Найкращі ігри для вільного часу на Android у 2020 році

Найкращі ігри для вільного часу на Android у 2020 році

Ми часто стикаємося з часом, коли нам абсолютно нічого робити. Хоча є список дій, які ви можете виконувати, часто простіше дістати смартфон і пограти в деякі ігри. Протягом цих кількох хвилин надзвичайної нудьги і занепокоєння ви можете тримати свій мобільний телефон і грати в кілька ігор, які допоможуть вам легко скоротати час.

Є багато інших невеликих завдань, які ви можете виконати, якщо вам хочеться читати новини, відповідати в соціальних мережах, дивитися комедійні кліпи і т. д., Але жодна з них не може тренувати ваш мозок. Да !!! Ви правильно прочитали. Хочете вірте, хочете ні, але ми можемо тренувати свій мозок, відволікаючи його від поточної монотонної роботи і використовуючи його в інших місцях, щоб ненадовго вирішувати головоломки або грати в ігри. Гра в такого роду ігри з плином часу неусвідомлено мотивує нас і змушує нас відчувати себе збудженими, особливо коли ми проходимо рівень. Спробувавши сотні таких ігор, я натрапив на кілька дійсно хороших.

Ігри – це хобі, яке вимагає часу і пристрасті. Але в ці ігри з тимчасовим проходом можна грати, чекаючи зустрічі з доктором, чекаючи вашого поїзда або сидячи в поїзді, очікуючи прибуття вашого пункту призначення і подібних ситуацій. Перш ніж поділитися цим списком, я б хотів виділити фактори, які враховувалися при виборі цих ігор для Android:

Легко грати. Якщо у вас є кілька вільних хвилин, то очевидно, що ви б вважали за краще прості Андроїдні ігри, в яких не потрібно складних процес. Проста гра, яка включає в себе натискання на екран, буде найкращою.

Мінімально необхідні деталі. Легкість – один з чинників, але гра повинна мати менше деталей, щоб користувач міг її вивчити. Гру з дуже великою кількістю складних деталей буде важко запам’ятати, і вона не буде розглядатися як гра з швидким часом проходження.

Досягнення. Наступним фактором, який необхідно враховувати, є отримання винагороди після успішного проходження рівня. Після того, як ви пройдете рівень, хоча і простий, в грі повинно з’явитися повідомлення про завершення рівня і тому, що ви заробили після цього у вигляді зірочок, окулярів і т. д.

Більш короткі рівні і функція паузи. Гра повинна включати коротші рівні, які можна швидко пройти, так як ці ігри є джерелом проходження декількох хвилин, які ви повинні заощадити, а не чимось, що залучає вас глибоко в них і змушує втрачати час. Пауза буде корисна, так як ви можете зупинити її в будь-який час і продовжити пізніше. Короткі рівні також корисні в разі, якщо пауза не працює між рівнями, так як їх можна повторити в будь-який час.

Легкі рівні, щоб слідувати за жорстким рівнем. Якщо в грі складний рівень, такий як «Перемогти боса», для завершення якого буде потрібно кілька спроб, то повинні слідувати більш прості рівні, щоб гра була цікавою і мотивуючої. Що стосується мене, я пройшов 1000+ рівнів Candy Crush тільки для того, щоб знайти наступний майбутній рівень складніше, ніж попередній. Оскільки гра стала важкою, я перестав грати. Раніше я грав в неї, коли мені не було чого робити, але гра на складних рівнях давала мені відчуття, що я знову зможу здавати іспити в коледжі.

Логічна концепція. Цей фактор дуже складний для розуміння, так як гри з часом не повинні бути логічними або нагадувати реальне життя. Вони грають, щоб відвернути вашу увагу і спробувати зробити щось неможливе в реальному житті. Проте, було б краще, якби вони не рекламували що-небудь абсурдне, наприклад, стріляли в курчат або зламували ляльку на шматки, використовуючи небезпечні інструменти. Ці ігри можуть заважати і викликати аморальну поведінку.

Ігри для Android ніколи не повинні викликати звикання. Вони були створені з єдиною метою відпочинку, щоб уникнути нудьги. Залежність від гри означає, що ви будете витрачати більшу частину свого часу, щоб грати в гру. Коли ви не граєте, це ніколи не залишить ваші думки і будь-які перешкоди між вами і грою в гру, що призведе до розчарування. Така ситуація стає небезпечною для вас і оточуючих вас людей. Уникайте захоплюючих ігор за всяку ціну.

Розслаб очі. Нарешті, одним з найбільш важливих моментів є те, що гра не повинна вимагати від користувача постійно дивитися на телефон протягом тривалого часу. Це призведе до напруження ваших очей і може створити проблеми із зором. Ви повинні вміти розслаблятися, моргати очима під час гри і час від часу відволікатися від мобільного телефону. Страх того, що ви втратите рівень гри і сконцентруєтеся на зусиллях, не відповідає цілі гри.

Вам також може сподобатися

Розумна куртка

Коли ви вперше надягнете смарт-куртку, яку створили Levi’s і Google, ви зможете забути на секунду, що це не просто куртка з джинсової тканини. Що ж робить її звичайною зовні, але…
Відкрити

3D-друк: примха чи майбутнє?

Усі мають уявлення про те, що пов’язано з побудовою будинку: великі витрати, тривалий процес проектування і ще більш тривалий процес будівництва за участю чоловіків у жовтих захисних шоломах. Але цей…
Відкрити

Найкращі ноутбуки 2021 року

Шукаєте найкращі ноутбуки? Якщо ви вперше купуєте ноутбук, важливо знати, яка операційна система вам підходить. Незалежно від того, чи потрібен вам ноутбук для основних обчислювальних потреб або для професійної роботи,…
Відкрити

Чому вітряки та вітряна енергія безпечна

Вітряки та вітряна енергія Розвиток альтернативних джерел енергії надає людству шанс захистити нашу природу і всю планету від руйнування. На щастя, уряди різних країн намагаються рухатись до порятунку Землі. Наприклад,…
Відкрити

Що таке кіберспорт і як він впливає на дитину

Багато батьків спантеличені кіберспортом. Як дитина може годинами дивитися, як інші гравці грають у відеоігри? Кіберспорт перетворився в масовий видовищний вид спорту. Ваша дитина любить дивитися баскетбол. Але замість того,…
Відкрити

Технології, що змінять світ

За останні п’ять років технології зробили великий крок у своєму розвитку. Однак це тільки початок, адже нескінченність не межа, і в майбутньому ми, можливо, зможемо жити як герої науково-фантастичних фільмів.…
Відкрити