Собаки-рекордсмени

Собаки-рекордсмени

10 собак-рекордсменів потрапили в книгу Гіннеса

Собаки – неймовірні істоти: вони люблять, надзвичайно віддані, розумні, захищають своїх людей і абсолютно чарівні. Деякі собаки – все це, а потім деякі, наприклад, гідні собачки, які встановили світові рекорди Гіннеса за свої вражаючі досягнення і атрибути, від найшвидшого слалому з 10 обручами / шинами (8,58 секунди) до максимальної кількості стрибків собаки і людини. за одну хвилину на одиночній мотузці (59).

До слова, стати світовим рекордсменом – нелегкий подвиг. Це вимагає великого уміння і рішучості. Щоб встановити новий рекорд або побити існуючий, ви повинні провести дослідження і спочатку переконатися, що у вас є те, що потрібно. Потім надмірно потренируйтесь (в залежності від категорії – іноді досить мати довгий хвіст, щоб встановити рекорд) і попросіть фотографа та відеооператора задокументувати вашу спробу. Неможливо переоцінити необхідність належної документації: більше 50% заявок в Книгу рекордів Гіннеса відхиляються через недостатність доказів (необхідні докази включаючи, крім іншого, зі проводітельное лист, дві заяви свідків, фотографічні докази і відеодокази).

Ніхто ніколи не говорили, що стати майстром світового класу легко!

Я перевірив офіційну категорію «Собаки» в Книзі рекордів Гіннеса і вибрав 10 особливо видатних рекордів. Ці досягнення актуальні за станом на грудень 2019 року. Від чайних чихуахуа до німецьких догів розміром з коня – ці 10 собак з усього світу доводять, наскільки насправді кращий друг людини чудовий.

Найбільша кількість народжених собак.

Собаки-рекордсмени

– Рекорд: 24 цуценя

– Рекордсмен: Тіа

– Дата запису: 29 листопад 2004 р

– Розташування: Великобританія (Manea)

У 2004 році неаполітанський мастиф по імені Абеллатіно Арабелла ( «Тіа») в один день народила вражаючих 24 цуценят – всього дев’ять дівчаток і 15 хлопчиків. Тіа з Манеі, Кембриджшир, Великобританія, належала Дамиану Уорду (Великобританія) і Енн Келлегер (Ірландія); батька цуценят назвали Цезарем. Всі 24 цуценя народилися шляхом кесаревого розтину; На жаль, один народилася мертвою, а троє померли протягом першого тижня.

Найдовші вуха у собаки.

Собаки-рекордсмени

– Запис: 13,7 дюйма

– Рекордсмен: Тигра

– Дата запису: 29 вересня 2004 р

– Місцезнаходження: США (Сент-Джозеф)

29 вересня 2004 року шукач на прізвисько Тигра встановила рекорд по довжині вух у собаки. Його праве і ліве вуха мали розмір 13,75 дюйма і 13,5 дюйма відповідно. Горді власники Tigger – Брайан і Христина Флесснер з Сент-Джозефа, штат Іллінойс.

Цей вухатий щеня не був новачком в славі. Тіггер виграв безліч виставкових титулів і більше 180 нагород «Кращий представник породи»; в 2003 році він був включений в «Зал слави шукачі». На жаль, Тіггер помер в жовтні 2009 року.

Найдовший хвіст у собаки.

Собаки-рекордсмени

– Запис: 30,2 дюйма

– Рекордсмен: Кеон

– Дата запису: 18 серпня 2015 р

– Розташування: Бельгія (Вестерло)

Зустрітися з Кеон, ірландським вовкодавом з найдовшим у світі хвостом, який коли-небудь зустрічали у собак. Його хвіст (не рахуючи хутра) 18 серпня 2015 року складав 30,2 дюйма. Власниця Кеон, Ілзе Лодтс з Вестерло, Бельгія, називає його «ніжним гігантом» – але вам краще відійти, коли він виляє хвостом!

Найдовший язик у собаки.

Собаки-рекордсмени

– Запис: 7,3 дюйма

– Рекордсмен: Моті Рикерт

– Дата запису: 25 квітня 2016 р

– Місцезнаходження: США (Су-Фолс)

– Сторінка Книги рекордів Гіннеса

Жінка-сенбернар Моті прославилася її подовженим мовою, 26 серпня 2016 року його розмір становив 7,3 дюйма.

Моті врятували, коли їй було 2 роки, її нинішні власники, Карла і Крейг Рикерт з Су-Фоллс, Південна Дакота, – і добре, що вони люблять недбалі собачі поцілунки. Як каже Карла: «Ми беззастережно любимо її, незважаючи на цей божевільний довгий язик, який змушує людей витріщатися й сміятися».

Найбільше м’ячів, спійманих собакою лапами за одну хвилину.

Собаки-рекордсмени

– Рекорд: 14 м’ячів

– Рекордсмен: Пурин

– Дата запису: 22 марта 2015 р

– Місцезнаходження: Японія (Сакура)

Поговоримо про дивовижну координації очей і лапи. Пурин, 9-річна дівчинка породи бігль, є рекордсменкою з ловлі 14 м’ячів лапами за одну хвилину. Вона досягла рекорду 22 березня 2015 року, коли її власник Макото Кумагай з Сакури, Японія, підкидав їй яйця. Можливо, у Пурину є майбутнє як успішного голкіпера.

Більшість послідовних предметів, спійманих собакою.

Собаки-рекордсмени

– Рекорд: 9 міні сосисок

– Рекордсмен: Гегрід

– Дата запису: 6 вересня 2018 р

– Розташування: Великобританія (Солфорд)

Спроба собаки Хагріда побити рекорд за кількістю предметів, спійманих собакою поспіль, була знята для каналу CBBC «Синій Пітер» 6 вересня 2018 року. Собака з Великобританії досягла успіху, піймавши дев’ять міні-сосисок поспіль.

Найменша собачка.

Собаки-рекордсмени

– Запис: 3,8 дюйма

– Рекордсмен: Міллі

– Дата запису 21 лютого 2013 р

– Розташування: Пуерто-Ріко (Дорадо)

Найменшу з нині живих собак в світі звуть Міракл Міллі («Міллі»), самка чихуахуа, зростання якій 21 лютого 2013 року склав 3,8 дюйма. Її господиня – Ванеса Семлер з Дорадо, Пуерто-Ріко. Міллі народилася 1 грудня 2011 року, важила менше 1 унції – її потрібно було годувати з піпетки.

Найменша службова собака.

Собаки-рекордсмени

– Запис: 6,2 дюйма

– Рекордсмен: Кекс

– Дата запису: 8 вересня 2012 р

– Місцезнаходження: США (Мурстаун)

Довгошерстий чихуахуа на прізвисько Кекс, висотою всього 6,25 дюйма, безроздільно панує як найменша службова і терапевтична собака в світі. Власник Анджела Бейн з Мурстауна, штат Нью-Джерсі, сказала, що, вперше побачивши обличчя Кексик, вона зрозуміла, що вона особлива собака; собака, яка в підсумку допомогла Анжелі пережити багато життєвих травми. Незважаючи на своє солодке ім’я, Кекс любить їсти овочі.

Найвищий собака коли-небудь.

Собаки-рекордсмени

– Запись: 3,7 футов

– Рекордсмен: Зевс

– Дата записи: 4 октября 2011 г.

– Местоположение: США (Отсего)

Самую высокую из когда-либо живших собак звали Зевс, немецкий дог, рост которого составлял 44 дюйма. Когда он стоял на задних лапах, он вытянулся на 7 футов 4 дюйма в высоту.

Несмотря на поразительный рост, владелица Дениз Дорлаг из Отсего, штат Мичиган, говорит, что Зевс обладал очень любящим и нежным нравом; он был сертифицированной собакой-терапевтом, которая навещала людей в больнице. Зевс скончался в сентябре 2014 года в возрасте 5 лет

Собаки-рекордсмени

Вам також може сподобатися

Дифузія в житті людини

Дифузія Дифузія – це форма змішування, як правило, коли молекули розходяться. Більш конкретно, це чистий рух молекул або атомів з області високої концентрації в область низької концентрації і є ефектом,…
Відкрити

10 світових рекордів тварин 

Багато тварин можуть змусити нас надихати, дивувати, розважати та навіть мати титули рекорду Гіннеса. Цього року також рекорди Гіннеса знову повернулися з великою кількістю кваліфікованих, талановитих, незвичайних та найдивовижніших видів…
Відкрити