Що таке кіберспорт і як він впливає на дитину

Що таке кіберспорт і як він впливає на дитину

Багато батьків спантеличені кіберспортом. Як дитина може годинами дивитися, як інші гравці грають у відеоігри? Кіберспорт перетворився в масовий видовищний вид спорту. Ваша дитина любить дивитися баскетбол. Але замість того, щоб дивитися НБА по телевізору. Кіберспорт змінює те, як діти грають в ігри. Тепер вони можуть бути глядачами або гравцями. Як батько, ви повинні більше цікавитися цим видом спорту, який придбав величезну кількість шанувальників.

ESPORTS – важлива кар’єра

Було б важко почути, щоб хтось називав себе професійним гравцем в минулому. Але кіберспорт зробив ігрову кар’єру життєздатною кар’єрою для всіх, хто зацікавлений в тому, щоб добре грати в ігри. Кіберспортивні команди складаються з завзятих гравців, які заробляють собі на життя грою. Щоб стати кращим гравцем, потрібні наполеглива праця і самовідданість, але ті, хто нагорі, отримують великі гроші від підтримки бренду.

Ігрова індустрія має можливості крім гри. Є розробники ігор, розробники ігрового обладнання, аналітики і маркетологи. Всі ці посади мають великий попит і добре оплачуються. Кіберспорт – це унікальні кар’єрні шляху. Наприклад, є букмекерські контори з кіберспорту. Вони аналізують команди гравців, як у звичайних випадках спорту, і визначають їх шанси на перемогу чи поразку.

Кіберспортом можна заробляти мільйони

Професійні геймери заробляють на киберспорті мільйони фунтів стерлінгів. Потенціал заробітку – це, мабуть, найбільша відмінність кіберспорту від любовних ігор. Призові фонди кіберспорту стали одними з найбільших в спорті. На турнірі по DOTA 2, The International 2020 був найбільший приз на даний момент в розмірі 40 018 195 доларів США (30 944 400 фунтів стерлінгів).

Ваша дитина може претендувати на частину цих прибуткових призів в складі команди. Окремі гравці також виграють в одиночних змаганнях. Кайл Гірсдорф виграв величезний приз в розмірі 3 000 000 доларів (2421270 фунтів стерлінгів) в якості чемпіона на чемпіонаті світу з Fortnite в 2019 році.

ESPORTS пропонує стате популярним

Кіберспорт придбав величезну кількість шанувальників, майже 500 мільйонів шанувальників. За кожною грою стежить активна спільнота. На кіберспортивних форумах Reddit, Discord і інших мобільних мереж ведуться інтенсивні і динамічні обговорення. Платформа потокової передачі ігор Twitch налічує тисячі шанувальників в ігрових чатах. Ваша дитина знайде величезне співтовариство з людьми з різних верств суспільства.

Кіберспорт вимагає дисципліни і відданості справі

Всупереч поширеній думці, що геймери – нероби, вони одні з найбільш працьовитих і відданих справі спортсменів. Ігрове співтовариство величезне і високо конкурентно. У киберспорте дуже низькі бар’єри для входу, а це значить, що ваша дитина зіткнеться з конкуренцією високого рівня з усього світу. Мільйони гравців прагнуть піднятися на вершину і отримати право на хвастощі і великі призи, як і в іншому виді спорту. Дитина дізнається, що для досягнення вершини потрібно цілеспрямованість і відданість справі, а також дотримання курсу, необхідного для досягнення вершини.

ESPORTS пропонує можливості

Кіберспорт надає батькам і дітям можливість згуртування, незалежно від того, грають вони або дивляться гри. Ви можете дізнатися, що цікавить вашу дитину, пояснити йому свої сильні і слабкі сторони як гравця. Їм буде комфортніше спілкуватися з вами в просторі, де їм комфортно. Ви можете зробити речі більш захоплюючими і сформованими сімейну команду. Спільне спостереження за грою в прямому ефірі також може бути забавним, тому що ви дозволяєте вашій дитині поділитися своїми уявленнями про розваги. Кіберспорт може зіграти позитивну роль у розвитку дитини, якщо його правильно налаштувати. Є хороші можливості для навчання, спілкування та вивчення можливостей.

Вам також може сподобатися

Інструментів, які ви швидко опануєте цього літа

Вивчення музичного інструменту може бути потішним і корисним, але вдосконалення вашої техніки може зайняти роки. Хоча ви не зможете стати віртуозом за одну ніч, є інструменти, які ви можете опанувати…
Відкрити

Ігри на iOS, які допоможуть вбити час

У попередній статті ми представили вам захоплюючі та динамічні ігри. Сьогодні ж ми хочемо показати небанальні ігри для любителів iOS. Мені дійсно подобаються різні ігри, особливо якщо вони чимось унікальні,…
Відкрити

Топ 5 ігор для слабких пк

Незважаючи на те, що для переважної більшості нових ігор потрібний дуже потужний комп’ютер, який в кінцевому підсумку виявляється дорогим, існує також пристойну кількість відмінних легких комп’ютерних ігор, які не поступаються…
Відкрити

Що краще пк або консоль

Запитайте сьогодні геймера, на чому вони грають «ПК або консоль», і ви, ймовірно, отримаєте детальний список причин, чому одна з них краще, ніж інша. Проте, цей обмін думками очікується, оскільки…
Відкрити

15 найкращих ігор для Linux

Minecraft   Випущений в 2009 році Minecraft перевершив всі ігри за обсягами продажів. Станом на 2020 рік продажу цієї гри склали більше 200 мільйонів копій. Не тільки продажу, у нього…
Відкрити