Що їдять дельфіни?

Що їдять дельфіни?

Зубчасті кити (включаючи всіх дельфінів) – м’ясоїдні тварини; вони їдять інших тварин. Дельфіни їдять різноманітну рибу, кальмарів, креветок, медуз і восьминогів. Типи риб і інших істот, які їдять дельфіни, залежать від їх виду, місця проживання і дикої природи, що розділяє їх середовище проживання.

Існує понад сорок видів дельфінів 

Вони живуть в різних середовищах від прісноводних річок, гирла і прибережних вод до глибоководних відкритих океанів. Більшість дельфінів – пристосовані годівниці, що означає, що вони їдять рибу та інших тварин, які живуть у своїх будинках. Всі дельфіни їдять рибу, а мешканці глибоких океанів також їдять кальмарів і медуз.

Дельфіни афаліни зустрічаються в усьому світі

Дельфіни афаліни живуть в морях з помірним і тропічним кліматом, і типи риб, які вони їдять, залежать від того, де вони живуть і в який час року. Дельфіни афаліни, що мешкають в Морів-Ферт, Шотландія, вважають за краще лосося, коли він доступний навесні та влітку. Взимку лосося мало, тому їдять оселедець і скумбрію. Дельфіни афаліни, які живуть в інших місцях, їдять свою улюблену місцеву рибу, якої можуть бути кефаль, скумбрія, сом та інші тропічні види риб. У всіх дельфінів є зуби, але вони не пережовують їжу, вони просто хапають, кусають і ковтають!

Дельфіни річки Амазонки

Як відомо, їдять більш як 40 різних видів прісноводних риб, а також прісноводних ракоподібних. Дельфіни-спіннери їдять рибу, медузу і криль. Сутінкові дельфіни їдять креветок, кальмарів і різну рибу, в тому числі крихітні анчоуси. гострозубі дельфіни живуть в глибоководних океанах і харчуються в основному кальмарами. Дельфіни Кемерона харчуються дрібною рибою, крабами, восьминогами та дрібними ракоподібними в заростях водоростей недалеко від берега та у морського дна. Новозеландські дельфіни харчуються дрібними рибками й кальмарами в мілководних прибережних водах.

Косатки

Косатки – найбільші представники сімейства дельфінів; Місцеві косатки в Північній Британської Колумбії, Канада, їдять тільки рибу – їх улюблений лосось. Інші косатки спеціалізуються на поїданні набагато більшого видобутку, включаючи морських птахів і ссавців, таких як морські леви, дельфіни та кити. Дієта косаток залежить від того, яка їжа доступна їм в тому місці, де вони живуть, і яким методам полювання вони навчилися у своїх старших.

Вусаті кити

Вонии витягують свою здобич з морської води, коли вона тече або проштовхується через їх вусаті пластини, використовуючи свої мови, а іноді й м’язи горла. Вони їдять дрібного креветочного криляти, веслоногих ракоподібних і рибу.Вважається, що кити та дельфіни мають гострим смаком, але у них відсутня нюховий нерв і пов’язані з ним частки, і тому вважається, що вони не можуть відчувати запах своєї їжі.

Як п’ють кити й дельфіни?

Вони отримують всю необхідну воду прямо з їжі. Їх основний видобуток (риба і кальмари) містить велику кількість води. Дельфіни не втрачають воду через потовиділення, як це робимо ми, тому в їх раціоні їм потрібно менше води, ніж нам.

Вам також може сподобатися

Кумедні факти про їжаків

Після котів, їжаки вважаються улюбленцями інтернету. Але чи багато ви знаєте? Їжачки вважаються нелегальними в деяких частинах Америки Вони набули певної популярності як домашні тварини, але деякі міста і штати…
Відкрити

12 неймовірних фактів про павуків

Павуки – одна з груп безхребетних, за якими найпростіше спостерігати, і вони чарівні істоти. Ось деякі з наших улюблених цікавих фактів про павуків. 1. Павуки комахи? Павуки – павукоподібні. Вони…
Відкрити

Цікаві факти про Квакерский папугах

Квакерські папуги – це птахи, які мають веселих, енергійних особистостей. Вони є популярними домашніми тваринами у всьому світі. Ці розмовляючі папуги вигадливі, розумні та розважальні. Ці барвисті папуги сумно відомі…
Відкрити