Топ кращих ноутбуків для навчання

Топ кращих ноутбуків для навчання

Незалежно від того, чи вчиться ваша дитина в початковій, середній школі чи університеті, доступ до комп’ютера важливий. І хоча зазвичай у них може бути доступ до шкільного ноутбука або комп’ютера, соціальне дистанціювання зробило придбання власного більш важливою справою. Отже, вам може бути цікаво, який ноутбук купити для роботи в школі. Ноутбуки для школярів – це не обов’язково ноутбуки, розроблені спеціально для дітей. Тільки ті, у яких є відповідні характеристики та ціна, які підходять їм і вам. Маючи це на увазі, ми зробили короткий огляд того, що шукати в ноутбуці для школи.
Кращий ноутбук для учнів початкової школи
Що робить ноутбук хорошим для школи? Основна увага приділяється вазі й витривалості. Пам’ятайте, що якщо це простий ноутбук для школи, потужність не так вже й важлива. Ви захочете чогось легкого. І він повинен час від часу отримувати стукіт. Діти не особливо відомі своєю обережністю … навіть якщо вони тримають її вдома для виконання домашніх завдань. Отже, кращий ноутбук для учнів початкової школи – це щось з міцних матеріалів. Бажано теж щось непроліваемое. Не будемо забувати і про ціну. Хороші ноутбуки для дітей не повинні приносити великі гроші. Є багато недорогих ноутбуків для дітей.

Microsoft 10-дюймовий Surface Go

Microsoft Surface Go – це ноутбук 2 в 1 з сенсорним екраном. І саме це робить його кращим ноутбуком для дітей молодшого шкільного віку. Вони можуть дати волю своєї артистичної стороні, але це також хороша можливість для них попрактикуватися в листі – як на портативної міні-дошці. Мати Microsoft Surface для школи теж ідеально, тому що він такий портативний. Він дуже легкий – всього 562 г. Крім того, у нього 8 годин автономної роботи – більш ніж достатньо, щоб опрацювати весь навчальний день. Незважаючи на те, що це простий ноутбук, він обіцяє масу задоволення і навчання будь-якій дитині.

Топ кращих ноутбуків для навчання

Кращий ноутбук для старшої школи

Для старшокласників більше уваги приділяється позакласних занять. Це не так просто, як запитати: «Який ноутбук краще всього підходить для шкільної роботи?» Кращі ноутбуки для старшокласників можуть не відставати від їх роботи і вільного часу. Перегляд в соціальних мережах, потокова передача, а також робота з усіма необхідними додатками. Коли справа доходить до хороших ноутбуків для середньої школи, вам знадобиться багатозадачність. Крім того, більшість шкіл будуть використані таке програмне забезпечення, як Microsoft Office і Adobe Creative Cloud. Вони важливі для написання есе, презентацій, а також для редагування будь-яких відео або фотографій, які може робити ваша дитина. Так що ноутбук, який може допомогти студенту познайомитися з ними, – це плюс. Сховищ також важливо, коли мова йде про хороше ноутбуці для старшокласника. Тепер легко зберігати дані в хмарі. Крім того, це робить ноутбуки доступнішими для старшокласників, оскільки SSD-накопичувачі довговічні, але дорожче.

Asus Flip Chromebook C433TA 14-дюймовий процесор Intel Core

Що такого хорошого в Asus Chromebook Flip? На більшості ноутбуків вони будуть працювати повільніше, чим більше на них буде встановлено обладнання. З Chromebook цього не відбувається – він швидкий і не вимагає особливого обслуговування. Відкрийте його під час уроку, і він готовий до роботи. Chromebook 2 в 1 також робить його відмінним ноутбуком для навчання. Звичайно, ви отримуєте всі звичайні функції звичайного ноутбука. Але ви можете робити на ньому рукописні замітки або використовувати його як електронну книгу для читання онлайн-підручників. Загалом, це доступний за ціною ноутбук Asus, який допоможе вашому підлітку як в роботі, так і в розвагах.

Топ кращих ноутбуків для навчання

Кращий ноутбук для студентів універу

Будь то Skype або Zoom, програмного забезпечення для відеоконференцзв’язку зараз дуже важливо для вивчення. Кращий ноутбук для uni – це той, який дозволяє легко ними користуватися – з хорошим екраном і вбудованою камерою. І якщо ви шукаєте кращий ноутбук для студентів університету, він повинен бути легким. Коли життя повернеться в норму, повернеться і похід по кампусу. І не хочеться весь день тягати з собою щось важке. Хороший ноутбук для uni також повинен мати тривалий час автономної роботи. Звичайно, вам також знадобляться доступні ноутбуки для студентів. Але важливо пам’ятати, що це повинно тривати три або навіть чотири роки тому ви також хочете, щоб він був хорошої якості і довговічний.

Apple 13,3-дюймовий Macbook Air

Macbook Air для університету – відмінний вибір. Отже, які особливості і переваги Macbook Air? Як випливає з назви, вони дуже легкі. І це теж не за рахунок часу автономної роботи – 12 годин. Хоча вони можуть бути не дешевими, Macbook безперечно має велику цінність. Ноутбуки Apple витончені, потужні і виразно розраховані на тривалий термін служби. Нова чарівна клавіатура Macbook Air – це приклад, спеціально розроблений для того, щоб друкувати швидше, а клавіші витримують випробування часом. Екран Retina Display також відмінно підходить для потокової передачі шоу або виконання мультимедійних проектів. Крім того, його SSD-накопичувач ємністю 256 ГБ дає вам багато місця, зберігаючи при цьому високу швидкість завантаження. Недивно, що Macbook став таким популярним серед студентів.

Топ кращих ноутбуків для навчання

Вам також може сподобатися

Діалог у темряві

Кожен, хто коли-небудь хотів дізнатися, як сліпі люди сприймають світ, тепер має можливість зробити це. “Діалог у темряві” – це захоплююча соціальна, моральна й емоційна подорож. Ви отримаєте можливість відчути…
Відкрити

Аксесуари для гри

Ігрова клавіатура Почнемо з одного з найважливіших аксесуарів. Ваша клавіатура – це ваш головний центр і один з учасників ігрової навігації. Протягом багатьох років ігрові клавіатури безперервно виробляли революцію на…
Відкрити

Розумна куртка

Коли ви вперше надягнете смарт-куртку, яку створили Levi’s і Google, ви зможете забути на секунду, що це не просто куртка з джинсової тканини. Що ж робить її звичайною зовні, але…
Відкрити

Чому вітряки та вітряна енергія безпечна

Вітряки та вітряна енергія Розвиток альтернативних джерел енергії надає людству шанс захистити нашу природу і всю планету від руйнування. На щастя, уряди різних країн намагаються рухатись до порятунку Землі. Наприклад,…
Відкрити