того, щоб впорядкувати таку величезну кількість творчих робіт, створюються фотографічні об’єднання. Одним із них є організація “Харківський фотоклуб”, яка з’явилася у 2006 році. Сюди приходять люди абсолютно різного віку та рівня майстерності, різних смаків та поглядів. Саме тут у них є можливість обмінюватися досвідом, ідеями та самовдосконалюватися. Фотоклуб часто проводить різноманітні зустрічі, лекції та заходи, одним із яких є дана виставка.

На вас чекають наступні заходи:

  • Урочисте відкриття – 12 липня о 17:00
  • 17 липня о 17:00 – лекція із серії «Eх libris Михайла Красикова про мистецтво» на тему: «По сторінках «Антологи современной русской поэзии Украины». Частина 3».
  • 18 липня о 16:00 – показ відеозапису євроконцерту в Оксфорді, 2010 р. з колекції Е.Г.Чайки. Диригент Даніель Баренбойм.
  • 24 липня о 17:00 – остання доповідь з циклу «Символізм Священних текстів», на тему: “Символізм Корану. Частина 5.”. Лектор – кандидат філософських наук, релігієзнавець Н.В. Шелковая.
  • 26 липня о 17:00 – лекція з мистецтва фотографування натюрморту від одного з авторів традиційної звітної виставки Обласної громадської організації «Харківський фотоклуб» «FOCUSники» Тетяни Бутвіної.
  • 2 серпня о 17:00 – майстер-клас з мистецтва фотографування від авторів традиційної звітної виставки Обласної громадської організації «Харківський фотоклуб» «FOCUSники».
  • 9 серпня о 17:00 – творча зустріч з авторами традиційної звітної виставки Обласної організації «Харківський фотоклуб» «FOCUSники».

Учасники виставки: Микола Довбиш, Катерина Погрібна, Людмила Санжаревська, Євген Брезицький, Лідія Цапко, Ірина Деркач, Тетяна Бутвіна, Тетяна Золотарьова, Зоя Костіна, Вікторія Стремовська, Ганна Соколова, Людмила Казакова, Андрій Пшеничний, Олександр Соколов.

Коли: з 12 липня по 11 серпня 2018 року

Де: в галереї «Мистецтво Слобожанщини» Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва.