Міягі: країна історії самураїв

Міягі: країна історії самураїв

Сендай, столиця префектури Міягі і найбільше місто в Тохоку, був заснований легендарним самураєм Дате Масамуне більше 400 років тому. Він відомий насамперед своєю жорстокістю, а також любимо за його почуття краси і стилю. Його культурна спадщина і історія живуть в історичних замках і естетично привабливих храмах і святинях по всьому Міягі.

Замок Сендай (Замок Аоба)

Міягі: країна історії самураїв

Замок Сендай, також відомий як замок Аоба, був найбільшим і процвітаючим замком на півночі Хонсю (головний острів Японії). Побудований більше 400 років тому Дате Масамуне, одним з найвідоміших воїнів-самураїв в історії Японії, він пропонує смак багатої історії та культури Сендая. Початковий замок, розташований на горі Аобаяма, був домом для клану Дате і був тим місцем, де вони правили землею як один з найбільш могутніх кланів самураїв в Японії. На жаль, початковий замок більше не варто, але на цьому місці є великі кам’яні стіни, фундамент великого залу, статуя Дате Масамуне верхи на коні і панорамний вид на місто зверху.

Замок Сіроісі (Сіроісі)

Міягі: країна історії самураїв

Замок Сіроісі був одним з найбільших замків регіону Тохоку в період Едо (1603-1868). На жаль, початковий замок був знесений в період Мейдзі (1868-1912) відповідно до нового закону, який намагався позбавити Японію від її феодального минулого і перейти в сучасний світ. Початковий замок, розташований на південно-сході префектури Міягі, належав клану Катакура, який служив клану Дате Сендая як васалів. Замок є унікальним, тому що він був побудований за часів сьогунату Токугава, що не дозволяло побудувати більше одного замка на один домен (у Міягі вже був замок Сендай). Дерев’яний замок донжон, який зараз знаходиться на цьому місці, являє собою реконструкцію, яка займає перше місце в Японії по висоті і площі серед усіх замків, побудованих після Другої світової війни. Всередині замку знаходиться невеликий музей, присвячений історії замку і містечка Сіроісі. Це містечко – скарбниця історії і культури самураїв. Вхід в замок коштує 300 ієн.

Храм Осаки Хатімангу (Сендай)

Міягі: країна історії самураїв

Це чудове святилище, розташоване на північний захід від замку Сендай, було побудовано Дате Масамуне для поклоніння синтоїстському божеству Хатиману. Головна будівля святилища, де знаходиться божество, було побудовано в стилі Момояма періоду Момояма (1573-1615 рр.) Найбільшими майстрами тієї епохи, які служили сім’ї Тойотомі. Головна будівля унікально покрито чорним лаком, сухозлітним золотом і яскравими квітами. Святилище з його чудовим і прекрасним дизайном відображає престиж і могутність клану Дате і є національним надбанням Японії. Вхід в святиню безкоштовний.

Дзуйходен – Мавзолей Дате Масамуне (Сендай)

Міягі: країна історії самураїв

У цьому чудовому місці знаходиться мавзолей Дате Масамуне, засновника клану Сендай Даті і одного з наймогутніших феодалів періоду Едо. Три покоління клану Дате мають тут свій мавзолей, в той час як інші нащадки поховані в менш складних могилах і гробницях. Побудований в багато прикрашеному стилі культури Момояма сином Масамуне, Тадамуне, другим владикою володінь Сендай в 1637 році, мавзолей є національним надбанням і місцем останнього спочинку Дате Масамуне. У музеї за головною будівлею зберігаються похоронні артефакти сім’ї Даті, а також реконструкції осіб трьох лордів. Вхід в Зуйходен коштує 550 ієн.

Храм Енцуін – скарб клану Фінік (Мацусима)

Міягі: країна історії самураїв

Енцуін був сімейним храмом Дате Міцумуне, онука Дате Масамуне. Буддійський храм відомий своїм Санкейден, побудованим як мавзолей Даті Міцумуне в 1647 році. Храм також відомий своїми красивими садами з каменів і моху в японському стилі, розарієм в західному стилі, а також мальовничим місцем для осіннє листя восени. У храмі ви можете спробувати зробити свій власний браслет з японських буддійських чіткий, який стане відмінним сувеніром, який ви зможете забрати додому під час свого візиту. Вхід в храм Енцуін коштує 300 ієн.

Вам також може сподобатися

Похід стародавніми дорогами Японії

Японія має заслужену репутацію раю для мандрівників завдяки скелястим горах, зеленим лісам та чарівним стежкам з химерними святинями і замшілими статуями Дзідзьо. Серед деяких з найбільш відомих маршрутів для подорожей…
Відкрити