Всесвітній день океанів

Всесвітній день океанів

Всесвітній день океанів – цей день змушує подумати про надзвичайно важливу роль океану в нашому житті, про ті небезпеки, які стоять перед ним, і про дії, які ми можемо зробити для його захисту.

Існує тільки один глобальний океан. Він розділений на п’ять географічних регіонів: Тихий океан, Атлантичний океан, Індійський океан, Північний Льодовитий океан і Південний океан.

День океанів

Уряд Канади запропонував ідею Всесвітнього дня океанів на Зустрічі «Планета Земля» в Ріо-де-Жанейро в 1992 році. Свято проходить різними способами: спеціальні заходи в акваріумах і зоопарках, очищення берегів і річок, шкільна діяльність, програми збереження, арт конкурси та кінофестивалі.

Мета: нагадати людям про важливу роль, яку океан грає в нашому житті. Життя почалася в океані. Він є домом для більшості рослин і тварин на Землі. Морські рослини дають нам 70% кисню, яким ми дихаємо. Океан контролює клімат, забезпечуючи тепло взимку і прохолодне повітря влітку. Він надає нам продукти харчування і ліки, а також транспорт. Незалежно від того, де ви живете, незалежно від того, наскільки далеко від моря, ваше життя залежить від океану.

Перешкоди, з якими стикається океан

Більш нагальною проблемою, що стоїть перед океаном, є пластичне забруднення. Скорочення одноразового використання пластмаси, в тому числі пластикових пакетів та пляшок, зміна клімату і підвищення температури води було важливою темою для Всесвітнього дня океанів протягом багатьох років.

Як ми можемо допомогти

У День Світового океану, носіть одяг синього кольору, знайдіть поблизу пляж або річку і організуйте місцевий захід.

Чому нас так захоплює Океан? Напевно тому, що він володіє потужною енергією, яка впливає на нашу свідомість, роблячи речі такими, якими ми хочемо їх бачити.

Яку роль відіграє океан у вашому житті? Що б ви хотіли зробити, для святкування Всесвітнього дня океанів?

Джерело

Вам також може сподобатися

20 цікавих фактів про Японію

Унікальна культура Японії являє собою захоплюючу суміш старого і нового. Японія з глибоко вкоріненими звичаями і постійно мінливим способом життя є одночасно гордо традиційним і ультрасучасним. Це нація, яка відзначає свою сильну культурну самобутність, від їжі і повсякденного етикету до мистецтва і освіти.
Відкрити

Курсова МПП автомобильні перевезення пассажира і вантажа

Зростання кількості автомобільних перевезень зумовило необхідність активного укладання міжнародних угод та розвитку національного законодавства у відповідності з міжнародними стандартами.
Відкрити