Лайфхаки для комфортного відпочинку в готелі

Лайфхаки для комфортного відпочинку в готелі

Відпустка – справа тонка. Всі ми любимо неквапливо насолоджуватися життям, і кожен раз, бронюючи номер в готелі, мріємо про комфорт і низькі ціни. Але не завжди наші очікування виправдовуються. Ви можете зіткнутися з такими неприємностями, як несмачний сніданок або завищені ціни на різні послуги.

Існує кілька лайфхаків, які дозволять зробити ваше перебування в готелі максимально комфортним, і ми будемо раді розповісти вам про них.

Бронь

 1. Не поспішайте бронювати номер. Перевірте різні системи бронювання, використовуючи спеціальні додатки. У більшості випадків ці системи пропонують більш низькі ціни, ніж сайт готелю. До речі деякі додатки можуть давати знижки постійним користувачам.
 2. Якщо ви знайшли гарну пропозицію, варто скористатися послугами агента готелю і попросити його забронювати номер саме за потрібною вам ціною.
 3. Мало хто знає, що номер можна забронювати на пів дня, а то й менше. Це вам обійдеться набагато дешевше.

Важливі деталі

 1. Заздалегідь повідомляйте про кількість людей у номері. Вам варто подбати про те, яку кількість ліжок вам виділять, щоб не виникло неприємних ситуацій.
 2. Також заздалегідь зв’яжіться з працівниками готелю та з’ясуйте які документи вам знадобляться.

Додаткові послуги

 1. Дізнайтеся про зручності, які пропонує ваш готель. Наприклад, вам можуть бути доступні сауна, басейн або ж ігровий майданчик.
 2. Ви також можете скористатися безкоштовними послугами: викликати від них таксі або замовити столик у ресторані.
 3. Ви завжди можете скористатися додатковою технікою. Це може бути праска, чайник, зарядний пристрій і т.п.

Сніданок

 1. Багато готелей вносять ціну сніданку у вартість номера, але ви в будь-який момент можете відмовитися від цього, це хороша можливість економії.
 2. Заздалегідь ознайомтеся з меню та відгуками інших відвідувачів, щоб уникнути неприємних сюрпризів.
 3. Якщо ви оплатили бронь разом зі сніданком, але з якихось причин не змогли його з’їсти, персонал готелю може організувати для вас так званий ланчбокс.

Прибирання

 1. Прибирання номера безкоштовне та проводиться щодня, але доведеться доплатити, якщо вам знадобиться попрасувати або випрати одяг.
 2. Зазвичай рушники і постільна білизна змінюється раз у 3-5 днів, але в 5-зіркових готелях, за вашим бажанням, їх будуть міняти кожен день.

Чи була ця стаття корисною для вас? Можливо тепер ви знаєте трошки більше і зможете зробити своє перебування на відпочинку більш комфортним.

Більше інформації

Вам також може сподобатися

Торгова марка як об’єкт інтелектуальної власності

Вступ Актуальність теми. В умовах адміністративної економіки минулого торговельна марка не мала ефективного механізмі захисту прав і належної законодавчої бази. Після здобуття Україною незалежності це питання постало особливо гостро в…
Відкрити

Цікаві факти про Мерилін Монро

Хоча Мерилін Монро народилася в на початку минулого століття, вона до цих пір залишається найстійкішим секс-символом в США і в усьому світі. Красива фігура Мерилін в формі пісочного годинника, ласкавий…
Відкрити

50 цікавих фактів про Тихий океан

Понад 1,1 мільярда років тому існував суперконтинент під назвою Родинія, до якого входили землі, які ми тепер знаємо як Австралія, Антарктида, Америка, Південний Китай, Гренландія, Сибір та Західна Африка. Він розпався через 350 мільйонів років, що призвело до утворення раннього моря.
Відкрити