Речі, які ненавидять собаки

Речі, які ненавидять собаки

Ми дуже любимо собак, але іноді наші спроби зробити їм приємне обертаються проти нас.

Сьогодні ми зібрали ті речі, які доставляють дискомфорт вашим домашнім улюбленцям.

Обійми

Ви запитаєте що такого в звичайних обіймах, адже ми всі любимо притиснутися до нашим улюбленцям. Насправді більшості собак це не подобається. Будьте обережніше в наступний раз, коли захочете зробити висновок її в свої обійми.

Речі, які ненавидять собаки

Спілкування

Собаки не можуть зрозуміти що ми їм говоримо. Їм потрібен якийсь час щоб дізнатися по жестам чого ми від них хочемо. Не варто змішувати слова і фізичні команди, так ви тільки заплутаєте своїх вихованців.

Речі, які ненавидять собаки

 

Поплескування по голові

Гладити і пестити собак абсолютно нормальне явище. Проте їм це не дуже приємно.

Речі, які ненавидять собаки

 

Правила

Собаки дуже організовані тварини і їм потрібен розпорядок. Вам варто дати зрозуміти улюбленцю яких правил дотримуватися. Це допоможе вам завоювати їхню довіру.

Речі, які ненавидять собаки

 

Напруга

Собаки дуже чутливі до наших емоціям. Чим більше ми турбуємося, тим більш напруженим стає ваш улюбленець. Наведіть порядок у голові, якщо не хочете турбувати їх.

Речі, які ненавидять собаки

 

Увага

Власник, який не приділяє часу улюбленцю – це нічний кошмар. Проводьте більше часу з ним. Переконайтеся, що він веселий і здоровий.

Більше інформації

Вам також може сподобатися

Як утворюється перли

Як утворюється перли і які види роблять його Перли, якв ви можете носити в сережках і намистах, є результатом дії подразника під оболонкою живого організму. Перли утворені морськими або прісноводними…
Відкрити

17 фактів про дельфінів, яких ви не знали

Наші кращі друзі моря, дельфіни, завжди викликали у людей велике захоплення. Це доброзичливі, щасливі і товариські тварини, які були позитивно відзначені своїм грайливим характером, інтелектом і випадкової допомогою людям, будь…
Відкрити