Цікаві факти про Квакерский папугах

Цікаві факти про Квакерский папугах

Квакерські папуги – це птахи, які мають веселих, енергійних особистостей. Вони є популярними домашніми тваринами у всьому світі. Ці розмовляючі папуги вигадливі, розумні та розважальні. Ці барвисті папуги сумно відомі в деяких частинах світу завдяки своєму впливу на місцеву дику природу та сільське господарство. У вражаючому балансі між славою та ганебністю папуги-квакери, безумовно, інтригують тварин. Дізнайтеся все про цих розумних птахів за допомогою цих фактів про квакерів-папуг.

Квакерські папуги – розумні птахи, які можуть імітувати людську мову

Як і ворони, папуги добре відомі тим, що володіють інтелектом, який значно перевершує більшість інших птахів. Квакерський папуга або чернець-попугай – не виняток. Цей папуга демонструє чудову пам’ять і навіть може планувати майбутні події, що вимагає вищого рівня інтелекту. Як птахи з високим рівнем інтелекту, вони, як правило, нудьгують і потребують психічного стимулювання та розваг через іграшки та соціальну взаємодію. Якщо їм нудно, вони можуть мати деструктивні тенденції, що може бути не ідеально, якщо ви тримаєте їх як домашніх тварин. Ці розумні птахи можуть навіть насолоджуватися музикою. Квакерські папуги також можуть легко запам’ятовувати різні звуки та голоси. Як і у багатьох інших папуг, квакер-папуги є винятковими імітаторами. Вони можуть вивчити велику різноманітність слів і фраз. Як і більші папуги, вони можуть говорити досить чітко і навіть надавати значення словам. Вони здатні до контекстуального мовлення або говорити щось у контексті. Наприклад, вони можуть привітати вас з доброю ніччю перед тим, як вона ляже спати, і привітати гостей. Однак не кожен папуга-квакер може говорити – але якщо вони можуть, вони роблять це з досконалістю. Як і в інших папуг, ченці-попугаї мають великий і складний передній мозок, який пов’язаний з їх аргументацією та навичками мислення вищого порядку. Квакерські папуги можуть з відносною легкістю розгадувати головоломки та вивчати трюки. Це, безумовно, один із фактів квакерських папуг, які роблять їх улюбленими як домашніх тварин.

Цікаві факти про Квакерский папугах

Вони всеїдні птахи та насолоджуються різноманітною їжею

Квакерські папуги всеїдні й можуть їсти найрізноманітнішу їжу, включаючи фрукти, квіти, листя, трави, насіння та комах. У неволі вони із задоволенням їдять асортимент насіння та гранул, спеціально розроблених для імітації їх раціону в дикій природі. Вони також можуть їсти зернові культури, сушити м’ясо, горіхи та солодку картоплю.

Цікаві факти про Квакерский папугах

Як і більшість папуг, вони соціальні тварини

Квакерські папуги є соціальними тваринами та, як правило, живуть великими зграями в дикій природі. Вони є зграйними птахами й вважають за краще жити разом в одному гнізді – в одному гнізді може бути одночасно кілька пар квакерів-папуг. Квакерські папуги часто живуть великими зграями в дикій природі. Вони спілкуються за допомогою зорових, тактильних, хімічних та слухових сигналів. Вони не цураються людей у ​​дикій природі. Коли вони перебувають у неволі, вони також цінують компанію людей. Одним з найцікавіших фактів квакерських папуг є те, що вони також допомагають іншим квакерам-папугам вирощувати молодняк. Часто квакери-папуги допомагають батькам годувати своїх молодших братів і сестер.

Цікаві факти про Квакерский папугах

Квакерські папуги – єдині папуги, які будують гнізда палиць

Папуги зазвичай гніздяться в отворах на деревах, скелях, землі, занедбаних лігвах інших тварин або штучних спорудах. Проте квакер-папуга – єдиний виняток. Вони єдині папуги, які будують гнізда, використовуючи палиці та гілочки, і ці гнізда можуть стати досить великими, оскільки в них може проживати багато особин. Квакерські папуги сплять і відкладають яйця у своїх складних гніздах. Вони відкладають від 4 до 12 яєць в одну кладку. Хоча вони, як правило, харчуються поблизу своїх гнізд і рідко виїжджають далеко від гнізд, зграї в Південній Америці можуть мігрувати взимку, щоб шукати райони з великою кількістю їжі. Однак, якщо зграї живуть поблизу міських або заміських районів, вони можуть знаходити їжу цілий рік і більше не потребують міграції взимку. Нерідкі випадки, коли ці папуги будують гнізда поблизу людських поселень. Їхні великі гнізда іноді приваблюють для проживання там інших тварин, включаючи дрібних ссавців, качок та хижих птахів.

Цікаві факти про Квакерский папугах

У їх складних гніздах є камери або кімнати

Це, безсумнівно, один з найбільш інтригуючих фактів квакер-папуг, який ви просто не можете пропустити. Вражаючий розум і комунікабельність квакерських папуг можна побачити в унікальній архітектурі їх гнізд. Кожна пара квакерських папуг будує принаймні дві камери або кімнати в гнізді, і вони розширюють гніздо, будуючи більше камер у міру збільшення зграї, яка нагадує людські квартири. Кожна кімната виконує різні функції. Як правило, квакерські папуги висиджують свої яйця в одній камері, тоді як інша може бути зарезервована для старших курчат або для батьків, щоб звернути увагу на потенційні загрози.

Цікаві факти про Квакерский папугах

Квакерські папуги популярні у всьому світі як домашні тварини

Одним з найбільш відомих фактів квакерських папуг є те, що вони популярні у торгівлі домашніми тваринами. Завдяки яскравим кольорам і однаково яскравим розумам багато людей цінують квакерських папуг як домашніх тварин. Як соціальні тварини, вони можуть бути досить слухняними та довірливими до своїх піклувальників. Крім того, завжди є заклик утримувати тварину, яка може говорити як людина. Ці птахи, що говорять, можуть бути настільки ж популярними, як кокетки, і вони досить витривалі домашні тварини. Ще одним привабливим фактором їх популярності як домашніх тварин є їх менший розмір, а отже, і менша потреба у харчових продуктах та просторі середовища проживання. У порівнянні з більшими папугами зі схожими кмітливістю та здатністю говорити, такими як африканський сірий папуга або синьо-жовтого ара, квакер-папуги, як правило, дешевші та, як правило, потребують меншого простору. Однак, як правило, все-таки доцільно розміщувати цих птахів у великих вольєрах, щоб дати їм можливість літати та кочувати, розважаючи їх цікаві думки.

Вони бувають різних кольорів завдяки рідкісним генетичним мутаціям.

Квакерські папуги популярні у всьому світі як домашні тварини

Одним з найбільш відомих фактів квакерських папуг є те, що вони популярні у торгівлі домашніми тваринами. Завдяки яскравим кольорам і однаково яскравим розумам багато людей цінують квакерських папуг як домашніх тварин. Як соціальні тварини, вони можуть бути досить слухняними та довірливими до своїх піклувальників. Крім того, завжди є заклик утримувати тварину, яка може говорити як людина. Ці птахи, що говорять, можуть бути настільки ж популярними, як кокетки, і вони досить витривалі домашні тварини. Ще одним привабливим фактором їх популярності як домашніх тварин є їх менший розмір, а отже, і менша потреба у продуктах харчування та просторі середовища проживання. У порівнянні з більшими папугами зі схожими кмітливістю та здатністю говорити, такими як африканський сірий папуга або синьо-жовтий ара, квакер-папуги, як правило, дешевші та, як правило, потребують меншого простору. Однак, як правило, все-таки доцільно розміщувати цих птахів у великих вольєрах, щоб дати їм можливість літати та кочувати, розважаючи їх цікаві думки. Вони бувають різних кольорів завдяки рідкісним генетичним мутаціям. Дикі форми номінальних підвидів квакерів-папуг мають природний зелений і сірий колір. Вони мають блідо-сірі щічки, плечі та горло, а також синьо-сірі чола. На горлі та животі пір’я мають світліші краї, що робить пір’я фестончастими або забороненими. Їх верхні частини, навпаки, мають яскраво-зелене пір’я. У них карі очі, сірі ноги та рожево-коричневі дзьоби. Чоловічі та жіночі папуги-квакери не сильно відрізняються зовні, за винятком того, що самки, як правило, приблизно на 10–20% менше, ніж самці. Однак через рідкісні генетичні мутації деякі вітчизняні папуги-квакери виявляють нетипові забарвлення пір’я, які дуже потрібні селекціонери. Селекціонери квакерських папуг змогли виробити папуг, які мають біле, синє, жовте та коричневе пір’я. Оскільки ці мутації рідкісні, заводчики продають цих папуг за вищою ціною, ніж звичайні зелені. У дикій природі їх типово зелене забарвлення забезпечує ефективний камуфляж на луках та лісах. Цей забарвлення допомагає квакерським папугам виживати та більше розмножуватися в дикій природі, а тому є найбільш поширеним забарвленням у виду.

https://youtu.be/QsfcJNa3q4I

Квакерські папуги досить добре процвітають у дикій природі.

Природними середовищами проживання квакерських папуг є пальмові гаї, відкриті савани та чагарникові ліси – особливо місця з невеликою кількістю опадів. Квакерські папуги родом з Аргентини та сусідніх з нею країн Південної Америки. Вони часто мешкають поблизу великих джерел води, таких як річки та моря, іноді влаштовуючи гнізда поблизу людських поселень. Однак ці папуги дуже пристосовані до нових умов і можуть процвітати в широкому діапазоні середовищ існування. За даними Міжнародного союзу охорони природи (МСОП), ці папуги викликають найменше занепокоєння і зараз далекі від загрози зникнення. Значною мірою завдяки введенню людиною нових місць існування папуги-квакери мають велику популяцію і поширені у всьому світі. Квакерські папуги, що втекли або звільнені, легко завойовують нові місця проживання і засновують дикі колонії, які можуть вижити самостійно. Оскільки вони є папугами, корінні в помірному поясі, вони можуть вижити в холодному кліматі. У США вони заснували кілька колоній у північних штатах, таких як Нью-Йорк, Массачусетс та прибережний Род-Айленд. Навіть у суворі зими вони також мають здорове населення в Чикаго, штат Іллінойс, де люди, як правило, вітають їх присутність.

У деяких районах квакерський папуга є інвазійним видом.

Через свою здатність процвітати в широкому діапазоні середовищ існування, вони можуть бути такими ж поширеними, як голуби в деяких районах світу. Тільки в 2015 році в місті Мадрид в Іспанії жила квакерська папуга, яка становила близько 10800 особин – найвища популяція квакерських папуг в Європі. Сполучені Штати також мають належну частку популяцій квакерських папуг, оскільки лише в штаті Флорида налічується близько 150 000 – 500 000 папуг. Попри те, що ці птахи можуть бути чарівними та розважальними, а в деяких районах їх навіть вітають, одним з найважливіших фактів про квакерів-папуг, який ви повинні знати, є те, що вони можуть бути інвазивними видами. Ці розумні птахи можуть виявитися досить неприємними в місцях, де їх популяції залишаються без контролю. Маючи досить велику популяцію, вони можуть споживати значну кількість ресурсів і конкурувати з місцевою дикою природою – наприклад, з голубами та горобцями. Вони також можуть стати сільськогосподарськими шкідниками, поїдаючи та знищуючи цінні зернові культури місцевих фермерів.

Багато місць забороняють утримувати їх як домашніх тварин.

Не дивно, що оскільки папуги-квакери мають репутацію інвазивних видів у багатьох місцях світу, деякі країни та штати почали забороняти людям утримувати їх як домашніх тварин. Наприклад, Іспанія, де квакери-папуги зустрічаються майже так само часто, як голуби, заборонила утримувати, продавати та розводити птахів з 2013 року. Департамент навколишнього середовища, продовольства та сільських справ Великобританії також склав план для населення контроль у 2011 році. Західна Австралія також забороняє володіння та продаж цих потенційно інвазивних квакерів-папуг. Через індустрію домашніх тварин Сполучені Штати імпортували тисячі папуг-квакерів з 1960-х до 1980-х років. Через зниклих домашніх тварин або власників, що випустили їх у дику природу, вони приблизно заснували колонії в семи штатах приблизно в 1970-х роках, а їх популяція згодом поширилася на інші штати. У США утримання папуг-квакерів для домашніх тварин є незаконним у деяких штатах, таких як Каліфорнія, Род-Айленд, Кентуккі, Коннектикут, Вайомінг, Джорджія, Гаваї, Колорадо та Пенсільванія. У деяких штатах законно утримувати його як домашнього улюбленця, але вони мають певні обмеження, які необхідно дотримуватися. Наприклад, в штаті Огайо папугам-квакерам, які перебувають у полоні, потрібно застригти пір’я, щоб вони не відлетіли.

Вам також може сподобатися

23 цікавих фактів про змій

Різновид видів змій. Змії – глобальний і різноманітний вид тварин. Важко сказати, скільки видів змій живе в дикій природі. На сьогодні виявлено та зареєстровано 3686 видів змій. Змії були знайдені…
Відкрити

8 цікавих фактів про єнотів

Єноти – неймовірно милі тварини. Багато хто мріє зробити їх своїми домашніми улюбленцям. А як багато ви про них знаєте? Пропонуємо 8 цікавих фактів про єнотів-полоскунів. Добре відтворюють звуки. Вчені…
Відкрити

5 прикладів турботи про потомство у ссавців

Важливо пам’ятати, що не тільки люди приймають екстраординарні заходи для захисту, виховання своїх дитинчат. У тваринному світі повно мам, які не поспішають вчити своїх малюків знаходити їжу і захищатися від…
Відкрити