Цікаві факти про дельфінів

Сьогодні у світі існує сорок дев’ять різних видів дельфінів і морських свиней, включаючи дельфінів річки Амазонки рожевого кольору та різні види океанічних дельфінів у Дана Пойнт.
Цікаві факти про дельфінів

«Жоден акваріум на морській суші, яким би просторим він не був, не може повторити умови моря. І жоден дельфін, що мешкає в одному з цих акваріумів або в одній з цих морських земель, не може вважатися нормальним ». ~ Жак Ів Кусто

Дельфіни є частиною незвичайної групи зубастих китів під назвою Odontoceti. Одонтоцети володіють неймовірними характеристиками, які роблять їх унікальними в порівнянні з іншими китами. Одонтоцети разом плавають, разом полюють, разом грають і подорожують з членами своєї сім’ї, часто залишаючись разом в своїх сімейних стадах більшу частину свого життя, якщо не все своє життя. Ось 10 цікавих фактів про дельфінів, які варто запам’ятати і поділитися з друзями та родиною. Після прочитання ви обов’язково захочете замовити поїздку для спостереження за дельфінами і китами сьогодні!

#1 Існує 49 різних видів дельфінів і морських свиней!

Цікаві факти про дельфінів

Сьогодні у світі існує сорок дев’ять різних видів дельфінів і морських свиней, включаючи дельфінів річки Амазонки рожевого кольору та різні види океанічних дельфінів у Дана Пойнт. Дельфіни і морські свині об’єднані в шість сімей. Найбільша – це океанічна родина дельфінів з 38 представників. Ця група включає звичайних дельфінів, афалін, тихоокеанських білобоких дельфінів, дельфінів Ріссо та косаток; все це можна побачити прямо тут, у Дана Пойнт, Каліфорнія, і це дельфіни, яких ми можемо бачити цілий рік. Наступна група включає сімейство морських свиней із семи представників та, нарешті, чотири родини річкових дельфінів, кожна з яких містить лише один вид.

 #2 Дельфіни залишаються зі своїми сім’ями на все життя.

Цікаві факти про дельфінів

Одним з фактів дельфінів, цікавих більшості, що стосуються виду дельфінів в цілому, є їх присвята сім’ям. Як ми згадували вище, дельфіни – це одонтецети, а одонтецети – це все про стручок. Дельфіни формують матріархальні суспільства і залишаться у своїх сімейних групах з бабусями, двоюрідними братами, братами, сестрами та друзями. Часто дельфіни залишаться з цими великими сімейними групами на все життя. Самці можуть розлучатися і формувати менші холостяцькі групи протягом кількох років, але вони повернуться і зустрінуться зі своїми стручками в якийсь момент свого життя.

#3 Найбільший представник сімейства дельфінів – косатка або косатка!

Ви правильно почули! Чим цікаві наші наступні факти про дельфінів,те, що косатки – це теж дельфіни! Косатки – найбільший представник сімейства дельфінових і верхові хижаки моря. Вони панують найвищою мірою, коли йдеться про харчовий ланцюг океану, звідси і їх назва. Хоча їхня назва свідчить про те, що вони злі хижаки, майже не зафіксовано нападів на людей у ​​дикій природі. Однак утримання цих неймовірно розумних ссавців у великих морських парках або утримання танків призвело до задокументованих нападів і навіть смерті. Один із найважливіших фактів дельфінів, цікавих більшості людей сьогодні, і один, який ми не можемо наголосити достатньо, – це те, що все морське життя належить океану, де воно може прожити довге дике і вільне життя.

#4 У дельфінів більше одного шлунка!

Чи знаєте ви, що дельфіни ковтають свою здобич цілою? Як правило, вони зазвичай роблять це спочатку головою, тому дельфінам потрібен один шлунок для утримання їх улюбленого аромату дня, а також потрібен інший шлунок для пережовування свого джерела їжі. Їх третій шлунок зарезервований для завершальних актів перетравлення їжі та процесу перетравлення відходів. Наявність декількох шлунків – це явище, дуже схоже на сухопутних ссавців Bos taurus Linnaeus або «корову», які також мають кілька шлунків і є чудовим прикладом більш цікавих фактів про дельфінів.

Також читайте: Що їдять дельфіни?

#5 У природі дельфіни можуть прожити більше 50 років.

Ще один із наших улюблених фактів про дельфінів, цікавий більшості людей, які це чують,-це те, що у своєму вільному та природному середовищі дельфіни можуть прожити в середньому 45–60 років. Самці дельфінів зазвичай можуть дожити до 45-50 років, тоді як їхні побратими -самки можуть дожити до 60 років! Відомий дослідниками у затоці Сарасота, штат Флорида, Нікло – найдавніший задокументований афаліна. Востаннє її фотографували у 66 років. Хоча багато дельфінів можуть прожити довге життя, в середньому багато дельфінів живуть в середньому приблизно від 15 до 20 років. Косатки – найбільші представники сімейства океанічних дельфінів і живуть довше, ніж будь -який з видів дельфінів. «Бабуся», відома дослідникам як J2, народилася в 1911 році і є найбільш впізнаваною косаткою. Бабуся дожила до 90 років, і цей факт про дельфінів, цікавий більшості дослідників китоподібних, – це той, який побиває рекорди! На сьогоднішній день вона – найстаріший відомий косатка, який коли -небудь жив. У неволі дельфіни і косатки, на жаль, живуть лише від 10 до 12 років, і це якщо вони живуть більше року в танку. Дослідження показали, що телята -дельфіни, народжені у неволі, також більш ніж на 56% частіше помирають у перший рік, ніж якщо б вони народилися в дикій природі.

Також читайте: Цікаві факти про дельфінів!

#6 Деякі дельфіни можуть плавати зі швидкістю 35 км / год!

Майкл Фелпс, двадцятивосьмикратний золотий олімпійський медаліст, може розвивати швидкість шість миль на годину, але навіть Великий Майк не може втримати своє місце в гонці, коли мова йде про будь-якого дельфіна з родини дельфінів. Афаліни можуть розвивати максимальну швидкість 18 миль / год, дихаючи лише два -три рази на хвилину!

Під час падіння дельфінів деякі дельфіни можуть розвивати швидкість 20 миль на годину! Як згадувалося раніше, косатки – найбільші представники сімейства дельфінових, а також опинилися у списку найшвидших плавців цієї родини, які досягають швидкості до 35 миль на годину!

Цікаві факти про дельфінів

#7 Дельфіни мають унікальні імена.

Деякі інші улюблені факти про дельфінів, цікаві нашим пасажирам Dana Point, полягають у тому, що дельфіни мають імена. Ну, можливо, це не ті самі імена, які ми звикли чути, наприклад, Генрі, Нора, Крейг, Чарлі чи Джессіка, але вченими та дослідниками доведено, що дельфіни називають себе особами. Замість того, щоб називати їх ім’ям, як ми чуємо англійською, ім’я дельфіна розвивається за рахунок унікального свистка, з яким вони народжуються. Дельфіни залишатимуться впізнаваними на все життя як особина за своїм специфічним свистом, коли вони продовжуватимуть зростати. Найкрутіший факт дельфінів, цікавий навіть наймолодшим еко-воїнам,-це те, як вагітні матері-дельфіни почнуть працювати з ненародженою дитиною-дельфіном внутрішньоутробно, щоб розробити свій унікальний свисток ще до їх народження, щоб вони були впізнавані стручком одразу після народження.

#8 Шкіра дельфінів швидко відновлюється.

Дві години – це все, що потрібно для відновлення шкіри дельфіна. Дельфіни повинні тримати свої зовнішні шари шкіри гладкими і еластичними і максимально ергономічними, щоб вони могли швидко плавати з місця на місце, уникаючи хижаків і підстерігаючи свою здобич, коли це найменше очікується. Люди теж лущать шкіру, але дельфіни регенерують шкіру в 9 разів швидше, ніж у будь -якої людини – це цікаві та дивовижні факти про дельфінів! Дельфіни можуть бути агресивними по відношенню один до одного, а також можуть отримати травми один від одного, свого головного хижака, косатки або навіть акули, якщо їх знайдуть подалі від їх стручка. Люди також можуть травмувати дельфінів через сплетіння рибальських снастей та гвинти. Так само, як деякі земноводні можуть знову проростати кінцівки, як втрачений хвіст у ящірки, якщо пошкодження не надто серйозне, дельфіни мають дивовижну здатність також регенерувати відсутні шматки шкіри всього за два тижні через наявність спеціальних стовбурові клітини.

#9 Деякі дельфіни можуть повертати голову на 180 °.

Цікаві та дивні факти про дельфінів не були б повними без згадки про прісноводного дельфіна, що мешкає у річці Амазонка. Цей дивовижний вид може бути найвідомішим своїм рожевим кольором і великим мозком, але вони також можуть повертати голову на 180 градусів! Завдяки незрощеним хребцям на шиї ці дорогоцінні рожеві веслувальники можуть маневрувати навколо затонулих стовбурів дерев, скель та інших перешкод, виявлених у їхніх темних річках. Дивно чи супер круто? Ви скажіть нам…

#10 Дельфіни використовують сонар для спілкування.
Цікаві факти про дельфінів

Дельфіни – високоспеціалізовані комунікатори і живуть у складних соціальних суспільствах. Ці чудові істоти використовують для спілкування один з одним форму сонарного спілкування під назвою ехолокація. Усередині їх голови знаходиться найбільший орган – диня. Щоб «побачити» у воді і полювати на свою жертву, знайти один одного або уникнути перешкод в океані, дельфіни будуть посилати сонари, що відскакують від об’єктів. Ця інформація передається дельфінам на нижній щелепі, малюючи для них зображення у 3D, показуючи, де об’єкти знаходяться у воді, наскільки великими можуть бути об’єкти тощо. Дельфіни можуть бачити не тільки власну ехолокацію, але вони також можуть бачити ехолокацію всіх інших дельфінів у своїй стручці. Якщо це здається заплутаним, подумайте про ці тривимірні зображення, як -от карти з Місії неможливою.

Ще більш дивовижними фактами про дельфінів, цікавими для багатьох наших пасажирів, є те, що дельфіни використовують цю саму ехолокацію, щоб спілкуватися один з одним і про нас, людей. Приєднуючись до нас на прокат човнів на воді, ви можете побачити, як вони їдуть у носі переднім тиском човна або тиском на кормі, часто можна почути, як дельфіни клацають і свистять, коли вони швидко плавають, грають і дізнаються інформація про вас також. Знімок, схожий на ультразвук дельфіна, швидко розповідає їм, що ви їли на обід, якщо у вашому тілі є метал, і вони, здається, особливо цікавляться вагітними жінками, оскільки їх гідролокатор проникає крізь тіла, і вони можуть бачити ненароджену дитину всередині. Мова дельфінів настільки складніша, ніж наша, що вони, можливо, зможуть зрозуміти нашу мову, але дослідники все ще намагаються з’ясувати їхню!

Вам також може сподобатися

Кумедні факти про їжаків

Після котів, їжаки вважаються улюбленцями інтернету. Але чи багато ви знаєте? Їжачки вважаються нелегальними в деяких частинах Америки Вони набули певної популярності як домашні тварини, але деякі міста і штати…
Відкрити

Цікаві факти про морськеих Анемонів

Морські анемони – тварини, які відіграють важливу роль в морській екосистемі. Вони схожі на рослини. Безхребетні слугують домівкою для численних морських істот, таких як креветки-чистильники і навіть риби-клоуни, такі як…
Відкрити