Кумедні факти про їжаків

Кумедні факти про їжаків

Після котів, їжаки вважаються улюбленцями інтернету. Але чи багато ви знаєте?

Їжачки вважаються нелегальними в деяких частинах Америки

Кумедні факти про їжаків  Вони набули певної популярності як домашні тварини, але деякі міста і штати як і раніше кваліфікують їх як диких тварин, які не можуть перебувати всередині країни.

Існує 17 різних видів їжаків

Кумедні факти про їжаків  В Австралії також немає корінних їжаків. Розведення їжаків в Новій Зеландії було введено людьми.

У їжаків близько 500-700 голок

Кумедні факти про їжаків  М’язи уздовж їх спини можуть піднімати та опускати голки, тим самим реагуючи на зовнішні подразники.

Їжачки погано бачать

Кумедні факти про їжаків  Вони більше використовують зір та нюх, бо мають поганий зір. Незважаючи на обмежений зір вони відмінно орієнтуються в темряві.

Їх голки не колючі й не отруйні

Кумедні факти про їжаків  Внутрішня частина голок їжачка здебільшого порожня, з безліччю складних повітряних камер, які надають голкам легкості, але й не позбавляють міцності.

Їжаки можуть зимувати

Кумедні факти про їжаків  Це робить їх одними з трьох ссавців в Британії, які зимують (інші двоє – кажани і соні). Але не всі їжачки впадають в сплячку.

Їжаки здебільшого не сприйнятливі до зміїної отрути

Кумедні факти про їжаків  Незважаючи на те, що їх звична їжа складається з комах або ягід, вони здатні вбити гадюку в битві і поласувати нею.

Політична партія в Новій Зеландії спробувала обрати їжака в парламент

Кумедні факти про їжаків  Серйозна партія McGillicuddy виявилася безуспішною з їх крихітним кандидатом.

Їжаки використовувалися в міжнародних олімпійських іграх

Кумедні факти про їжаків  Заходи включали біг на коротку дистанцію, перешкоди і вправи на підлозі.

Існує кілька казок про їжачків

Кумедні факти про їжаків  Одна з менш відомих казок братів Грімм, що має назву “Ганс – мій їжак“, розповідає про хлопчика, який народився напів їжаком. Не ваш смак? Спробуйте іншу казку братів Грімм “Заєць і Їжак“.

Більше інформації.

Вам також може сподобатися

Як спілкуються тварини?

Тварини можуть бути не в змозі говорити або опановувати передові мовні прийоми, але вони, безумовно, мають інші способи спілкування. Китова пісня, вовчий виття, жабенькі квакання, пташині чіпси – навіть танець…
Відкрити

12 неймовірних фактів про павуків

Павуки – одна з груп безхребетних, за якими найпростіше спостерігати, і вони чарівні істоти. Ось деякі з наших улюблених цікавих фактів про павуків. 1. Павуки комахи? Павуки – павукоподібні. Вони…
Відкрити

Твариний світ Тихого океау

Морж Атлантичний вид моржів здебільшого зустрічається між Канадською Арктикою на сході та Російською Арктикою на заході. У цьому регіоні налічується близько 25 000 моржів, кількість дорослих моржів постійно зменшується. Морські…
Відкрити

Собаки-рекордсмени

10 собак-рекордсменів потрапили в книгу Гіннеса Собаки – неймовірні істоти: вони люблять, надзвичайно віддані, розумні, захищають своїх людей і абсолютно чарівні. Деякі собаки – все це, а потім деякі, наприклад,…
Відкрити