Традиції з усього світу, які здивують кожного

Традиції з усього світу, які здивують кожного

Кожна культура має свої звичаї та традиції, які можуть бути найрізноманітнішими – навіть шокуючими. У цій статті ми розповімо про деякі особливості звичаї з різних країн, які можуть надати вам їжу для роздумів!

Вам подобається сир? Якщо це так, тоді ваша душа хоче до Франції, не забудьте залишити трохи місця в шлунку для десерту. У ФРАНЦІЇ все починається з чашечки чаю та дегустації сиру, супроводжуваної гарним червоним вином. Ой! І пам’ятайте: якщо ви п’єте червоне вино і хочете перейти на біле, не наливайте його в той самий келих, не очистивши його заздалегідь, якщо ви не хочете потрапити в незручну ситуацію.

Італійці дуже забобонні, для них черниці і машини швидкої допомоги пов’язані зі смертю. Тому, якщо ви плануєте провести свою відпустку в ІТАЛІЇ, та зіткнетеся з одним з них на вулиці, не соромтеся і благословіть себе … Про всяк випадок!

Змагання по витягуванню пальців – це не жарт в АЛЬПАХ. Боротьба на пальцях колись використовувалася для вирішення суперечок, але тепер це змагання, яке сприймаються суперниками досить серйозно. Переможцем є людина, якій вдається витягнути іншого учасника з-за столу, використовуючи тільки свій палець!

В УКРАЇНІ та РОСІЇ є традиція «сісти на доріжку»: присісти всією сім’єю на кілька хвилин, перш ніж відправитися в подорож або далеку дорогу. Ця традиція призначена для того, щоб збагатити вас удачею і спокоєм для майбутньої подорожі (це також хороша можливість згадати все, що ви, можливо, забули).

Відсвяткуйте новорічний вечір на пляжі Копакабана в РІО-ДЕ-ЖАНЕЙРО з феєрверками і нічним плаванням у морі на удачу. 2 мільйони людей спускаються на цей пляж у Новий рік, всі одягнені в білі наряди і готові відриватися всю ніч . Частина задоволення – це традиція стрибати через 7 хвиль, загадуючи 7 бажань на Новий рік.

У МАЛАЙЗІЇ вважається безглуздим показувати за допомогою вказівного пальця, тому іноземці використовують великий палець.

У деяких провінціях КАНАДИ робочий день в поліції прийнято починати з колективної медитації, щоб зняти зайву напругу, якої, на жаль, ніяк не уникнути при такій роботі.

Кожна країна має свої унікальні і незвичайні культурні традиції, подорожуйте, цікавтеся, пізнавайте нові кордони.

Джерело

Вам також може сподобатися

Прості хитрощі, які допоможуть зробити ваші страви ще смачніше

Навіть якщо ви не надто полюбляєте стояти над плитою, вам все одно час від часу доводиться готувати. Якщо ви хочете, щоб результат виправдовував зусилля, важливо знати кілька простих хитрощів, які…
Відкрити

10 знакових японських богів

Традиція синтоїзму Апана міцно пов’язана з природою, з твердо вкоріненою вірою в те, що камі або боги є майже скрізь. Введення буддизму в Японію додало ще одну групу шанованих божеств…
Відкрити

Coffee time

Ні для кого не є таємницею, що ранок починається з кави. Люди з багатьох країн готові підтримати нашу думку. Цей напій із просто чудовим ароматом здатний підкорити серця мільйонів. І…
Відкрити