Ноутбук або настільний комп’ютер: що краще?

Ноутбук або настільний комп'ютер: що краще?

Ноутбук або настільний комп’ютер: що краще?
На перший погляд може бути складно перебрати всі варіанти ноутбуків і настільних комп’ютерів. Але коли ви знаєте, для чого будете його використовувати, все стане простіше.
І справа не в тому, що один кращий за інший; це все про вас. Якщо ви постійно в роз’їздах або у вас немає місця в офісі, вам підійде ноутбук. Але якщо для вас більше важливі установка з двома моніторами або надшвидка обчислювальна потужність, настільний комп’ютер може відповідати всім вимогам.
Так в чому ж різниця між ноутбуками і настільними комп’ютерами? Ознайомтеся з нашою розбивкою переваг, щоб допомогти вам вирішити, який з них вам більше підходить.
Переваги робочого столу
Так, вони зазвичай більше і важче. Але настільні комп’ютери як і раніше залишаються популярними для багатьох людей. По-перше, ви можете оновлювати їх нескінченно. Або навіть побудувати його з нуля. І менше ймовірність того, що ви випадково упустите його або наступите на нього, тому він може прослужити довго. Ознайомтеся з перевагами настільних комп’ютерів:
Розмір екрану
Великий екран настільного комп’ютера ідеально підходить для багатозадачності. Ви можете відкривати більше таблиць одночасно або тримати вікна відкритими пліч-о-пліч. А для спеціалізованих завдань, таких як редагування відео і графічний дизайн, ви можете отримати повний огляд того, над чим ви працюєте.
Спектакль
Новітні технології зазвичай спочатку доступні для настільних комп’ютерів. Крім того, оскільки настільні комп’ютери більше за розміром, вони мають більшу потужність.
Додатково до всього, корпус ПК більшого розміру дає більше місця для охолоджуючих контурів і вентиляторів. Так що зберегти ваші топові компоненти красивими і крутими – не проблема.
Оновлення компонентів
Ви можете поміняти материнську плату, графічний процесор, процесор або вентилятори і налаштувати все, що душа забажає.
А оскільки настільні корпусу зазвичай просторі, легше дістати всі компоненти, щоб їх перемішати. Таким чином, будь-які майбутні оновлення комп’ютерів на більшості настільних комп’ютерів дуже прості.
Ігри
Коли ви воюєте в Call of Duty, наявність великої кількості оперативної пам’яті, місця для зберігання і потужності процесора може бути питанням життя або смерті. І саме тут настільні комп’ютери дійсно сяють – ви можете отримати ігровий монітор ПК, плавну графіку і неймовірно високу швидкість – все в одному.
Переваги ноутбука
Незалежно від того, чи працюєте ви вдома або дивіться останню серію Netflix, ноутбуки ідеально підходять для роботи в дорозі. Через невеликий фізичний розмір ноутбуки їх легко брати з собою у відпустку.
А якщо вам потрібно відправити електронний лист з кафе або пройти співбесіду по Skype з номера в готелі, все це можливо з портативним ноутбуком.
Споживання енергії
Ноутбуків не потрібно стільки енергії, оскільки вони мають менші компоненти. А якщо відключиться електрика, спрацює акумулятор, так що ймовірність втрати незбереженої роботи менше.
Більш того, оскільки вони живляться від батарейок, ви все одно можете відправити цю важливу електронного листа, навіть якщо в поле зору немає розетки.
Портативність
Ноутбук легко носити з собою. Ви можете покласти його в сумку і взяти з собою куди завгодно. З цієї причини ноутбуки можуть виявитися більш зручними для студентів, ділових мандрівників, відеоблогеров і всіх, хто веде активний спосіб життя.
легко налаштувати
Зазвичай настройка настільного комп’ютера вимагає додаткових зусиль. Вам потрібно знайти найкраще місце на столі, і вам може знадобитися підключити монітор за допомогою окремого кабелю. Але з ноутбуком ви просто підключаєте його і натискаєте кнопку харчування, щоб почати роботу.

Вам також може сподобатися

Топ 5 ігор для слабких пк

Незважаючи на те, що для переважної більшості нових ігор потрібний дуже потужний комп’ютер, який в кінцевому підсумку виявляється дорогим, існує також пристойну кількість відмінних легких комп’ютерних ігор, які не поступаються…
Відкрити

Діалог у темряві

Кожен, хто коли-небудь хотів дізнатися, як сліпі люди сприймають світ, тепер має можливість зробити це. “Діалог у темряві” – це захоплююча соціальна, моральна й емоційна подорож. Ви отримаєте можливість відчути…
Відкрити

Інструментів, які ви швидко опануєте цього літа

Вивчення музичного інструменту може бути потішним і корисним, але вдосконалення вашої техніки може зайняти роки. Хоча ви не зможете стати віртуозом за одну ніч, є інструменти, які ви можете опанувати…
Відкрити

Чому вітряки та вітряна енергія безпечна

Вітряки та вітряна енергія Розвиток альтернативних джерел енергії надає людству шанс захистити нашу природу і всю планету від руйнування. На щастя, уряди різних країн намагаються рухатись до порятунку Землі. Наприклад,…
Відкрити