Коти – господарі нашого життя?

Коти - господарі нашого життя?

Життя без котів було б нудним і безглуздим.

 

Ці пухнасті без бешкетники люблять влаштовуватися у нас на колінах і навідмову не хочуть нікуди йти. Всі спроби встати вінчаються провалом. Що ж це досить добре описує їх натуру.

Сьогодні ми зібрали кілька наукових фактів чому ж коти так впевнено почувають себе в нашому світі.

“Няв”, яке нічого не означає

У котів немає своєї мови. Вам може здатися, що їх нявкання має якийсь глибокий сенс, але насправді це всього лише спосіб привернути вашу увагу.

Коти - господарі нашого життя?

 

Відсутність режиму

У домашніх котів немає денного або ж нічного режиму. Вони живуть 24/7, тому можуть дозволити собі сон в будь-який час дня. Нехай вас не дивують їх нічні подорожі.

Коти - господарі нашого життя?

 

Закриті двері

Коти люблять контролювати простір. Закриті двері можуть асоціюватись у них з невідомістю або небезпекою. Як тільки ви відкриєте двері, можете бути вільні.

Коти - господарі нашого життя?

 

Запах їжі

Багато власників заставали котів за обнюхуванням їжі. Вона може бути шалено смачною, але, на жаль, коти не здатні бачити речі, які знаходяться прямо перед ними. Для них це найкращий спосіб перевірки.

Коти - господарі нашого життя?

 

Котячі сни

Ви коли-небудь помічали як люди під час сну рухають очима або щось говорять? Це дивно, але мозок котів так само активний. Вони можуть смикати своїми вусиками або ж вухами. З чого можна зробити висновок, що вони теж бачать сни.

Коти - господарі нашого життя?

 

Люди очима котів

Як з’ясувалося, ми для котів щось схоже на сурогатну матір і просто великого кота. Крім того, ми їм здаємося німими кішками і наша поведінка часто для них дивна та нелогічна. Здається, для них ми не більше ніж просто великі турботливі коти.

Більше інформації

Вам також може сподобатися

17 фактів про дельфінів, яких ви не знали

Наші кращі друзі моря, дельфіни, завжди викликали у людей велике захоплення. Це доброзичливі, щасливі і товариські тварини, які були позитивно відзначені своїм грайливим характером, інтелектом і випадкової допомогою людям, будь…
Відкрити

Кумедні факти про їжаків

Після котів, їжаки вважаються улюбленцями інтернету. Але чи багато ви знаєте? Їжачки вважаються нелегальними в деяких частинах Америки Вони набули певної популярності як домашні тварини, але деякі міста і штати…
Відкрити