Нормально в Фінляндії – дивно для нас

Нормально в Фінляндії - дивно для нас

Які відчуття або асоціації викликає у вас Фінляндія? Чим відрізняється ця країна і що в її повсякденному житті може вас здивувати? На всі ці питання ви знайдете відповідь у нашій статті.

Штрафи

Нормально в Фінляндії - дивно для нас

На суму штрафу за перевищення швидкості в Фінляндії безпосередньо впливає дохід людини. Штраф зростає разом із зарплатнею.

Парковка для собак

Згідно із законом у Фінляндії в усіх громадських місцях повинні бути парковки для собак. Власник підприємства може бути серйозно оштрафований за її відсутністі.

Пристрасть до читання

Нормально в Фінляндії - дивно для нас

Жителі Фінляндії жахливі книгомани. Не дивуйтеся, якщо на кожному кроці вас буде чекати бібліотека. У деяких з них ви можете знайти музичні інструменти, обладнання для спорту або навіть швейні машини.

Ельфійська мова

Фінську мову по праву можна вважати однією з найскладніших у світі. Мабуть, Джон Толкін надихався саме нею при створенні мови ельфів.

Фанати випивки

Нормально в Фінляндії - дивно для нас

В середньому за рік людина з Фінляндії випиває 85 літрів пива. Не дивно, що у фінських супермаркетах є акції на купівлю 1000 банок пива разом.

Послуги для інтровертів

Фіни частенько вважають за краще насолоджуватися часом на самоті. Для цього існують бари або кафе, де вони можуть провести час наодинці з самим собою, а в супермаркетах ви можете побачити окремі кошики для самотніх покупців.

Бонус: шоколад з рибою

Для любителів поєднувати незвичайні та досить дивні смаки фінські кондитери пропонують чорний шоколад зі шматочками риби!

Який факт про Фінляндію здивував вас найбільше або може все це не було для вас новиною?

Поділіться з нами своїми враженнями, а якщо зацікавилися – читайте більше.

Вам також може сподобатися

Прості хитрощі, які допоможуть зробити ваші страви ще смачніше

Навіть якщо ви не надто полюбляєте стояти над плитою, вам все одно час від часу доводиться готувати. Якщо ви хочете, щоб результат виправдовував зусилля, важливо знати кілька простих хитрощів, які…
Відкрити

10 знакових японських богів

Традиція синтоїзму Апана міцно пов’язана з природою, з твердо вкоріненою вірою в те, що камі або боги є майже скрізь. Введення буддизму в Японію додало ще одну групу шанованих божеств…
Відкрити

Чашка кави за 24$

Люди готові платити 25,000 $ за тако та 195,000 $ за пляшку вина, але чи може ціна за чашку кави досягати таких вершин? Чашка кави в Eleven Madison Park в…
Відкрити

Coffee time

Ні для кого не є таємницею, що ранок починається з кави. Люди з багатьох країн готові підтримати нашу думку. Цей напій із просто чудовим ароматом здатний підкорити серця мільйонів. І…
Відкрити