Технології, що змінять світ

Технології, що змінять світ
инновации

За останні п’ять років технології зробили великий крок у своєму розвитку. Однак це тільки початок, адже нескінченність не межа, і в майбутньому ми, можливо, зможемо жити як герої науково-фантастичних фільмів.

Сьогодні ми зібрали для вас інноваційні продукти, які зможуть змінити наше життя. Приготуйтеся зануритись у віртуальний світ, повний можливостей.

Google окуляри

Технології, що змінять світ
За допомогою Google окулярів ви зможете переглядати канали в соціальних мережах, тексти, карти Google, здійснювати навігацію за допомогою GPS і фотографувати. А також отримувати останні оновлення.

3D друк

Технології, що змінять світ
Ця технологія дозволить вам перетворити цифровий дизайн на реальність. Кожен зможе створити свій продукт на основі індивідуального дизайну. 3D-принтер не є новинкою, але він безумовно революційна ідея.

Oculus Rift

Технології, що змінять світ
Стань частиною віртуальної реальності. Цей продукт визначить історію відеоігор. Він дозволить вам відчути себе героєм вашої улюбленої гри. Індустрія ігор не стоїть на місці і окуляри віртуальної реальності – довгоочікуваний квиток в цей приголомшливий світ.

Leap Motion

Технології, що змінять світ
Технологія Leap Motion – управління робочим екраном, не торкаючись його. Вона дозволить вам прокручувати веб-сторінку, масштабувати карту і фотографії, підписувати документи і навіть грати в шутер від першої особи тільки за допомогою рухів рук і пальців.

Eye Tribe

Технології, що змінять світ
Eye Tribe зробила реальною технологію управління екраном за допомогою очей. Вона дозволяє контролювати ваш планшет, грати в симулятор польоту і навіть нарізати шматочки фруктів в Fruit Ninja тільки рухом ваших очей.

SmartThings

Технології, що змінять світ
Проблема нинішніх пристроїв полягає в тому, що вони, здебільшого, автономні і не можуть взаємодіяти з іншими девайсами. Розумні гаджети виконують роботу ефективніше, з’єднуючись один з одним. За допомогою SmartThings ви могли б відстежувати, хто був у вашому будинку, включати світло, коли ви входите в кімнату, закриваєте вікна і двері і все це без зайвих зусиль.

Проект Fiona

Технології, що змінять світ
Зустрічайте нове покоління ігрових планшетів. Проект Razer Fiona – ігровий планшет, створений для хардкорних ігор. Razer, будучи коронованим як кращий виробник ігрових аксесуарів, чітко знає, як створити для користувача інтерфейс прямо в планшеті.

Parallella

Технології, що змінять світ
Parallella збирається змінити спосіб створення комп’ютерів. Простіше кажучи, це енергоефективний комп’ютер, який в рази полегшує роботу.

Google Driverless Car

Технології, що змінять світ
Автомобіль без водія став реальністю за допомогою Google. Він оснащений штучним інтелектом, який використовує вхідні дані від відеокамер всередині автомобіля, датчик на верхній частині і деякі датчики радара і положення.

Більше інформації.

Вам також може сподобатися

Топ 10 найкращих серіалів

Ви вже знаєте, які у вас улюблені телешоу, і ви, ймовірно, знаєте, які шоу у ваших друзів, особливо якщо вони відверто висловлюються в соціальних мережах. Але чи замислювалися ви коли-небудь…
Відкрити

15 найкращих ігор для Linux

Minecraft   Випущений в 2009 році Minecraft перевершив всі ігри за обсягами продажів. Станом на 2020 рік продажу цієї гри склали більше 200 мільйонів копій. Не тільки продажу, у нього…
Відкрити

3D-друк: примха чи майбутнє?

Усі мають уявлення про те, що пов’язано з побудовою будинку: великі витрати, тривалий процес проектування і ще більш тривалий процес будівництва за участю чоловіків у жовтих захисних шоломах. Але цей…
Відкрити

Інструментів, які ви швидко опануєте цього літа

Вивчення музичного інструменту може бути потішним і корисним, але вдосконалення вашої техніки може зайняти роки. Хоча ви не зможете стати віртуозом за одну ніч, є інструменти, які ви можете опанувати…
Відкрити