Національний конкурс наукових робіт «Роль молоді у розвитку місцевого самоврядування в Україні»

Національний конкурс наукових робіт «Роль молоді у розвитку місцевого самоврядування в Україні»

Інститут політико-правових та релігійних досліджень у 2018 році до Дня Конституції України проводить Національний конкурс наукових робіт «Роль молоді у розвитку місцевого самоврядування в Україні». Конкурс  проводиться за підтримки Координаційної ради молодих юристів України при Міністерстві юстиції України, Українського координаційного центру з підвищення правової освіти населення.

Метою проведення Конкурсу є підтримка обдарованої молоді, залучення до розвитку місцевого самоврядування, створення умов її творчого зростання задля приближення розвитку українського суспільства до стандартів країн з розвиненими демократичними традиціями.

До участі запрошуються учні-члени Малої академії наук України, студенти. аспіранти, молоді науковці  закладів вищої освіти та наукових установ України.

Конкурс проходить з 12 березня по 28 червня 2018 року. Прийом конкурсних робіт здійснюється до 1 червня 2018 року.

Конкурсні роботи разом з заявками встановленого зразка та рецензією наукового керівника направляються у паперовому та електронному вигляді засобами поштового зв’язку УДППЗ «Укрпошта» на адресу Інституту політико-правових та релігійних досліджень (03150, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 57/3) та на e-mail: institute2014@ukr.net), з позначкою «На конкурс».