Найгірші в’язниці в світі

Найгірші в'язниці в світі

Сама думка про те, щоб потрапити в яку-небудь в’язницю, уже жахає. Цього має бути достатньо, щоб утримати вас від того, щоб коли-небудь ступити не по тій стороні дороги, коли справа стосується закону. Уявіть, що вас замкнули в камері, де ваші рухи будуть обмежені. Не буде ні сім’ї, ні друзів, ні свободи, ні надії на майбутнє. Але це ще не все, і страждання на цьому не закінчуються. У світі є в’язниці, які змусять вас покаятися у всіх неправильних рішеннях, які ви коли-небудь брали. Якщо ви думаєте, що в’язниці в фільмах гнітючі, почекайте, поки ви не почуєте про ці гірших в’язницях в світі. Ви можете виявити, що з усіх сил намагаєтеся робити добро, щоб не опинитися в будь-якому з цих місць.

Венесуела, в’язниця Ла Сабанета

Тюрма Венесуели – одна з найгірших тюрем в світі. Це також одне з найбільш несправедливих і жорстоких місць, в яких ви коли-небудь могли виявитися. В установі, розрахованому всього на 700 ув’язнених, ви можете знайти 3700 ув’язнених, забитих там. Це говорить про те, що недолік фінансування і хронічна нестача кадрів також є проблемою. Співвідношення охоронців і співкамерників становить 1: 150, тому забезпечити дотримання порядку практично неможливо. Банди захльостують тюремні камери. Це пекельна в’язниця, контрольована кровожерливими і жорстокими бандами.

Росія, Тюрма Чорний Дельфін

Росія – країна, відома своєю жорстокою і суворою тюремною системою. Ви розумієте, що це на межі поганого, коли заробляють репутацію однієї з найгірших тюрем в світі. Чорний дельфін знаходиться недалеко від кордону з Казахстаном, і в ньому містяться найзакореніліші і небезпечні злочинці країни. Серед них педофіли, канібали і терористи. Коли приходять ув’язнені, їм зав’язують очі і наручники за спиною. Це стратегія, що дозволяє ув’язненим не наносити на карту територію в’язниці, що, в свою чергу, знижує їхні шанси на втечу.

Ув’язнені роблять все в своїх камерах – їдять, займаються фізичними вправами і їздять в комфортні кімнати. При всіх цих умовах укладені зламаються, і вся надія втрачена. Вони схожі на роботів, але з б’ється серцем. Вони прийшли до того, щоб прийняти цю реальність.

Руанда, Центральна в’язниця Гітарама

Ви, можливо, ніколи не знали переповненості тюремних камер в Гітараме. В установі, де можуть міститися тільки 400 ув’язнених, разом проживають 7000 ув’язнених. При цьому у них є вибір: стояти весь день або ж зібратися разом, коли у них є така можливість. Це хронічна нестача тюремних приміщень – найбільша проблема Гітарами. Проблема перенаселеності виникла в 1990-х роках. Багато ув’язнених померли від хвороб і задухи. Деяким навіть довелося ампутувати пальці ніг, ноги або ступні через те, що вони дуже довго стояли на брудній підлозі.

Північна Корея, Табір 22

Це одна з політичних тюрем в світі. Табір 22 зовсім не схожий на концтабір. Він відрізаний від решти світу, і ув’язнені довічно утримуються під вартою. Об’єкт великий, його площа становить понад 87 квадратних миль. Він має електричні огорожі і охороняється озброєною охороною. За оцінками, 50 000 ув’язнених, і більшість їх справ пов’язане з критикою уряду. Більшість цих ув’язнених проведуть залишок свого життя в жахливому стані, близькому до голодному. Всі ув’язнені повинні працювати, виконуючи фізичні завдання за допомогою примітивних інструментів. Крім того, укладені піддаються крайньої жорстокості.

Тбілісі, Грузія Глданская в’язниця

Це нормально чути бійки і нападу між полоненими. Але в Глданской в’язниці все по-іншому. Не дарма це одна з найгірших тюрем в світі. Замість того, щоб наводити порядок і мир, тюремні охоронці застосовують тортури, нападу і навіть зґвалтування. Ці ув’язнені абсолютно беззахисні, і їх життя залежать від тюремних наглядачів. Після того, як в 2012 році був оприлюднений відеоматеріал, жахи цих тюремних стін стали видні всьому світу. Крім того, в Глданской в’язниці також є проблеми з поганим медичним обслуговуванням, антисанітарними умовами і переповненням.

Ліма, Перу Сан-Хуан-де-Луриганчо

Ув’язнені тут проводять свої дні, граючи з усіма новітніми технологіями на чорному ринку, півнячі бої і наркотики. До них навіть час від часу відвідують «медсестри» і «повірені» за їх вибором. Це одна з найсуворіших в’язниць Південної Америки, оскільки в цьому районі майже немає охоронців, які могли б контролювати 7000 переповнених ув’язнених. Ця установа розрахована всього на 2500 ув’язнених, але зараз в його руйнуються і брудних стінах міститься 11 500 ув’язнених.

Малабо, Екваторіальна Гвінея, в’язниця Блек-Біч

Ви повинні бути готові до того, що станеться, якщо ви один з небагатьох нещасних, хто відбуває покарання у в’язниці Блек-Біч. Ув’язнені піддаються переповненості, хронічних захворювань, недоїдання, жорстокому поводженню з боку охоронців і тортурам. Є також нестримні випадки зараження щурами. А тепер, не хотіли б ви залишитися на безпечній стороні провулка, якби знали, що саме тут ви опинитеся? Це велике і переконливе так!

Кенія, в’язниця Найробі

Тюрма Найробі була заснована в 1911 році. У той час вона призначалася для розміщення не менше 800 ув’язнених. Дивно, але без будь-якого розширення установа стало здатне вмістити понад 4000 в’язнів. У повідомленні BBC 12 говориться, що в «тюремної клітці», призначеної за все для 3 осіб, 12 співкамерників ділять простір, наскільки це можливо. За словами начальника установи Девіда Мваніі, в’язниця Найробі – одна з найбільш переповнених в’язниць Кенії. Мало того, хвороби, систематичні зловживання і насильство також є поширеними проблемами в цьому районі. Якщо це не кваліфікується як одна з найгірших тюрем в світі, ми задаємося питанням, що робить.

Росія, Бутирська в’язниця

Бутирська в’язниця – установа в Тверському районі. Він розташований в центрі Москви і за радянських часів в ньому містилося багато політичних в’язнів. Росія не відрізняється співчутливим ставленням до злочинців і ця в’язниця є її яскравим прикладом. З тюремної камерою на 10 осіб, в якій містяться 100 ув’язнених, перенаселеність – це ще не сказати. Як і очікувалося, особливу занепокоєність у цьому районі викликають хвороби, туберкульоз та СНІД.

Туреччина, в’язниця Діярбакир

Туреччина має сумнозвісну репутацію в області прав людини. Але почекайте, поки не побачите, що всередині їх тюремних камер. Тюрма Діярбакир, відкрита в 1980-х роках в південно-східній частині Туреччини, є пекло на землі для ув’язнених. Умови утримання ув’язнених вкрай гнітючі і нелюдські, що навіть самі беззаконні злочинці в країні намагалися щось з цим зробити. Ув’язнені намагалися оголосити голодування, щоб привернути увагу і показати, що вони гостро потребують допомоги. Ув’язнені навіть намагалися підпалити себе, щоб покласти край звірств, які вони переживають. До сих пір турецький уряд не зробив нічого для поліпшення похмурого існування в’язниці.

Венесуела, в’язниця Ель Родео

У цій установі міститься не менше 50 000 найжорстокіших злочинців Венесуели. Бандитські війни дуже поширені. Тюремна охорона не могла стримати жахливих умов, в яких укладені ставили себе. У стінах установи відбуваються згвалтування, жорстокість і навіть вбивства. Адміністрація об’єкта може зробити тільки це. Був навіть випадок, коли збройні сили запропонували допомогу, оскільки бандитські війни з кожним днем ​​загострюються.

Сальвадор, Тюрма Пенал-де-Сьюдад-Барріос

Можна подумати, що найдосвідченіші тюремні охоронці будуть знаходитися в одній з сумнозвісних в’язниць країни. Частково це правда, але що робити, якщо ув’язнені перевершують вас? Penal de Ciudad Barrios відчуває брак тюремних охоронців. Співвідношення охоронця і укладеного 1:50. Це дає ув’язненим можливість робити в стінах в’язниці все, що вони хочуть. Вони створюють свої ієрархії, і, як і очікувалося, це вдається не всім.

Аргентина, в’язниця Мендоса

Тюрма Мендоса – синонім нелюдських умов, тортур і смерті. В установі міститься 1600 ув’язнених, які розраховані всього на 600 осіб. У 2005 році Amnesty International засудила умови утримання в цій установі. Вони сказали, що ті в’язні, які ще не засуджені або втомилися, можуть вийти навіть гірше, ніж коли вони вперше потрапили в ці тюремні стіни. Навіть тюремні охоронці є частиною проблем, оскільки вони сумно відомі жорстоким поводженням не тільки з ув’язненими, але і з їх сім’ями.

Нью-Йорк, острів Рікерс

За словами сусідів по камері, в’язниця Райкера навіть гірше, ніж найсуворіші вулиці Нью-Йорка. Насильство з боку ув’язнених широко поширене і легендарно. У надії поліпшити умови у в’язниці міська влада зробила острів Рікера найсуворішою в’язницею в країні. Після цього загони спецназу взяли на себе відповідальність за припинення вбивств і насильства, включаючи заворушення. Вони щодня обшукують камери ув’язнених, і команди конфіскують сотні і навіть тисячі саморобної зброї. Дивно, але в порівнянні з попереднім роком кількість поранених зменшилася приблизно до 70 від 1000.

Сирія, військова в’язниця Тадмор

Тюрма Тадмор перебувала в Сирійській пустелі, в 200 км на північний схід від Дамаска. Ця установа була сумно відомо сумарними стратами, тортурами і суворими умовами. Поет і політичний в’язень Фарадж Беракдар сказав, що це «царство безумства і смерті». Одного разу в пенітенціарній установі в 1980-х роках відбулася жорстока різанина, коли бригади оборони сил командос убили близько тисячі ув’язнених. До цього дня невідомо, скільки ще людей померло або повішено після того фатального дня. За словами ув’язнених, тюремні охоронці застосовують жорстокі методи катувань і змушують страждати співкамерників. Ця в’язниця була підірвана в травні 2015 року.

Париж, Франція, в’язниця Ла Санте

Ви можете знайти безліч статей про паризької в’язниці доброго здоров’я, але хороших речей майже немає. Тюремний лікар Веронік Вассер написала книгу про жахливі умови в’язниці. У своїй книзі вона заявила, що самогубства і депресія тут звичайна справа. Ув’язнені вважають за краще ковтати препарати для видалення стічних вод і хімічні речовини, щоб полегшити біль, яку вони відчувають. У тюремній системі Каліфорнії міститься 160 000 ув’язнених, але повідомляється про самогубства тільки в 24. Але дивно знати, що в Ла Санте сталося 124 самогубства. Це тільки за 1999 рік, і ми, ймовірно, не знаємо, наскільки погіршилися умови за ці роки.

Сан-Паулу, Бразилія, в’язниця Карандиру

Пенітенціарна колонія Карандиру була закрита через різанину, яка сталася в ній в 2002 році. З тих пір вона стала предметом багатьох фільмів і досліджень. Відповідно до джерел, в результаті різанини 2002 року загинули 111 ув’язнених. Це було після того, як військова поліція штурмувала виправної установи. Подія відкрила двері для всього світу, щоб побачити приголомшливу жорстокість установи. Ще до розправи всередині вже назрівають бійня і хаос. По крайней мере, кожен п’ятий ув’язнений був ВІЛ-інфікований, і дехто каже, що ув’язнені тут перенесли операцію без анестезії. Коли він був відкритий, установа була місцем нестримних страждань і катувань. Ці гірші в’язниці в світі викликають у нас мурашки по шкірі.

Найробі, Кенія, в’язниця строгого режиму Каміті

Тюрма Найробі, спочатку називалася «Каміті Даунс», знаходиться в сільськогосподарському районі Кіамбу. Ця в’язниця є розсадником насильства і хвороб в силу багатьох факторів. Антисанітарні умови, перенаселеність і відсутність медичної допомоги – головні проблеми. Однак це було тільки для 800 співкамерників, а зараз в цьому приміщенні живуть вже 3800 співкамерників. Ув’язнені сказали, що в колонії немає нічого, крім злиднів.

Вологда, Росія, Пятакская в’язниця

У тюремних стінах російського Алькатраса ви можете знайти найнебезпечніших злочинців країни. Зі станом СІЗО в п’ятак вони вийшли б навіть гірше, ніж прийшли, тобто навіть вийшли. Тюремний психолог сказав, що це місце руйнує надію людини і самої людини. Протягом перших 9 місяців перебування тут ув’язнені починають адаптуватися до одиночних і психологічним тортурам. Через 4-5 років особистість ув’язненого починає погіршуватися. За словами психолога, застрягти там 25 років не проживе ніхто. Ви не вийдете, не будучи психологічно зруйнованим.

Каліфорнія, Державна в’язниця Сан-Квентін

Цей об’єкт, сумно відомий своїми суворими і жорстокими умовами, є домом для найзатятіших злочинців Каліфорнії. Серед тих, хто відсидів тут свої терміни, були Чарльз Менсон, лідер секти і злочинець, і Сирхан Сирхан, християнський бойовик, відповідальний за вбивство покійного сенатора Роберта Ф. Кеннеді. Оскільки це найстаріша в’язниця Каліфорнії, репутація установи поступово поліпшувалася щодо міжрасових заворушень і корупції. Проте, не можна заперечувати, що це як і раніше одна з найгірших тюрем в світі.

Аргентина, в’язниця Мендоса

Ви зможете уявити собі, як ув’язнені живуть в камерах, заглянувши всередину банки з сардинами. Ось як вони тісні – в них майже немає місця і повітря. Але це ще не найстрашніше. В установі відсутні септики і належні комфортні кімнати, тому ув’язнених зберігають у пластикових пляшках і пакетах. Крім того, у них навіть немає доступу до належних душовим зонам, так що ви можете тільки уявити собі сморід. Навіть якщо не враховувати проблему переповненості, не дивно, що в цих камерах буде жахливо пахнути. Якщо вони випорожнюються де завгодно без водопроводу, то це велика проблема.

Каліфорнія, Державна в’язниця Пелікан-Бей

Об’єкт був відкритий з 1989 року і розташований на території площею 275 акрів в графстві Дель Норте. Тюрма складається з двох відділень – для загального населення та іншого відділення безпеки (SHU). Якби вам вдалося подивитися драматичний серіал «Помаранчевий – новий чорний», ви б знали, як це пригнічує – перебувати в SHU. Навіть найважчі укладені з усіх сил намагаються робити добро, щоб не проводити час на тій стороні установи.

Ви не можете знайти там ніяких вікон, і ви проводите тривалий одиночне ув’язнення, коли вас супроводжують тільки флуоресцентні лампи. Це як особлива дивізія, покликана зламати вам настрій і зруйнувати психологічно. Це жахливий спосіб описати одну з найгірших тюрем в світі.

Таїланд, в’язниця Банг Кванг

Приблизно в семи милях на північ від Бангкока знаходиться в’язниця Банг Кванг. Це місце для тих, хто засуджений до тривалих термінів і чекає страти. Всі ув’язнені мають кайдани на ногах протягом перших трьох місяців перебування. Тим, хто засуджений до смертної кари, справи йдуть ще гірше, так як їм приварені до ніг праски. Як і в більшості тюрем, ви можете розраховувати на наявність внутрішньої соціальної ієрархії. Бідні укладені будуть робити роботу по дому за багатих сусідів по камері. І ми згадували, що в ньому також містяться ув’язнені-іноземці? Так, ліванські та британські ув’язнені отримують додаткові гроші через благодійні організації. Також посольство Великобританії забезпечує своїх в’язнів вітамінами і їжею.

Тибет, Тюрма Драпчі

Це найбільша в’язниця в Тибеті, Китай. Він відомий своїм суворим керівництвом, і раз у раз з’являються звіти про жорстокості. Ув’язнені не повинні неправильно дивитися на охоронців, інакше вони ризикують бути побитими або застреленими. Спочатку тут розташовувався військовий гарнізон, але пізніше він був перетворений в те, що є зараз, після тибетського повстання 1959 року. Якщо ув’язнені беруть участь в будь-якої акції протесту, їх забивають до смерті, тому це найстрашніша в’язниця Тибету.

Куба, в’язниця Гуантанамо Бей

У 2002 році адміністрація Буша відкрила центр для розміщення військовополонених, які постраждали від війни в Іраку та Афганістані. Оскільки більшість ув’язнених є членами «Аль-Каїди», ув’язнені можуть очікувати, що вони відчувають всі види психологічних і фізичних мук, які ви тільки можете собі уявити. Ті, кому вдалося вибратися з в’язниці, сказали, що вони випробували позбавлення сну, побиття, сексуальне деградацію, примусове вживання наркотиків і висновок в холодних камерах. Через найгірших умов серед неповнолітніх, які утримуються в цій установі, були нестримні спроби самогубства.

Міссісіпі, Державна в’язниця Парчман Фарм

Це найстаріша і єдина в’язниця строгого режиму для чоловіків в Міссісіпі. Пенітенціарна установа, у якій міститься 5 000 ув’язнених, займає не менше 18 000 акрів землі, а також має декілька будівель. Він має кілька підрозділів або таборів для ув’язнених, розкиданих по всій території, і кожен підрозділ служить визначеної мети. Дивно знати, що державна в’язниця Парчман протягом багатьох років залишалася поза увагою громадськості через її появи у фільмах і серіалах.

Арізона, Наметове містечко або в’язниця округу Марікопа

В Арізоні жаркий і вологий клімат. Приємно погрітися на сонечку кілька хвилин або годин в день, але зовсім інша справа, коли вам потрібно залишатися на сонці весь день. Ця в’язниця являє собою відкритий концтабір, де ув’язнені живуть в наметах. Для додаткової безпеки на території встановлені газоізоляціонние загородження по периметру і блоки К-9. Не дивно, що в’язниця Тент-Сіті – одна з найгірших тюрем в світі. Чи можете ви уявити собі довгі години на сонці, коли температура становить 118 градусів? Адміністрація установи отримала небажані коментарі від роззяв. Відповідно до джерел, ці умови не підходять для розміщення ув’язнених.

Вам також може сподобатися

Міягі: країна історії самураїв

Сендай, столиця префектури Міягі і найбільше місто в Тохоку, був заснований легендарним самураєм Дате Масамуне більше 400 років тому. Він відомий насамперед своєю жорстокістю, а також любимо за його почуття…
Відкрити

Секрети бюджетних подорожей

Ні для кого не є таємницею, що подорожі досить витратне задоволення. Польоти, готелі та інші речі коштують досить, щоб відмовити багатьох людей від частих поїздок. Але сьогодні ми зібрали кілька…
Відкрити

Цікаві факти про Мертве море

Мертве море – одне з найсолоніших водойм у світі. В даний час він займає сьоме місце, приблизно 337 грамів солі на кожен кілограм води в морі. Це фактично робить Мертве море приблизно в 10 разів солоніше за океан і дає йому щільність 1,24 кілограма на кожен літр. Ця щільність означає, що людям і тваринам навіть не потрібно докладати жодних зусиль, під час плавання в Мертвому морі. Вони просто будуть плавати за замовчуванням від того, наскільки густа сіль робить воду.
Відкрити