Одноразові вейпи ELF BAR – все, що ви повинні знати

ELF BAR неймовірно прості. Ви можете використовувати їх прямо з коробки, і вони досить малі, щоб влізти до вашої кишені.
Одноразові вейпи ELF BAR - все, що ви повинні знати

Чому бар Elf такий популярний?

Elf Bars, без сумніву, є одним з типів одноразових вейпів, що продаються. Настільки вони швидко стають скороченням для всіх одноразових предметів. Тож чому Elf Bars стали таким хітом? Вони неймовірно прості та не вимагають абсолютно нульового досвіду вейпінгу. Ви можете використовувати їх прямо з коробки, і вони досить малі, щоб влізти до вашої кишені. Плюс величезний вибір смаків. Насамперед, вони пропонують дешевий спосіб спробувати вейпінг вперше без необхідності купувати будь-які додаткові деталі чи рідини. В рамках нашої багаторазової угоди з купівлі одноразових вейпів 3 батончики Elf ​​Bars коштують 12 фунтів стерлінгів.

Чи законні бари Elf ​​у Великій Британії?

Так, вони не заборонені законом. Elf Bars та інші одноразові товари, подібні до них, абсолютно легальні для покупки у Великобританії, якщо вам 18 років або більше, і продукт є справжнім. Існують батончики Elf, розроблені спеціально для ринку Великобританії та Європи, які відповідають вимогам TPD (Директива про тютюнові вироби), вони будуть містити не більше 2 мл рідини для електронних сигарет та мати концентрацію нікотину не більше 20 мг. Продукти під назвою Elf Bar, які мають більш високу міцність або містять більше рідини для електронних сигарет, можуть бути контрафактними. Ми рекомендуємо вам купувати вейпи лише у перевіреному магазині для вашої власної безпеки. 

Elf ​​Bar є безпечним?

За умови, що ви купили справжній продукт, Elf Bars так само безпечні, як будь-який інший набір для вейпінгу, і виготовлені, а потім протестовані відповідно до високих стандартів. Єдина різниця між цими одноразовими та традиційними наборами для вейпінгу, до яких ви, можливо, звикли, полягає в тому, що вони постачаються у вигляді повністю зібраного пристрою, готового до використання. Пам’ятайте, що Elf Bars та інші вейп-продукти рекомендуються лише дорослим, які намагаються кинути чи продовжують кинути палити.

Яка рідина для електронних сигарет у Elf ​​Bar?

Кожен батончик Elf містить 2 мл рідини для електронних сигарет та використовує сольовий нікотин, а не стандартну вільну основу. Електронна рідина з сіллю Nic забезпечує набагато плавніше попадання у горло при вейпінгу, що може значно спростити перехід на вейпінг. Він також швидше вгамовує голод, тому що швидше засвоюється організмом. Коли справа доходить до смаку, у вас буде безліч варіантів, і ця широка різноманітність означає, що легко знайти те, що вам сподобається. Можна спробувати фруктові, тютюнові, ментолові, цукеркові та десертні суміші.

Як налаштувати Elf ​​Bar?

Elf Bar не вимагає жодного налаштування. Кожен пристрій поставляється повністю зарядженим та наповненим електронною рідиною. Вам навіть не потрібно вмикати пристрій, просто вдихніть у мундштук, щоб почати палити, і ви відчуєте вдих, який близький до сигарети. Коли рідина для електронних сигарет закінчиться, ви можете перейти на нову.

Скільки затяжок у Elf ​​Bar?

Одноразові вироби часто вказуються із кількістю затяжок. Цей лічильник затяжок дає уявлення про те, як довго триватиме кожна затяжка, виходячи з того, скільки разів ви можете вдихнути у пристрій, перш ніж у ньому закінчиться рідина для електронних сигарет. Як одноразовий вейп на 600 затяжок, Elf Bar працює набагато довше, ніж деякі конкуренти, і, як і раніше, займає дуже мало місця, коли вам потрібно носити його з собою.

Як довго працює Elf ​​Bar?

Але як довго триває Elf Bar? Ви можете запитати. Ми склали зручну таблицю, яка має дати вам приблизне уявлення про те, скільки використання ви можете очікувати від кожного пристрою:

Легкий користувач – одноразовий вейп кожні 2 дні (2 мл). 60 ~ 720 фунтів стерлінгів

Інтенсивний користувач – одноразовий флакон на день (2 мл). 120£ ~1440£

Чи можу я поповнити Elf ​​Bar?

Ельфійські батончики не можна наповнити повторно, і це частина їхнього дизайну. Заправка пристрою може бути дуже неприємною для багатьох людей, які розглядають можливість переходу на вейпінг, натомість набагато простіше просто замінити пристрій. Навіть якщо ви регулярно змінюєте свій пристрій, ви все одно виявите, що це дешевше ніж куріння. Якщо ви шукаєте щось, що можна поєднувати з іншою рідиною для електронних сигарет, ми маємо широкий вибір комплектів для вейпінгу, більшість з яких можна заправляти.

У чому різниця між Elf ​​Bar та баром Geek?

Часто порівнюють два найпопулярніші бренди одноразових вейпів, Geek Bars і Elf Bars. Насправді, все зводиться до однієї думки. Elf Bar має більш довгий дизайн, який багато в чому схожий на вейп-ручку, а Geek Bar – короткий та короткий пристрій. Обидва містять 2 мл електронної рідини і доставляють приблизно однакову кількість затяжок – Geek Bar: 575 затяжок, Elf Bar: 600 затяжок. Загалом багато вейперів пробують кілька пристроїв і знаходять те, що краще для них.

Який найкращий Elf ​​Bar?

З такою кількістю смаків на вибір, ви можете почуватися трохи приголомшеним. Ось кілька рекомендацій:

Якщо ви шукаєте солодку літню суміш із фруктовими нотками, чому б не спробувати Elf ​​Bar Blue Raspberry Lemonade. Або, якщо ви шукаєте аромат, зосереджений виключно на фруктах, Elf Bar Watermelon – дуже популярний вибір. Зрештою, для чогось іншого є полуничне морозиво Elf Bar. Що б ви не вибрали, всі вони доступні в концентрації 20 мг і містять сіль нікелю, щоб забезпечити м’який вплив на горло.

Elf ​​Bar дорогі?

Хоча одноразові вейпи, такі як Elf, пропонують гарне знайомство з вейпінгом і дуже прості у використанні, вони не є економічним варіантом. Вибір багаторазового комплекту для вейпінгу заощадить набагато більше грошей з часом. Ми маємо широкий асортимент багаторазових наборів капсул, які майже так само прості, як одноразові, і ідеально підходять для нових вейперів. Єдина різниця в тому, що їх потрібно буде заряджати (як мобільний пристрій) та заправляти електронною рідиною. Крім меншої вартості, багаторазові капсули дають вам можливість поекспериментувати з різними смаками та концентраціями нікотину, щоб знайти вейп, який підходить саме вам.

Коли я маю купувати новий Elf Bar?

Після дня або двох використання вашого Elf Bar вам, ймовірно, доведеться утилізувати та замінити пристрій на новий. Ви зрозумієте, що настав час міняти, коли помітите або погіршення смаку, або пристрій перестане виділяти пару. Elf Bar також оснащений світлодіодним підсвічуванням, який почне блимати, щоб попередити вас, коли в пристрої закінчиться рідина для електронних сигарет. Ми рекомендуємо, якщо ви тільки починаєте користуватися одноразовими предметами, мати кілька запасних на випадок, якщо ваш пристрій розрядиться раніше, ніж ви очікували.

Вам також може сподобатися

Дослідження заломлюючих властивостей збиральної та розсіювальної лінз

Заломлюючі та розсіювальні лінзи є ключовими елементами оптичних систем і мають різні властивості та застосування. Дослідження заломлюючих та розсіювальних властивостей цих лінз відіграють важливу роль у вивченні оптичних систем та…
Відкрити

Що таке акустичні резонатори та де їх застосовують

Акустичні резонатори – це пристрої, які використовуються для підсилення або підтримки акустичних хвиль в певному діапазоні частот. Вони мають властивість резонансу, тобто вони здатні підсилювати акустичні хвилі з певною частотою…
Відкрити

Електромагнітний смог, що це таке, приклади

Електромагнітний смог – це форма забруднення довкілля, яка виникає в результаті використання технологій, пов’язаних з виробництвом та передачею електроенергії. Він включає в себе різні типи електромагнітних полів, таких як електромагнітне…
Відкрити