Що ви не знали про клімат?

Що ви не знали про клімат?

Деталі клімату повідомляють нам, що тропосфера – це нижній шар атмосфери Землі. Тропосфера – це місце, де відбувається магія клімату. Тропосфера становить 75% атмосфери Землі. Він також утримує багато водної пари навколишнього середовища – точніше 99%. Хоча ми можемо уявити, що атмосфера є однорідною по всьому світу, вона насправді густіша за тропіки та рідша біля Арктики.

Клімат обумовлений стресом повітря, перепадами температури та вологості

Найбільш первинним, клімат спричинений коливанням атмосферного напруження, температури та вологи. Кілька типів кліматичних явищ створюються, коли ці елементи поєднуються в різних пропорціях. Наприклад, щоб зробити твістер, поєднайте трохи безкровного полярного повітря на надмірній висоті з теплим, теплим тропічним повітрям на малій висоті!

Існує три методи змусити дощ

Існує три різні методи створення дощу чи снігу на Землі: фронтально, орографічно та конвективно. Фронтальний дощ проходить, коли зустрічається дві партії повітря. Орографічний дощ трапляється, коли форма суші призводить до появи хмар. Конвективні хмари створюють конвективний дощ. Ці хмари набирають тип в результаті нестабільності в навколишньому середовищі.

13 Різноманітні різновиди штормів впливають на Землю

Це може здатися досить влучним, за умови, що на нього широко розглядається невдала кількість, однак, прямо тут, на Землі, є 13 різних видів штормів. Ряд цих штормів може відбуватися виключно в певних районах через географію та місцеву погоду в цих районах. Деталі клімату повідомляють нам, що торнадо, бурі, брудні дияволи, шквали та шторми в основному визнаються за їх вітровими схемами. Граді, крижані бурі, хуртовини, хуртовини, океанічні бурі, грози та тропічні циклони визнаються по опадах, які вони створюють. Ви можете пізнати тропічні циклони вище на одиницю серед їхніх різних назв, покладаючись на місце у світі, де ви перебуваєте: тайфуни, урагани, тропічні депресії або тропічні шторми.

Метеорологія – це дослідження навколишнього середовища

Метеорологія – це назва наукової експертизи навколишнього середовища і складається з прогнозування клімату, який ми чуємо в інформації або бачимо на своїх смартфонах щодня. Це міждисциплінарна тема, яка допомагає прояснити кліматичні явища.

Арістотель – батько метеорології

Арістотель був не просто чудовим мислителем; його додатково вважають батьком-засновником метеорології. У 350 р. До н. Е. Арістотель написав електронну книгу, яку він називав метеорологією. В її обкладинках він детально описав процедуру, яку метеорологи з того часу називали гідрологічним циклом. Він робив усе це, не використовуючи квіткових комп’ютерних систем, які зараз можуть бути сумно відомими для самодисципліни.

Упанішади занурюються у дослідження клімату

За кілька століть до того, як Арістотель написав свою знамениту електронну книгу, в індійських Упанішадах був окреслений окремий метеорологічний випадок – утворення хмар. Ці чудові вірші додатково споглядали місцеву погоду та сезонні цикли, спричинені орбітою Землі. Ніхто не був досить позитивним, коли були написані Упанішади, однак, можна вважати, що вони були приблизно 2500 років тому.

Христофор Колумб здобув циклон у 1494 році

Деталі клімату вказують, що, виконуючи одну з кожної з кількох місій, Христофор Колумб мав досвід тропічного циклону. Його нотатки були первинним письмовим описом цього виду шторму європейцем.

Медичі створили першу кліматичну спільноту

Член традиційно відомого домогосподарства Медічі, Фердінандо II де Медічі, створив першу у світі спільноту спостережників за кліматом. Маючи станції у Варшаві, Флоренції, Болоньї, Мілані, Парижі та різних містах, ця громада збирала метеорологічну інформацію та часто відправляла її до Флоренції.

Великобританія мала першу у світі кліматичну службу

Роберт Фіцрой, відомий капітан HMS Beagle, був призначений основним метеорологічним статистиком до Комерційної ради у Сполученому Королівстві, яке згодом переросло у метеорологічне робоче місце Великобританії. Деталі клімату повідомляють нам, що попередній капітан керував первинною метеорологічною службою у світі та, зрештою, розпочав широко поширений звичай друкувати прогнози клімату в газетах у 1860 році.

Взагалі сніг рожевий

Ви могли б бути здивовані, якщо в альпійських районах Колорадо чи в горах Сьєрра-Невада в Каліфорнії йде сніг … загалом помічається рожевий сніг! Відповідно до деталей клімату, явище пов’язане з водоростями, які називаються хламідомонадою ніваліс. Ці водорості з червонуватим відтінком живуть виключно в безкровному кліматі та, як правило, можуть перевернути зимову країну чудес, отримуючи відтінок рожевого.

Нехай вас роздують на 231 милі на годину

У квітні 1934 року шторм у горі Вашингтон, штат Нью-Гемпшир, підняв свою потворну голову з поривом вітру, що вимірював неймовірні 231 милю на годину. Це була найшвидша швидкість вітру підлоги, яку помітила людина.

За дюйм дощу, що випав за одну хвилину в штаті Мериленд, в 1956 році

Найвища кількість опадів, коли-небудь зафіксована всередині будинку за хвилину, випала в місті Юніон вілл, штат Меріленд, 7 квітня 1956 р. Того дня лише за 60 секунд з неба випало 1,23 дюйма дощу. Понад 50 років потому це, однак, найкраще зафіксовані дощі за одну хвилину.

530 000 померли через клімат у 1994-2013 роках

Неурядова установа Germanwatch повідомила, що в умовах суворого клімату в період з 1994 по 2013 рік загинуло понад 530 000 осіб. У цьому пункті клімат, як вважають, приніс світові економічні збитки на понад 2 трильйони доларів.

Південна Дакота є внутрішньою до найбільшого граду

Найважливіший зареєстрований град мірив вісім дюймів і важив майже два кілограми. Він випав 23 липня 2010 року у місті Вівіан, штат Південна Дакота. Загальнодержавна кліматична служба США перевірила міру та вагу каменю.

Деталі клімату – Деталі щодо кліматичної точності

Клімат, який ми знаємо, створюється в межах тропосфери, нижнього шару навколишнього середовища Землі. Хоча Земля не є єдиним місцем у Всесвіті з кліматом, саме цей клімат впливає на нас перш за все. Клімат викликаний коливанням деформації повітря, температури та вологи. Арістотеля вважають татом метеорології, яка є дослідженням навколишнього середовища та клімату Землі, хоча дослідження клімату могло б бути до його електронної книги “Метеорологія” на тисячоліття, якщо ми задумаємося над дискусіями про клімат всередині Упанішад.

 

Вам також може сподобатися

12 неймовірних фактів про павуків

Павуки – одна з груп безхребетних, за якими найпростіше спостерігати, і вони чарівні істоти. Ось деякі з наших улюблених цікавих фактів про павуків. 1. Павуки комахи? Павуки – павукоподібні. Вони…
Відкрити

Чи викликають навушники втрату слуху?

Чи викликають навушники втрату слуху? Навушники внутрішнього типу і навушники стали основним продуктом нашої електроніки і Невід’ємною частиною того, як ми слухаємо музику. Слід запитати, чи викликають навушники втрату слуху…
Відкрити

Неймовірно цікаві факти про Стародавній Єгипет

Річка Ніл мала важливе значення для розвитку давньоєгипетської цивілізації Факти Стародавнього Єгипту показують, що велика єгипетська цивілізація не могла б розвиватися до такої міри, якби не річка Ніл. Завдяки воді…
Відкрити